Dames 3 - derde divisie

 

Rugnr.NaamPositie
Meike Boterman
39Tessa Vonk (aanv.)spelverdeling
55Kim van Cannhoofdblokkering
60Mirte Hofmandiagonaal
79Iris Holdorplibero
95Mette Duijnpasser/loper
98Zoe Beljaardsdiagonaal
104Caro Kerckhaertpasser/loper
106Nina Belthoofdblokkering
TrainerCoach
Marjo Korteling
Damian Griekspoor
Marjo Korteling
TC Contactpersoon
Yorick van Viersen

DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter219:00 - 21:00
DonderdagYvonne van Gennip Sporthal519:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
18 maart 2023 14:00 16:00
25 maart 2023 14:00 16:00

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
4-feb 16:30 D3C Spaarnestad DS 15

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 1 13443720
Zaanstad DS 2 13443720
fietsbezorgd.nl Switch DS 1 12433617
Armixtos DS 2 13393223
Madjoe DS 1 13353027
VV Amsterdam DS 1 14332830
JPB/Dinto DS 2 14282535
De Boemel DS 1 11272424
Limes DS 1 12242029
10 V.V.Ouderkerk DS 1 12232132
11 Team Imbema US DS 3 12222031
12 Spaarnestad DS 3 13181739

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 15-0920:30De Boemel DS 1Spaarnestad DS 33-1
Sat 01-1012:30Spaarnestad DS 3vv Jonas DS 11-3
Wed 05-1020:30JPB/Dinto DS 2Spaarnestad DS 34-0
Thu 13-1019:00Spaarnestad DS 3Armixtos DS 20-4
Sat 22-1014:00Madjoe DS 1Spaarnestad DS 34-0
Sat 05-1114:30Spaarnestad DS 3Team Imbema US DS 31-3
Sat 12-1119:00Spaarnestad DS 3Zaanstad DS 23-2
Sat 19-1119:00VV Amsterdam DS 1Spaarnestad DS 33-2
Sat 03-1219:00Spaarnestad DS 3VV Amsterdam DS 12-3
Wed 07-1220:45V.V.Ouderkerk DS 1Spaarnestad DS 32-3
Sat 17-1212:30Spaarnestad DS 3fietsbezorgd.nl Switch DS 10-4
Fri 13-0121:15vv Jonas DS 1Spaarnestad DS 34-0
Sat 21-0114:30Spaarnestad DS 3JPB/Dinto DS 24-0
Sat 28-0118:00Sportcentrum de PijpArmixtos DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 04-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 3Madjoe DS 1-
Sat 11-0216:30AmstelcampusTeam Imbema US DS 3Spaarnestad DS 3-
Sat 18-0215:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 18-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 3Limes DS 1-
Sat 25-0312:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 3V.V.Ouderkerk DS 1-
Thu 30-0319:30Nieuw Welgelegenfietsbezorgd.nl Switch DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 08-0418:00Sporthal De PaperclipLimes DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 15-0412:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 3De Boemel DS 1-