Dames 12 - tweede klasse

 

Rugnr.NaamPositie
39Arianna Dekker
51Noor Alkemadehoofdblokkering
57anoniempasser/loper
75Carina Wortelboer (aanv.)hoofdblokkering
91Judith Griffioenpasser/loper
94Marije de Boerpasser/loper
112Neeltje Blankensteinpasser/loper
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
TrainerCoach
Sylvain Koning
TC Contactpersoon
Jamilla Grauwelman
Meetrainers
Chantal Haligowski
Aster Schultz

DagHalVeldTijd
MaandagYvonne van Gennip Sporthal319:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
14 april 2023 18:45 eind

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
3-feb 19:15 D2D Spaarnestad DS 10
17-feb 21:00 D2C Spaarnestad DS 11

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 3 13544411
Smashing '72 DS 3 13534210
Spaarnestad DS 10 14483820
vc De Where DS 4 13373325
AMVJ-Martinus DS 2 13342826
Smashing Velsen '96 DS 2 14342930
Atalante DS 2 14303029
Spaarnestad DS 12 14292635
The Setfighters DS 2 13272433
10 vc De Where DS 6 11242025
11 MOVE DS 6 13141342
12 Compaen DS 7 136647

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 17-0917:00Smashing '72 DS 3Spaarnestad DS 123-1
Fri 30-0921:00Spaarnestad DS 12Atalante DS 23-1
Fri 07-1021:15Atalante DS 3Spaarnestad DS 122-3
Fri 14-1019:15Spaarnestad DS 12Smashing Velsen '96 DS 21-3
Sat 22-1016:00Compaen DS 7Spaarnestad DS 121-3
Fri 04-1121:00Spaarnestad DS 12AMVJ-Martinus DS 21-3
Fri 11-1119:30The Setfighters DS 2Spaarnestad DS 123-2
Fri 18-1121:00Spaarnestad DS 12vc De Where DS 63-1
Fri 25-1121:00Spaarnestad DS 12vc De Where DS 43-2
Tue 06-1220:00MOVE DS 6Spaarnestad DS 123-2
Mon 12-1219:30Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 101-3
Fri 13-0119:30Atalante DS 2Spaarnestad DS 123-2
Fri 20-0121:00Spaarnestad DS 12Atalante DS 31-3
Fri 27-0119:30Smashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 124-0
Fri 03-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 12Compaen DS 7-
Thu 09-0221:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 12-
Fri 17-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 12The Setfighters DS 2-
Fri 10-0319:30De Karekietvc De Where DS 6Spaarnestad DS 12-
Thu 16-0320:00De Beukvc De Where DS 4Spaarnestad DS 12-
Fri 24-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 12MOVE DS 6-
Fri 31-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 12-
Fri 14-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 12Smashing '72 DS 3-