Dames 6 - eerste klasse

 

Rugnr.NaamPositie
22Dewy Gommersspelverdeling
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
29anoniempasser/loper
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijling (aanv.)passer/loper
73Lotte Schuijtdiagonaal
76anoniemspelverdeling
89Joyce Heopasser/loper
90Lois op de Kelderlibero
104Jalien de Grootepasser/loper
TrainerCoach
Alfons Zwetsloot
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

DagHalVeldTijd
MaandagYvonne van Gennip Sporthal121:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
24 februari 2023 18:45 eind

Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
24-feb 19:15 D1A Spaarnestad DS 9

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE DS 4 1254426
UvO DS 1 1249399
K.V.A. DS 1 12423315
Compaen DS 4 12393217
Spaarnestad DS 6 12372920
Funeral Quest Uitvaartbegeleid12322724
SVU DS 2 11231926
Spaarnestad DS 8 12161435
Zaanstad DS 5 13161439
10 VV Amsterdam DS 4 109833
11 VCH DS 3 128841

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 01-1013:45Compaen DS 4Spaarnestad DS 64-0
Thu 13-1019:00K.V.A. DS 1Spaarnestad DS 61-3
Sat 05-1113:15Zaanstad DS 5Spaarnestad DS 61-3
Wed 09-1120:00Spaarnestad DS 6Spaarnestad DS 83-1
Sat 12-1116:00SVU DS 2Spaarnestad DS 61-3
Sat 19-1116:30Spaarnestad DS 6MOVE DS 41-3
Fri 02-1219:15Spaarnestad DS 6UvO DS 13-1
Fri 09-1219:15Spaarnestad DS 6VCH DS 34-0
Sat 17-1212:15Funeral Quest UitvaartbegeleidSpaarnestad DS 62-3
Fri 13-0119:15Spaarnestad DS 6Compaen DS 43-1
Wed 18-0120:00Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 61-3
Fri 27-0119:15Spaarnestad DS 6K.V.A. DS 10-4
Tue 31-0121:00Wethouder VerheijhalUvO DS 1Spaarnestad DS 6-
Fri 10-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 5-
Fri 24-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6VV Amsterdam DS 4-
Sat 04-0316:30BlauwwitVV Amsterdam DS 4Spaarnestad DS 6-
Sat 11-0315:00't BolwerckMOVE DS 4Spaarnestad DS 6-
Wed 22-0319:30FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 6-
Sat 25-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6SVU DS 2-
Fri 31-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Funeral Quest Uitvaartbegeleid-