Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 7 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Robin Jansenaanvaller
31Bente Plugpasser/loper
39Luz Rotapasser/loper
56Lieve Sterkepasser/loper
91Emma Melispasser/loper
97Sophie Gelukpasser/loper
114Nina Bestemanpasser/loper
121Rohosande van den Berg (aanv.)hoofdblokkering
123Rebecca Griffioenpasser/loper
TrainerCoach
Arie-Jan van der SchaafArie-Jan van der Schaaf
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Chantal de Vries

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
13 januari 2020 avond
23 maart 2020 avond

Nieuws
03-04-17  Dames 7 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
9-dec 21:00 3000D2E HF Spaarnestad DS 10 Nina Besteman

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=7 OR lijnr2_team_id=7) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-07' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 3 1047373
Spaarnestad DS 9 10373012
Zaanstad DS 6 10373012
Voluit DS 1 10352913
Oradi/Omnia DS 1 10302417
Spaarnestad DS 11 10292417
Smashing Velsen '96 DS 2 11282523
Atalante DS 2 9181623
Spaarnestad DS 7 10171427
10 VCH DS 5 109833
11 Smashing Velsen '96 DS 3 107634
12 SAS'70 DS 3 106635

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0920:00Smashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 73-2
Mon 23-0919:15Spaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 33-1
Mon 30-0919:15Spaarnestad DS 11Spaarnestad DS 74-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 7Spaarnestad DS 91-3
Wed 16-1019:15VCH DS 5Spaarnestad DS 71-3
Mon 28-1019:15Spaarnestad DS 7SAS'70 DS 33-1
Mon 04-1119:15Spaarnestad DS 7Zaanstad DS 61-3
Thu 14-1120:00Voluit DS 1Spaarnestad DS 74-0
Mon 25-1121:00Spaarnestad DS 7vv Jonas DS 30-4
Mon 02-1220:45Oradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 73-1
Mon 09-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Atalante DS 2-
Fri 10-0120:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 7-
Mon 13-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 11-
Wed 22-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Mon 27-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7VCH DS 5-
Thu 06-0221:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 7-
Thu 06-0221:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 7-
Fri 06-0319:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 7-
Wed 11-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Voluit DS 1-
Fri 20-0319:30De Walvisvv Jonas DS 3Spaarnestad DS 7-
Mon 23-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Oradi/Omnia DS 1-
Fri 03-0419:30De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 7-
Mon 06-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 2-