Dames 1 - topdivisie

 

Rugnr.NaamPositie
1Natalia Zoetspelverdeling
2Sammie Poeldiagonaal
3Seline van den Oeverspelverdeling
4Marit Pleijsterhoofdblokkering
5Rudie Dopp (aanv.)passer/loper
8Rochelle Negenmanpasser/loper
9Nigella Negenmanpasser/loper
10Ruth Zijlstralibero
12Frederique van Veenpasser/loper
13Maaike van de Waterpasser/loper & diagonaal
16Manou van Rijnsoeverpasser/loper
20Daniek Niggebruggelibero
TrainerCoach
Robèrt Misset
Bart Keesom
Robèrt Misset
TC Contactpersoon
Yorick van Viersen
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jodie Meiland van praktijk 201 FysioSport .

DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:00 - 21:00
DinsdagYvonne van Gennip Sporthal119:00 - 21:00
DonderdagYvonne van Gennip Sporthal419:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
4 februari 2023 19:00 eind
11 maart 2023 18:30 eind
15 april 2023 18:30 eind

Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SOMAS/Activia DS 1 1335369
Ledûb Volleybal DS 1 13293517
US DS 1 13252919
Sliedrecht Sport DS 2 13242722
VoCASA DS 1 13242722
ITC Groep/AVV Keistad DS 1 14192631
Volley Tilburg DS 1 13162530
Laudame Financials VCN DS 1 12152025
Armixtos DS 1 13152126
10 VollinGo DS 1 14152432
11 Spaarnestad DS 1 13121730
12 Rensa Family Orion DS 1 1251034

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 17-0916:30ITC Groep/AVV Keistad DS 1Spaarnestad DS 13-1
Sat 01-1016:30Spaarnestad DS 1Ledûb Volleybal DS 10-3
Sat 08-1017:00VoCASA DS 1Spaarnestad DS 13-1
Sat 15-1016:30Spaarnestad DS 1Armixtos DS 13-1
Sat 22-1019:00VollinGo DS 1Spaarnestad DS 11-3
Sat 05-1119:00Spaarnestad DS 1US DS 11-3
Sat 12-1116:30Spaarnestad DS 1SOMAS/Activia DS 10-3
Sat 19-1117:45Laudame Financials VCN DS 1Spaarnestad DS 13-0
Sat 26-1116:30Spaarnestad DS 1Volley Tilburg DS 11-3
Sat 10-1217:15Sliedrecht Sport DS 2Spaarnestad DS 13-1
Sat 17-1216:30Spaarnestad DS 1Rensa Family Orion DS 13-0
Sat 14-0119:00Ledûb Volleybal DS 1Spaarnestad DS 13-0
Sat 21-0116:30Spaarnestad DS 1VoCASA DS 13-1
Sat 28-0115:45Sportcentrum de PijpArmixtos DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 04-0216:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 1VollinGo DS 1-
Sat 11-0217:45AmstelcampusUS DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 25-0217:00ActiviahalSOMAS/Activia DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 11-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 1Laudame Financials VCN DS 1-
Sat 18-0320:30Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)Volley Tilburg DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 25-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 1Sliedrecht Sport DS 2-
Sat 01-0417:30Topsporthal AchterhoekRensa Family Orion DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 15-0416:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 1ITC Groep/AVV Keistad DS 1-