Heren 4 - promotieklasse

 

Rugnr.NaamPositie
5Michiel Bosmanhoofdblokkering
10Jonne Pilon (aanv.)passer/loper
18Roger Veludiagonaal
25Ivo van Boxmeerlibero
35Jelmer Janssenhoofdblokkering
37Stefan van Offenbeeklibero
39Tim Hilvertsdiagonaal
41Dick Visserhoofdblokkering
88Sander van den Beldspelverdeling
94Roel Verweijpasser/loper
127Gerard Topspelverdeling
138Jan-Paul Röbenpasser/loper
TrainerCoach
Jan Koehorst
TC Contactpersoon
Marcha Negenman - Heerschop

DagHalVeldTijd
DonderdagYvonne van Gennip Sporthal221:00 - 23:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
28-jan 16:30 JBHA2 Spaarnestad JB 2
11-feb 16:30 JBHA2 Spaarnestad JB 2

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 4 1358457
MOVE HS 1 1251418
Spaarnestad HS 5 15484023
VVW HS 1 12413418
Madjoe HS 3 14353130
VCC'92 HS 1 14312834
Dinto HS 1 12302526
Atalante HS 1 13242133
VV Wham Wham HS 1 13201837
10 VV Amsterdam HS 2 13191637
11 Albatros HS 1 10171427
12 Compaen HS 3 13111043

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 24-0914:30Spaarnestad HS 5Spaarnestad HS 41-3
Fri 30-0919:15Madjoe HS 3Spaarnestad HS 41-3
Sat 08-1016:30Spaarnestad HS 4Spaarnestad HS 53-1
Wed 12-1020:00VVW HS 1Spaarnestad HS 41-3
Sat 05-1115:45Compaen HS 3Spaarnestad HS 40-4
Thu 10-1121:00Spaarnestad HS 4Atalante HS 13-1
Sat 19-1114:00VV Wham Wham HS 1Spaarnestad HS 40-4
Sat 26-1114:30Spaarnestad HS 4Dinto HS 14-0
Sat 03-1219:00Spaarnestad HS 4VV Wham Wham HS 14-0
Sat 10-1217:00MOVE HS 1Spaarnestad HS 41-3
Sat 17-1219:00Spaarnestad HS 4VCC'92 HS 13-1
Sat 14-0114:30Spaarnestad HS 4Madjoe HS 34-0
Sat 21-0119:00Spaarnestad HS 4VV Amsterdam HS 24-0
Sat 28-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4VVW HS 1-
Sat 04-0219:00BlauwwitVV Amsterdam HS 2Spaarnestad HS 4-
Sat 11-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Compaen HS 3-
Fri 17-0221:15De BoeiAtalante HS 1Spaarnestad HS 4-
Wed 22-0221:00Wethouder VerheijhalAlbatros HS 1Spaarnestad HS 4-
Wed 15-0320:30De DoorbraakDinto HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 25-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4MOVE HS 1-
Wed 29-0320:00Wormer SporthalVCC'92 HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 15-0416:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Albatros HS 1-