Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 10 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Angela Ruepert
0Eliane Bonaanvaller
21Ariena van Dalenaanvaller
41Nienke Hoogteijlingaanvaller
45Loes Windthoofdblokkering
52Jennifer Slootspelverdeling
62Susanne Kooij (aanv.)aanvaller
71Marjolein Dekkerspelverdeling
79Lianne Velthuishoofdblokkering
TrainerCoach
Stan Rooze
TC Contactpersoon
Liesbeth Veenstra
Meetrainers
Maaike Oude Luttikhuis

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal421:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
01-04-15  Dames 10 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=10 OR lijnr2_team_id=10) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 1 1887693
Spaarnestad DS 8 17635019
VC Allvo DS 2 16594818
VV Amsterdam DS 5 15463824
VHZ DS 1 16443731
AMVJ-Martinus DS 2 16312642
VCH DS 5 15272439
Spaarnestad DS 10 17211852
Spaarnestad DS 7 16171652
10 Atalante DS 3 16101056

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0915:00Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 104-0
29-0915:00Spaarnestad DS 10VC Allvo DS 20-4
03-1019:15VCH DS 5Spaarnestad DS 103-2
15-1019:15Spaarnestad DS 7Spaarnestad DS 101-3
29-1019:15Spaarnestad DS 10VV Amsterdam DS 50-4
05-1119:15Spaarnestad DS 10VHZ DS 10-4
12-1121:00Spaarnestad DS 10AMVJ-Martinus DS 21-3
07-1221:15Atalante DS 1Spaarnestad DS 104-0
15-1217:00Spaarnestad DS 10Atalante DS 33-1
11-0121:15VC Allvo DS 2Spaarnestad DS 104-0
14-0121:00Spaarnestad DS 10VCH DS 53-1
21-0120:45AMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 102-3
28-0119:15Spaarnestad DS 10Spaarnestad DS 71-3
09-0217:00VV Amsterdam DS 5Spaarnestad DS 104-0
15-0220:45VHZ DS 1Spaarnestad DS 103-1
25-0219:15Spaarnestad DS 10Spaarnestad DS 81-3
18-0319:15Spaarnestad DS 10Atalante DS 10-4
05-0419:30De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 10-