Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 9 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
34Annelies Vredeveldtpasser/loper
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
53Mirjam Alblashoofdblokkering
54Susanne Marieke Koster - van den Brinkpasser/loper
83Marit Lourenspasser/loper
97Patricia Roescherhoofdblokkering
109Tanja Gloriehoofdblokkering
135Astrid Hagenaars (aanv.)passer/loper
147Marret Fortuinspelverdeling
TrainerCoach
Anne KimsmaAnne Kimsma
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter420:30 - 22:00

Datum Vanaf Tot
11 december 2019 avond
11 maart 2020 avond

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
11-dec 19:15 3000D3E JD Spaarnestad DS 14 Tanja Glorie

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=9 OR lijnr2_team_id=9) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-07' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 3 1047373
Spaarnestad DS 9 10373012
Zaanstad DS 6 10373012
Voluit DS 1 10352913
Oradi/Omnia DS 1 10302417
Spaarnestad DS 11 10292417
Smashing Velsen '96 DS 2 11282523
Atalante DS 2 9181623
Spaarnestad DS 7 10171427
10 VCH DS 5 109833
11 Smashing Velsen '96 DS 3 107634
12 SAS'70 DS 3 106635

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0919:15Zaanstad DS 6Spaarnestad DS 93-2
Wed 25-0919:15VCH DS 5Spaarnestad DS 90-4
Wed 02-1021:00Spaarnestad DS 9SAS'70 DS 34-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 7Spaarnestad DS 91-3
Wed 16-1021:00Spaarnestad DS 9Voluit DS 13-1
Fri 01-1120:15vv Jonas DS 3Spaarnestad DS 93-1
Wed 06-1121:00Spaarnestad DS 9Oradi/Omnia DS 13-1
Fri 15-1119:30Atalante DS 2Spaarnestad DS 91-3
Wed 27-1121:00Spaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 23-2
Tue 03-1219:30Smashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 90-4
Wed 11-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 11-
Wed 08-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9VCH DS 5-
Thu 16-0119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 9-
Thu 16-0119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 9-
Wed 22-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Thu 30-0121:30Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 9-
Wed 05-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9vv Jonas DS 3-
Mon 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 9-
Mon 02-0320:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 9-
Wed 11-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Atalante DS 2-
Tue 17-0319:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 9-
Wed 25-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 3-
Wed 15-0421:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Zaanstad DS 6-