Heren 11 - tweede klasse

 

Rugnr.NaamPositie
31Bart de Keulenaarpasser/loper
37Steven Steenhuizenpasser/loper
41Marnix Banekehoofdblokkering
52Martin Blokdiagonaal
55Wim van Putten (aanv.)spelverdeling
58Mark Geijzersdiagonaal
64Arnaud Sluikhoofdblokkering
71Arie-Jan van der Schaafspelverdeling
91Peter den Nijsspelverdeling
122Erik de Vriespasser/loper
181Peter Negenmanpasser/loper
TrainerCoach
Linda Ravingerova
TC Contactpersoon
Rene Herremans
Meetrainers
Remco Hofman
Dirk Snikkershoofdblokkering

DagHalVeldTijd
WoensdagYvonne van Gennip Sporthal119:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
7 april 2023 18:45 eind

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
10-feb 19:15 H2C Spaarnestad HS 10
24-feb 19:15 D2D Spaarnestad DS 10

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
NOVO HS 3 11373116
Rogue Razor US HS 5 836284
Liusna HS 1 10362912
AMVJ-Martinus HS 2 11292421
VHZ HS 2 10272219
SAS'70 HS 2 11252225
Spaarnestad HS 11 11242025
VCS HS 2 9232315
Atalante HS 4 9161424
10 Atalante HS 2 10101329
11 Spaarnestad HS 13 10-3238

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 22-0920:00AMVJ-Martinus HS 2Spaarnestad HS 113-1
Thu 29-0921:00VCS HS 2Spaarnestad HS 114-0
Fri 14-1021:15Atalante HS 4Spaarnestad HS 110-4
Fri 28-1020:45VHZ HS 2Spaarnestad HS 114-0
Fri 04-1121:30Liusna HS 1Spaarnestad HS 113-1
Fri 11-1121:00Spaarnestad HS 11NOVO HS 32-3
Fri 02-1221:00Spaarnestad HS 11Atalante HS 23-1
Fri 23-1219:15Spaarnestad HS 13Spaarnestad HS 110-4
Fri 13-0121:00Spaarnestad HS 11VCS HS 23-1
Sat 21-0114:15Rogue Razor US HS 5Spaarnestad HS 113-1
Fri 27-0121:00Spaarnestad HS 11Atalante HS 41-3
Fri 03-0219:30De BoeiAtalante HS 2Spaarnestad HS 11-
Fri 10-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11Liusna HS 1-
Fri 17-0221:00Sportpark DuinweteringNOVO HS 3Spaarnestad HS 11-
Fri 24-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11Rogue Razor US HS 5-
Fri 10-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 13-
Thu 16-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 11-
Thu 16-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 11-
Fri 24-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11VHZ HS 2-
Fri 07-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11SAS'70 HS 2-
Fri 14-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11AMVJ-Martinus HS 2-