Heren 10 - tweede klasse

 

Rugnr.NaamPositie
Dennis de Groot
33Anton de Bruin (aanv.)passer/loper
47Marcel van Gurppasser/loper
53Vincent Boelhouwerdiagonaal
76Roel Remeijerpasser/loper
86Rik van Gelderspelverdeling
192Timo van Hardeveldhoofdblokkering
246Sanya Nikulin
249Johan Montrelayhoofdblokkering
254Yuri Kulykspelverdeling
TrainerCoach
Herman Rooze
TC Contactpersoon
Rene Herremans
Meetrainers
Ruurd Palstra

DagHalVeldTijd
MaandagYvonne van Gennip Sporthal519:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
Fri 08-03 19:15 H2C Spaarnestad HS 11
Fri 22-03 19:15 H1C Spaarnestad HS 8
Fri 12-04 19:15 D1C Spaarnestad DS 6

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SAS'70 HS 2 16604919
Spaarnestad HS 12 15494021
MOVE HS 3 16484029
VVM'63 HS 1 16474029
Spaarnestad HS 10 15453727
vv Jonas HS 4 15443727
Atalante HS 4 16403535
AMVJ-Martinus HS 2 15383130
vc De Where HS 4 16353139
10 VCC'92 HS 3 16303534
11 The Setfighters HS 3 16131253
12 Zaanstad HS 7 16111155

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 22-0919:30Atalante HS 4Spaarnestad HS 102-3
Fri 06-1021:00Spaarnestad HS 12Spaarnestad HS 101-3
Fri 13-1021:00Spaarnestad HS 10The Setfighters HS 33-1
Tue 24-1020:45MOVE HS 3Spaarnestad HS 103-1
Fri 03-1121:00Spaarnestad HS 10SAS'70 HS 20-4
Fri 10-1119:15Spaarnestad HS 10AMVJ-Martinus HS 23-2
Mon 13-1120:00VVM'63 HS 1Spaarnestad HS 101-3
Fri 24-1121:00Spaarnestad HS 10VCC'92 HS 33-1
Fri 08-1221:15Zaanstad HS 7Spaarnestad HS 100-4
Fri 15-1221:00Spaarnestad HS 10vc De Where HS 42-3
Fri 12-0119:15Spaarnestad HS 10vv Jonas HS 43-1
Fri 19-0121:00Spaarnestad HS 10Spaarnestad HS 122-3
Fri 26-0119:30The Setfighters HS 3Spaarnestad HS 101-3
Fri 02-0221:00Spaarnestad HS 10MOVE HS 33-1
Thu 08-0221:00SAS'70 HS 2Spaarnestad HS 103-1
Thu 29-0221:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 2Spaarnestad HS 10-
Fri 08-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10VVM'63 HS 1-
Sat 16-0320:00Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 10-
Fri 22-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Zaanstad HS 7-
Fri 29-0319:30De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 10-
Thu 04-0419:30De Beukvc De Where HS 4Spaarnestad HS 10-
Fri 12-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Atalante HS 4-