Heren 3 - derde divisie

 

Rugnr.NaamPositie
42Olivier Gijzelibero
47Guy Hautemanndiagonaal
49Lennaert van Viersenhoofdblokkering
62Lars Hendriksspelverdeling
68Cecil de Graaffhoofdblokkering
82Mats Beentjes (aanv.)passer/loper
84Duco Jaspershoofdblokkering
94Jasper van Assemapasser/loper & diagonaal
95Maarten van der Kuipspelverdeling
99Sjoerd Abbinkpasser/loper
TrainerCoach
Jaap VosJeroen Syrier
TC Contactpersoon
Hans van Ingen

DagHalVeldTijd
DinsdagYvonne van Gennip Sporthal121:00 - 23:00
DonderdagYvonne van Gennip Sporthal319:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
28 januari 2023 13:30 16:00
11 maart 2023 13:30 16:00
15 april 2023 14:00 16:00

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
28-jan 12:30 MAHA2 Spaarnestad MA 1
11-feb 10:30 MBHA2 Spaarnestad MB 2

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Gemini S HS 1 14514216
Madjoe HS 2 13443718
vv Jonas HS 1 13413321
US HS 2 12383019
NVC HS 1 13352925
Arie Hollenberg Sloopwerken /D0000
AVV Keistad HS 2 13302629
Zaanstad HS 2 13292430
Switch Hooglanderveen HS 1 12272328
10 Prima Donna Kaas Huizen HS 3 12252230
11 VV Utrecht HS 3 13222136
12 Spaarnestad HS 3 139945

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 17-0915:15Zaanstad HS 2Spaarnestad HS 34-0
Thu 29-0920:30NVC HS 1Spaarnestad HS 33-1
Sat 08-1019:00Spaarnestad HS 3Madjoe HS 20-4
Sat 15-1018:30US HS 2Spaarnestad HS 33-1
Fri 04-1121:15Gemini S HS 1Spaarnestad HS 34-0
Sat 12-1112:30Spaarnestad HS 3Switch Hooglanderveen HS 11-3
Sat 19-1116:30Arie Hollenberg Sloopwerken /DSpaarnestad HS 34-0
Sat 26-1119:00Spaarnestad HS 3AVV Keistad HS 20-4
Sat 03-1214:30Spaarnestad HS 3Prima Donna Kaas Huizen HS 32-3
Fri 09-1221:15vv Jonas HS 1Spaarnestad HS 33-1
Sat 17-1216:30Spaarnestad HS 3VV Utrecht HS 31-3
Sat 14-0112:30Spaarnestad HS 3NVC HS 10-4
Fri 20-0121:00Madjoe HS 2Spaarnestad HS 33-2
Sat 28-0116:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 3US HS 2-
Fri 03-0219:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 11-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 3Gemini S HS 1-
Fri 24-0221:30Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 11-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 3Arie Hollenberg Sloopwerken /D-
Sat 18-0316:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 25-0312:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 3vv Jonas HS 1-
Sat 01-0416:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 15-0412:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 3Zaanstad HS 2-