Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 1 - tweede divisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Irene Sluispasser/loper
0Maaike van de Waterpasser/loper
13Dominique Splitpasser/loper
17Marit Pleijsterhoofdblokkering
31Demi Zwerverpasser/loper
32Liesbeth Veenstra (aanv.)spelverdeling
35Lisette Wolkenhoofdblokkering
40Bloem de Jonglibero
44Kim op de Kelderspelverdeling
48Tessa de Langediagonaal
80Rudie Dopppasser/loper
112Sanne van Leeuwenhoofdblokkering
TrainerCoach
Nico Halsema
Barbara Baan
TC Contactpersoon
Ingrid Bak
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jordy Lodewijks van praktijk 201 FysioSport .

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:30 - 21:30
DinsdagBeyneshal119:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
15-03-18  Vera Koenen
14-12-16  Kerstwens Dames 1

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=1 OR lijnr2_team_id=1) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Leython DC DS 1 0000
NVC DS 1 0000
Taurus DS 1 0000
Kalinko DS 1 0000
VTC Woerden DS 1 0000
Inter Rijswijk DS 1 0000
Pharmafilter US DS 2 0000
Spaarnestad DS 1 0000
Irene DS 1 0000
10 Volleybalcentrum.nl Armixtos D0000
11 AVV Keistad DS 1 0000
12 Zaanstad DS 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0915:45Thijs van der PolshalVTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 28-0915:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Kalinko DS 1-
Sat 05-1019:00KruisboogTaurus DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 12-1015:00BeyneshalSpaarnestad DS 1NVC DS 1-
Sat 19-1016:30De BloemerdLeython DC DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 02-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1AVV Keistad DS 1-
Sat 09-1115:00Sportcentrum de PijpVolleybalcentrum.nl Armixtos DSpaarnestad DS 1-
Sat 16-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Irene DS 1-
Sat 30-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Zaanstad DS 2-
Sat 07-1215:30AmstelcampusPharmafilter US DS 2Spaarnestad DS 1-
Sat 14-1215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Inter Rijswijk DS 1-
Sat 11-0114:30Houtrust sporthalKalinko DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 18-0115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Taurus DS 1-
Sat 25-0118:00MerwesteinNVC DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 01-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Leython DC DS 1-
Sat 08-0216:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 07-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Volleybalcentrum.nl Armixtos D-
Sat 14-0313:30Kees BoekehalIrene DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 21-0314:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 2Spaarnestad DS 1-
Sat 28-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Pharmafilter US DS 2-
Sat 04-0416:30MarimbahalInter Rijswijk DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 18-0415:00BeyneshalSpaarnestad DS 1VTC Woerden DS 1-