Heren 7 - eerste klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
27 | Wietse van Egmond | passer/loper |
35 | Marco Rietkerk | hoofdblokkering |
49 | Daniel Huesken | passer/loper |
70 | Just Labohm | passer/loper |
78 | Wessel Frederiks (aanv.) | spelverdeling |
81 | Herman IJzerman | diagonaal |
89 | Patrick Spaan | hoofdblokkering |
116 | Elgar Joustra | hoofdblokkering |
133 | Gerald de Haan | spelverdeling |
137 | Stan Rooze | diagonaal |
Trainer | Coach | |
Pieter Kooijmans | ||
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Kennemer Sportcenter | 3 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 05-04 | 19:15 | H1B | Spaarnestad HS 6 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | VV Amsterdam HS 3 | 20 | 86 | 70 | 13 |
2 | Spaarnestad HS 7 | 20 | 81 | 65 | 18 |
3 | Compaen HS 3 | 19 | 79 | 63 | 15 |
4 | Spaarnestad HS 6 | 20 | 53 | 44 | 40 |
5 | VV Amsterdam HS 5 | 20 | 52 | 45 | 42 |
6 | Clam Dycke HS 1 | 20 | 49 | 42 | 44 |
7 | SVU HS 2 | 21 | 43 | 41 | 47 |
8 | Zaanstad HS 5 | 20 | 42 | 37 | 49 |
9 | VCC'92 HS 2 | 21 | 34 | 31 | 59 |
10 | vv Jonas HS 3 | 19 | 31 | 27 | 55 |
11 | Rogue Razor US HS 5 | 20 | 29 | 27 | 58 |
12 | Sporting/OSS HS 1 | 20 | 16 | 16 | 68 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | Compaen HS 3 | 0-4 | |
Fri 13-10 | 19:15 | Spaarnestad HS 6 | Spaarnestad HS 7 | 1-3 | |
Fri 20-10 | 19:30 | vv Jonas HS 3 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Fri 03-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | Sporting/OSS HS 1 | 3-1 | |
Sat 11-11 | 14:00 | SVU HS 2 | Spaarnestad HS 7 | 3-2 | |
Sat 18-11 | 18:00 | Clam Dycke HS 1 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Sat 25-11 | 14:30 | Rogue Razor US HS 5 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Wed 29-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | VCC'92 HS 2 | 4-0 | |
Fri 01-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | Zaanstad HS 5 | 3-1 | |
Fri 08-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | VV Amsterdam HS 5 | 3-2 | |
Sat 16-12 | 15:00 | VV Amsterdam HS 3 | Spaarnestad HS 7 | 3-2 | |
Fri 12-01 | 19:15 | Spaarnestad HS 7 | Clam Dycke HS 1 | 3-1 | |
Fri 19-01 | 21:15 | Zaanstad HS 5 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Fri 26-01 | 19:15 | Spaarnestad HS 7 | Spaarnestad HS 6 | 4-0 | |
Fri 02-02 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | vv Jonas HS 3 | 4-0 | |
Tue 06-02 | 20:45 | Sporting/OSS HS 1 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Fri 01-03 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | SVU HS 2 | 3-1 | |
Wed 06-03 | 20:00 | VCC'92 HS 2 | Spaarnestad HS 7 | 0-4 | |
Fri 15-03 | 21:00 | Spaarnestad HS 7 | Rogue Razor US HS 5 | 4-0 | |
Sat 23-03 | 17:30 | VV Amsterdam HS 5 | Spaarnestad HS 7 | 1-3 | |
Fri 05-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 7 | VV Amsterdam HS 3 | - |
Sat 13-04 | 20:00 | Oostzaan | Compaen HS 3 | Spaarnestad HS 7 | - |