Heren 9 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief! | ||
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
32 | Sjoerd Mekenkamp | passer/loper |
86 | Jayden Douglas | passer/loper |
95 | Sylvain Koning | hoofdblokkering |
102 | Rob Verbruggen | spelverdeling |
112 | Klaas-Douwe Zwaan | diagonaal |
128 | Jeffrey den Elzen | hoofdblokkering |
169 | Tigo Elmers | passer/loper |
209 | Konstantin Chestnov | hoofdblokkering |
Trainer | Coach | |
anoniem | ||
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 3 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | vc De Where HS 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Croonenburg HS 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | MOVE HS 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | The Setfighters HS 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zaanstad HS 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Spaarnestad HS 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Spaarnestad HS 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | vv Jonas HS 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | vc De Where HS 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zaanstad HS 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd. | |||||
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 04-10 | 19:30 | Zaanlands West | The Setfighters HS 2 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 11-10 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | Spaarnestad HS 10 | - |
Fri 18-10 | 21:15 | De Bloemen | Croonenburg HS 1 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 08-11 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | vc De Where HS 2 | - |
Thu 14-11 | 20:15 | De Beuk | vc De Where HS 3 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 29-11 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | Zaanstad HS 8 | - |
Fri 06-12 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 10 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 20-12 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | MOVE HS 3 | - |
Tue 07-01 | 20:30 | 't Bolwerck | MOVE HS 3 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 17-01 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | Croonenburg HS 1 | - |
Fri 24-01 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | Zaanstad HS 6 | - |
Thu 30-01 | 20:15 | De Beuk | vc De Where HS 2 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 07-02 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | vc De Where HS 3 | - |
Fri 14-02 | 19:30 | De Walvis | vv Jonas HS 5 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 07-03 | 21:15 | Topsportcentrum De Koog | Zaanstad HS 8 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 14-03 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | vv Jonas HS 5 | - |
Fri 28-03 | 19:15 | Topsportcentrum De Koog | Zaanstad HS 6 | Spaarnestad HS 9 | - |
Fri 04-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 9 | The Setfighters HS 2 | - |