Dames 12 - tweede klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
39 | Arianna Dekker | passer/loper |
51 | Noor Alkemade | hoofdblokkering |
57 | anoniem | passer/loper |
75 | Carina Wortelboer (aanv.) | hoofdblokkering |
94 | Marije de Boer | passer/loper |
105 | Yola de Lange | hoofdblokkering |
112 | Neeltje Blankenstein | passer/loper |
128 | Mirella Elmers | spelverdeling |
288 | Daani de Jong | diagonaal |
Trainer | Coach | |
Roel Remeijer | ||
TC Contactpersoon | ||
Joyce van der Veldt - Heo | ||
Meetrainers | ||
Aster Schultz |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 4 | 21:00 - 22:30 |
Datum | Vanaf | Tot |
---|---|---|
Fri 05-04 | begin | eind |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atalante DS 3 | 18 | 81 | 65 | 9 |
2 | AMVJ-Martinus DS 2 | 19 | 61 | 51 | 30 |
3 | Spaarnestad DS 12 | 18 | 59 | 49 | 28 |
4 | vv Jonas DS 5 | 18 | 57 | 47 | 28 |
5 | VCH DS 5 | 18 | 50 | 43 | 35 |
6 | Atalante DS 2 | 17 | 49 | 41 | 30 |
7 | Oradi/Omnia DS 1 | 19 | 44 | 37 | 43 |
8 | Sporting/OSS DS 1 | 17 | 29 | 24 | 45 |
9 | vc De Where DS 6 | 16 | 24 | 21 | 45 |
10 | vc De Where DS 7 | 18 | 22 | 20 | 56 |
11 | SAS'70 DS 3 | 18 | 14 | 12 | 61 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | Atalante DS 2 | 1-3 | |
Fri 29-09 | 21:15 | Atalante DS 3 | Spaarnestad DS 12 | 4-0 | |
Mon 09-10 | 21:00 | Oradi/Omnia DS 1 | Spaarnestad DS 12 | 3-1 | |
Wed 01-11 | 20:00 | VCH DS 5 | Spaarnestad DS 12 | 2-3 | |
Fri 10-11 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | vv Jonas DS 5 | 3-1 | |
Mon 20-11 | 21:00 | SAS'70 DS 3 | Spaarnestad DS 12 | 0-4 | |
Fri 24-11 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | Sporting/OSS DS 1 | 3-1 | |
Fri 01-12 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | vc De Where DS 7 | 4-0 | |
Fri 08-12 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | AMVJ-Martinus DS 2 | 2-3 | |
Thu 14-12 | 20:00 | vc De Where DS 6 | Spaarnestad DS 12 | 1-3 | |
Fri 12-01 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | Atalante DS 3 | 2-3 | |
Thu 18-01 | 20:45 | Sporting/OSS DS 1 | Spaarnestad DS 12 | 1-3 | |
Fri 26-01 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | Oradi/Omnia DS 1 | 3-2 | |
Fri 02-02 | 19:00 | vc De Where DS 7 | Spaarnestad DS 12 | 0-4 | |
Fri 09-02 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | VCH DS 5 | 3-1 | |
Fri 15-03 | 21:00 | Spaarnestad DS 12 | SAS'70 DS 3 | 4-0 | |
Thu 21-03 | 21:00 | AMVJ-Martinus DS 2 | Spaarnestad DS 12 | 2-3 | |
Wed 27-03 | 20:00 | vv Jonas DS 5 | Spaarnestad DS 12 | 1-3 | |
Fri 05-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 12 | vc De Where DS 6 | - |
Fri 12-04 | 19:30 | De Boei | Atalante DS 2 | Spaarnestad DS 12 | - |