Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 11 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Annelies van Wingerdehoofdblokkering
32Willie de Best (aanv.)spelverdeling
34Mariette Walters - Slageraanvaller
43Marijk Kuijthoofdblokkering
44Mariette Braamspelverdeling
65Natalie van Empelenhoofdblokkering
82Linda Selhorstaanvaller
141Carelle Reparonhoofdaanval
TrainerCoach
Michel Haring
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
6 april 2019 16:30 ombouwteam 1

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
3-apr 19:15 3000D3F FJ Spaarnestad DS 14

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=11 OR lijnr2_team_id=11) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SAS'70 DS 3 14604910
VHZ DS 2 16605019
Spaarnestad DS 11 14594810
Smashing Velsen '96 DS 3 14554514
Oradi/Omnia DS 2 16423531
Veenland DS 1 16383335
vv Jonas DS 5 16232046
FHC '91 DS 2 16202145
Spaarnestad DS 15 15151249
10 VCH DS 6 153357

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
17-0919:15Spaarnestad DS 11VCH DS 64-0
29-0917:00Spaarnestad DS 11Smashing Velsen '96 DS 32-3
01-1020:00FHC '91 DS 2Spaarnestad DS 110-4
15-1019:15Spaarnestad DS 15Spaarnestad DS 110-4
29-1019:15Spaarnestad DS 11Veenland DS 14-0
12-1119:15Spaarnestad DS 11VHZ DS 23-1
22-1121:00SAS'70 DS 3Spaarnestad DS 112-3
14-1221:15vv Jonas DS 5Spaarnestad DS 110-4
17-1221:00Spaarnestad DS 11Oradi/Omnia DS 24-0
14-0119:15Spaarnestad DS 11FHC '91 DS 24-0
28-0119:15Spaarnestad DS 11Spaarnestad DS 154-0
08-0219:15Veenland DS 1Spaarnestad DS 110-4
08-0320:45VHZ DS 2Spaarnestad DS 113-1
18-0320:30Oradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 111-3
25-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11SAS'70 DS 3-
06-0419:00BeyneshalSpaarnestad DS 11vv Jonas DS 5-
10-0419:15FBK-halVCH DS 6Spaarnestad DS 11-
12-0419:00ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 11-