Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 8 - tweede klasse

Rugnr.NaamPositie
28Brigit van Luijkdiagonaal
49Maroes Albers - Visserpasser/loper
52Susan Creijghtonpasser/loper
56Sara Bronkhorstpasser/loper
71Maria van Sambeek (aanv.)spelverdeling
78Bouke van Agthoofdblokkering
78Linda Janssen - Pinksespelverdeling
88Ellen van Leeuwenhoofdblokkering
105Linda Rietveldhoofdblokkering
111Annelieke Hurkmansdiagonaal
TrainerCoach
Astrid ZwartAstrid Zwart
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
6 januari 2020 avond

Nieuws
26-04-15  Dames 8 promoveert
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=8 OR lijnr2_team_id=8) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-13' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Amsterdam DS 6 944351
VC Allvo DS 2 1041338
VCH DS 3 10322616
Spaarnestad DS 8 9272215
AMVJ-Martinus DS 3 10272320
VCH DS 4 9242018
VHZ DS 1 9181521
Smashing Velsen '96 DS 1 10181626
AMVJ-Martinus DS 2 10131230
10 SAS'70 DS 2 10121132
11 Spaarnestad DS 10 109834

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 25-0919:15VCH DS 3Spaarnestad DS 83-1
Sat 05-1013:00VV Amsterdam DS 6Spaarnestad DS 84-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 31-3
Thu 17-1021:00SAS'70 DS 2Spaarnestad DS 81-3
Mon 28-1021:00Spaarnestad DS 8Smashing Velsen '96 DS 14-0
Mon 04-1121:00AMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 81-3
Wed 13-1119:15Spaarnestad DS 8VCH DS 44-0
Mon 18-1121:00Spaarnestad DS 8VC Allvo DS 22-3
Sat 30-1113:00Spaarnestad DS 10Spaarnestad DS 80-4
Fri 13-1220:45EstafetteVHZ DS 1Spaarnestad DS 8-
Mon 06-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 8VCH DS 3-
Mon 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 8VV Amsterdam DS 6-
Mon 20-0121:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 8-
Wed 29-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 8SAS'70 DS 2-
Fri 07-0220:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 8-
Mon 24-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 10-
Sat 07-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 2-
Wed 11-0319:15FBK-halVCH DS 4Spaarnestad DS 8-
Wed 01-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 8VHZ DS 1-
Fri 17-0421:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo DS 2Spaarnestad DS 8-
Fri 17-0421:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo DS 2Spaarnestad DS 8-