Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Jeugd

Meisjes C4 - jeugd C - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Sofia van Rijn
0Katie Dinsbach
0Katelyn van Schaik
0Sarah Onderdelinden
0Babette van Delft
0Babs van der Veldt
0Kaat Neeskens
0Froukje Jacobs
TrainerCoach
Sanne van Leeuwen

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal117:30 - 19:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
02-04-17  Meisje C4 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=74 OR lijnr2_team_id=74) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Smashing '72 MC 2 0000
Spaarnestad MC 4 0000
VV Amsterdam MC 1 0000
Atalante MC 1 0000
VCH MC 1 0000
Abcoude MC 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0910:45BeyneshalSpaarnestad MC 4Atalante MC 1-
Sat 26-0915:00FBK-halVCH MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 03-1017:00DiemenSmashing '72 MC 2Spaarnestad MC 4-
Sat 10-1010:45BeyneshalSpaarnestad MC 4VV Amsterdam MC 1-
Sat 24-1010:45BeyneshalSpaarnestad MC 4VCH MC 1-
Sat 07-1110:45BeyneshalSpaarnestad MC 4Smashing '72 MC 2-
Fri 13-1119:30De BoeiAtalante MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 21-1114:00Kees BonzaalAbcoude MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 28-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 4Abcoude MC 1-
Sat 12-1217:30BlauwwitVV Amsterdam MC 1Spaarnestad MC 4-