Dames 4 - promotieklasse

 

Rugnr.NaamPositie
24Marloes van Leenhoofdblokkering
31Ines Schornagelspelverdeling
32Liesbeth Veenstraspelverdeling
38Esther Dijkstra (aanv.)passer/loper
53Ingrid Bakhoofdblokkering
59Barbara Baanpasser/loper
70Jessica ten Katelibero
85Linda Ravingerovapasser/loper
105Manon Schouwink
135Nanda van de Polpasser/loper
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

DagHalVeldTijd
WoensdagYvonne van Gennip Sporthal121:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
11 maart 2023 16:00 18:30

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
4-feb 14:30 D1C Spaarnestad DS 7
24-feb 19:15 D3C Spaarnestad DS 15

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE DS 1 13534412
Spaarnestad DS 4 13403322
Keizer Otto-Trivolley DS 1 12383019
Albatros DS 1 13312628
Compaen DS 2 13312630
VV Wham Wham DS 1 12282427
Kids Aktief US DS 4 11272424
Zaanstad DS 4 11252326
vv Jonas DS 2 13252334
10 VV Amsterdam DS 2 13252233
11 SVU DS 1 10242123
12 Simokos DS 1 12181634

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 16-0921:15vv Jonas DS 2Spaarnestad DS 43-1
Sat 01-1019:00Spaarnestad DS 4Albatros DS 13-1
Sat 08-1014:00SVU DS 1Spaarnestad DS 43-2
Sat 29-1017:15MOVE DS 1Spaarnestad DS 44-0
Sat 05-1112:30Spaarnestad DS 4Kids Aktief US DS 43-1
Sat 12-1112:30Spaarnestad DS 4Zaanstad DS 43-1
Sat 19-1113:45Compaen DS 2Spaarnestad DS 40-4
Sat 26-1112:30Spaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 24-0
Thu 08-1219:45Keizer Otto-Trivolley DS 1Spaarnestad DS 43-1
Sat 17-1212:30Spaarnestad DS 4VV Wham Wham DS 12-3
Wed 11-0121:00Albatros DS 1Spaarnestad DS 41-3
Sat 21-0112:30Spaarnestad DS 4SVU DS 14-0
Fri 27-0121:00Simokos DS 1Spaarnestad DS 42-3
Sat 04-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4MOVE DS 1-
Sat 11-0214:15AmstelcampusKids Aktief US DS 4Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0213:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 4Spaarnestad DS 4-
Fri 24-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Simokos DS 1-
Sat 11-0319:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Compaen DS 2-
Sat 18-0315:00BlauwwitVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 01-0415:30De OpgangVV Wham Wham DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 08-0416:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Keizer Otto-Trivolley DS 1-
Sat 15-0412:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4vv Jonas DS 2-