Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Heren

Heren 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Lars Heijnenpasser/loper & diagonaal
0Sander Eekhoutpasser/loper & diagonaal
59Micha Leummenspasser/loper
87Kevin Boelhouwerhoofdblokkering
91Peter den Nijsspelverdeling
136Amado Abdallahpasser/loper
146Rene Herremansspelverdeling
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=41 OR lijnr2_team_id=41) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-08' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen HS 5 0000
Bevok HS 2 0000
Madjoe HS 5 0000
VVW HS 3 0000
Wham Wham HS 2 0000
NIVO HS 2 0000
Clam Dycke HS 2 0000
MOVE HS 2 0000
Compaen HS 4 0000
10 Spaarnestad HS 10 0000
11 Spaarnestad HS 11 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Clam Dycke HS 2-
Fri 25-0921:15De KersNIVO HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 28-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Wham Wham HS 2-
Fri 09-1019:15De DarsVVW HS 3Spaarnestad HS 11-
Thu 05-1121:45De BeukBevok HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 09-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 10-
Sat 21-1115:45OostzaanCompaen HS 5Spaarnestad HS 11-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Compaen HS 4-
Mon 30-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11MOVE HS 2-
Tue 08-1220:45't BolwerckMOVE HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 14-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 11NIVO HS 2-
Sat 23-0116:00De OpgangWham Wham HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 25-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11VVW HS 3-
Fri 05-0219:15De DrechtMadjoe HS 5Spaarnestad HS 11-
Mon 15-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Bevok HS 2-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Compaen HS 5-
Sat 27-0315:45OostzaanCompaen HS 4Spaarnestad HS 11-
Mon 29-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Madjoe HS 5-
Fri 16-0421:15Sportzaal TriasClam Dycke HS 2Spaarnestad HS 11-