Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 10 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Angela Ruepert (aanv.)passer/loper
39Arianna Dekkerhoofdblokkering
41Nienke Hoogteijlingpasser/loper
45Loes Windthoofdblokkering
62Susanne Kooijdiagonaal
71Marjolein Dekkerspelverdeling
79Lianne Velthuishoofdblokkering
107Laura Schollaardthoofdblokkering
TrainerCoach
Stan Rooze
Meetrainers
Marijke Gutker
Maaike Oude Luttikhuis

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal420:30 - 22:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
01-04-15  Dames 10 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=10 OR lijnr2_team_id=10) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VC Allvo DS 2 0000
Smashing Velsen '96 DS 1 0000
AMVJ-Martinus DS 3 0000
VCH DS 3 0000
VHZ DS 1 0000
Spaarnestad DS 10 0000
AMVJ-Martinus DS 2 0000
SAS'70 DS 2 0000
VV Amsterdam DS 6 0000
10 Spaarnestad DS 8 0000
11 VCH DS 4 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0921:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 10-
Mon 23-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Smashing Velsen '96 DS 1-
Wed 02-1021:00FBK-halVCH DS 4Spaarnestad DS 10-
Fri 18-1021:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo DS 2Spaarnestad DS 10-
Fri 18-1021:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo DS 2Spaarnestad DS 10-
Mon 28-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VV Amsterdam DS 6-
Thu 07-1119:15de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 10-
Thu 07-1119:15de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 10-
Sat 16-1117:00BeyneshalSpaarnestad DS 10AMVJ-Martinus DS 2-
Sat 30-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 8-
Fri 06-1220:30EstafetteVHZ DS 1Spaarnestad DS 10-
Mon 09-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VCH DS 3-
Fri 10-0120:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 10-
Mon 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VCH DS 4-
Mon 27-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 10VC Allvo DS 2-
Sat 08-0215:00BlauwwitVV Amsterdam DS 6Spaarnestad DS 10-
Mon 24-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 10-
Mon 02-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 10SAS'70 DS 2-
Mon 09-0321:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 10-
Mon 23-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VHZ DS 1-
Wed 01-0419:15FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 10-
Mon 06-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 10AMVJ-Martinus DS 3-