Dames 8 - eerste klasse

 

Rugnr.NaamPositie
32Sabrina van der Schaafpasser/loper
34Sanne Lourens - Grolmanspelverdeling
49Maroes Albers - Visserhoofdblokkering
52Susan Creijghtonpasser/loper
74Andrea Boerakkerpasser/loper
78Linda Janssen - Pinkse (aanv.)spelverdeling
88Ellen van Leeuwendiagonaal
105Linda Rietveldhoofdblokkering
111Annelieke Hurkmansdiagonaal
TrainerCoach
Astrid Zwart
Gerald de Haan
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Maria van Sambeek
Leentje Zandstra

DagHalVeldTijd
WoensdagYvonne van Gennip Sporthal419:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
3-feb 21:00 H2C Spaarnestad HS 12

Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE DS 4 1254426
UvO DS 1 1249399
K.V.A. DS 1 12423315
Compaen DS 4 12393217
Spaarnestad DS 6 12372920
Funeral Quest Uitvaartbegeleid12322724
SVU DS 2 11231926
Spaarnestad DS 8 12161435
Zaanstad DS 5 13161439
10 VV Amsterdam DS 4 109833
11 VCH DS 3 128841

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 24-0912:30Spaarnestad DS 8SVU DS 20-4
Sat 08-1015:00MOVE DS 4Spaarnestad DS 84-0
Sat 05-1114:30Spaarnestad DS 8Funeral Quest Uitvaartbegeleid1-3
Wed 09-1120:00Spaarnestad DS 6Spaarnestad DS 83-1
Fri 11-1121:00Spaarnestad DS 8Zaanstad DS 52-3
Fri 18-1120:00Compaen DS 4Spaarnestad DS 84-0
Fri 25-1119:15Spaarnestad DS 8VV Amsterdam DS 44-0
Wed 30-1119:30VCH DS 3Spaarnestad DS 81-3
Sat 10-1216:00K.V.A. DS 1Spaarnestad DS 83-1
Fri 16-1221:00Spaarnestad DS 8UvO DS 10-4
Wed 18-0120:00Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 61-3
Sat 21-0116:30Spaarnestad DS 8MOVE DS 41-3
Fri 03-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 8VCH DS 3-
Thu 09-0219:00Sportcentrum VUSVU DS 2Spaarnestad DS 8-
Sat 11-0212:15AmstelcampusFuneral Quest UitvaartbegeleidSpaarnestad DS 8-
Fri 17-0219:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 5Spaarnestad DS 8-
Fri 10-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 8Compaen DS 4-
Sat 18-0317:00BlauwwitVV Amsterdam DS 4Spaarnestad DS 8-
Fri 24-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 8K.V.A. DS 1-
Tue 28-0321:00Wethouder VerheijhalUvO DS 1Spaarnestad DS 8-