Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 10 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Vera Heusschendiagonaal
42Maartje Kolloffelspelverdeling
Robin Jansenpasser/loper
31Bente Plugpasser/loper
51Noor Alkemadehoofdblokkering
97Sophie Geluk (aanv.)spelverdeling
98Chantal de Vriespasser/loper
121Rohosande van den Bergpasser/loper
123Rebecca Griffioenhoofdblokkering
TrainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal219:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
01-04-15  Dames 10 KAMPIOEN
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
17-dec 21:00 3000H2D KI Spaarnestad HS 9

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=10 OR lijnr2_team_id=10) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Dinto DS 6 830259
Spaarnestad DS 8 625205
Relay DS 1 7221811
Spaarnestad DS 10 8211816
Clam Dycke DS 1 8171519
Simokos DS 4 8171419
Alvoco DS 4 5141210
vv Jonas DS 4 56515
Bevok/Vip DS 5 73326

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0921:00Spaarnestad DS 10Alvoco DS 43-2
Fri 24-0919:15Spaarnestad DS 10Bevok/Vip DS 54-0
Sat 02-1012:30Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 103-2
Fri 08-1021:00Spaarnestad DS 10Clam Dycke DS 13-1
Wed 13-1020:30Dinto DS 6Spaarnestad DS 104-0
Sat 30-1017:00Alvoco DS 4Spaarnestad DS 103-1
Fri 19-1121:00Simokos DS 4Spaarnestad DS 103-1
Fri 26-1119:15Spaarnestad DS 10Relay DS 14-0
Sat 11-1217:00Sporthal OosterhoutAlvoco DS 4Spaarnestad DS 10-
Fri 17-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Dinto DS 6-
Fri 21-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 8-
Fri 04-0221:15Sportzaal TriasClam Dycke DS 1Spaarnestad DS 10-
Fri 18-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10Dinto DS 6-
Fri 11-0321:15De Walvisvv Jonas DS 4Spaarnestad DS 10-
Fri 18-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10Simokos DS 4-
Tue 22-0319:00GeestmerambachtRelay DS 1Spaarnestad DS 10-
Fri 01-0420:00De KarekietBevok/Vip DS 5Spaarnestad DS 10-
Fri 15-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10vv Jonas DS 4-