Heren 6 - promotieklasse

 

Rugnr.NaamPositie
Lodewijk Hemmeshoofdblokkering
Daniël Bondiagonaal
33Frank van Leeuwenpasser/loper
74Martin Broers (aanv.)spelverdeling
80Jur de Langelibero
84Yvan Stemmerikhoofdblokkering
88Maarten Claassendiagonaal
96Nick Verhoevenpasser/loper
121Marijn Hiepspelverdeling
TrainerCoach
Pieter KooijmansJeroen Verhoeven
TC Contactpersoon
Rene Herremans

DagHalVeldTijd
DinsdagYvonne van Gennip Sporthal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
18 maart 2023 16:00 18:00
8 april 2023 18:00 eind

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
18-feb 10:30 JATA2 Spaarnestad JA 1
24-feb 19:15 H1B Spaarnestad HS 9

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Utrecht HS 4 12493810
Gemini S HS 2 1148387
Forza Hoogland HS 1 12423515
Sovoco HS 2 11342817
ODIS HS 1 12322624
Majella HS 1 12252229
SVU HS 1 11232027
Almere Buiten HS 1 11191629
VV Amsterdam HS 3 10171526
10 Voleem HS 1 11121431
11 Spaarnestad HS 6 114441

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 16-0919:15Spaarnestad HS 6Sovoco HS 20-4
Fri 21-1021:30Majella HS 1Spaarnestad HS 64-0
Sat 05-1112:30Spaarnestad HS 6SVU HS 10-4
Sat 12-1115:30ODIS HS 1Spaarnestad HS 63-1
Sat 19-1115:00Forza Hoogland HS 1Spaarnestad HS 64-0
Sat 26-1115:00VV Amsterdam HS 3Spaarnestad HS 63-2
Sat 03-1214:30Spaarnestad HS 6VV Utrecht HS 41-3
Sat 17-1219:00Gemini S HS 2Spaarnestad HS 64-0
Sat 14-0112:30Spaarnestad HS 6Majella HS 10-4
Sat 21-0116:30Spaarnestad HS 6Forza Hoogland HS 10-4
Fri 27-0121:45Almere Buiten HS 1Spaarnestad HS 64-0
Sat 11-0216:15Huis van EemnesVoleem HS 1Spaarnestad HS 6-
Sat 18-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 6ODIS HS 1-
Fri 24-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 6Almere Buiten HS 1-
Sat 11-0314:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht HS 4Spaarnestad HS 6-
Sat 18-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 6VV Amsterdam HS 3-
Sat 25-0314:00Sportcentrum VUSVU HS 1Spaarnestad HS 6-
Fri 31-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 6Gemini S HS 2-
Sat 08-0414:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 6Voleem HS 1-
Sat 15-0415:00De BuntSovoco HS 2Spaarnestad HS 6-