Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 1 - tweede divisie
Rugnr.NaamPositie
0Seline van den Oeverspelverdeling
0Uma Spuijbroekhoofdblokkering
0Maaike van de Waterdiagonaal
12Sanne van Leeuwenhoofdblokkering
13Dominique Splitpasser/loper
31Demi Zwerverpasser/loper
35Lisette Wolkenhoofdblokkering
40Bloem de Jonglibero
44Kim op de Kelderspelverdeling
48Tessa de Langediagonaal
80Rudie Dopppasser/loper
TrainerCoach
Hein MacnackNico Halsema
TC Contactpersoon
Monica de Lange
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jordy Lodewijks van praktijk 201 FysioSport .

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
7 november 2020 13:00 ombouw

Nieuws
15-03-18  Vera Koenen
14-12-16  Kerstwens Dames 1

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=1 OR lijnr2_team_id=1) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-24' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
1
1
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
12-dec 17:30 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad DS 1 Spaarnestad DS 1

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Kalinko DS 1 1540
Spaarnestad DS 1 1540
VV Utrecht DS 2 1431
Zaanstad DS 2 1431
Erfrechtplanning Leython DC DS1113
Inter Rijswijk DS 1 1113
Quadrant Bouw VTC Woerden DS 10000
Taurus DS 1 0000
Sovoco DS 1 0000
10 Bejo/Dinto DS 1 0000
11 Scherp Volleybal - USV Protos0000
12 NVC DS 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 26-0915:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Bejo/Dinto DS 1-
Sat 03-1017:30MerwesteinNVC DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 10-1015:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Sovoco DS 1-
Sat 24-1017:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Kalinko DS 1-
Sat 31-1017:00KruisboogTaurus DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 07-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Inter Rijswijk DS 1-
Sat 14-1115:30De BloemerdErfrechtplanning Leython DC DSSpaarnestad DS 1-
Sat 21-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Zaanstad DS 2-
Sat 28-1114:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 2Spaarnestad DS 1-
Sat 12-1215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1-
Sat 16-0118:00De DoorbraakBejo/Dinto DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 23-0115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1NVC DS 1-
Sat 30-0117:00De BuntSovoco DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 06-0214:30Houtrust sporthalKalinko DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 13-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Taurus DS 1-
Sat 06-0316:30MarimbahalInter Rijswijk DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 13-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Erfrechtplanning Leython DC DS-
Sat 20-0317:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 2Spaarnestad DS 1-
Sat 27-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1VV Utrecht DS 2-
Sat 10-0415:45Thijs van der PolshalQuadrant Bouw VTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 17-0415:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Scherp Volleybal-