Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 7 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Bente Plugpasser/loper
0Jolieke van der Moolenspelverdeling
39Luz Rotapasser/loper
56Lieve Sterkepasser/loper
97Sophie Gelukpasser/loper
114Nina Bestemanpasser/loper
121Rohosande van den Berghoofdblokkering
123Rebecca Griffioenpasser/loper
TrainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
03-04-17  Dames 7 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=7 OR lijnr2_team_id=7) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 9 0000
Spaarnestad DS 11 0000
Smashing Velsen '96 DS 3 0000
Smashing Velsen '96 DS 2 0000
Atalante DS 2 0000
Zaanstad DS 6 0000
Oradi/Omnia DS 1 0000
vv Jonas DS 3 0000
Voluit DS 1 0000
10 Spaarnestad DS 7 0000
11 SAS'70 DS 3 0000
12 VCH DS 5 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0920:00ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 7-
Mon 23-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 3-
Mon 30-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 7-
Mon 07-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 9-
Wed 16-1019:15FBK-halVCH DS 5Spaarnestad DS 7-
Mon 28-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 7SAS'70 DS 3-
Mon 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Zaanstad DS 6-
Thu 14-1120:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 7-
Mon 25-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 7vv Jonas DS 3-
Mon 02-1220:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 7-
Mon 09-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Atalante DS 2-
Fri 10-0120:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 7-
Mon 13-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 11-
Wed 22-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Mon 27-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7VCH DS 5-
Thu 06-0221:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 7-
Thu 06-0221:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 7-
Fri 06-0319:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 7-
Wed 11-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Voluit DS 1-
Fri 20-0319:30De Walvisvv Jonas DS 3Spaarnestad DS 7-
Mon 23-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Oradi/Omnia DS 1-
Fri 03-0419:30De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 7-
Mon 06-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 2-