Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Annelies van Wingerdepasser/loper
32Willie de Best (aanv.)spelverdeling
43Marijk Kuijthoofdblokkering
53Mirjam Alblashoofdblokkering
54Dijana Schutterpasser/loper
65Natalie van Empelenpasser/loper
82Linda Selhorstpasser/loper
140Boki Veldscholtenhoofdblokkering
141Carelle Reparonspelverdeling
TrainerCoach
Stan Rooze
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Astrid Hagenaars

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
13-04-19  Dames 11 kampioen!
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=11 OR lijnr2_team_id=11) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Gemini S DS 2 944351
AMVJ-Martinus DS 2 724199
VHZ DS 2 9241917
Spaarnestad DS 12 10241922
VCH DS 3 8201616
SAS'70 DS 2 10131330
Spaarnestad DS 11 810924
VHZ DS 3 56516

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 24-0921:00Spaarnestad DS 11Gemini S DS 21-3
Fri 01-1020:45VHZ DS 2Spaarnestad DS 114-0
Fri 08-1019:15Spaarnestad DS 11VCH DS 30-4
Fri 15-1021:00Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 113-1
Fri 29-1020:00Spaarnestad DS 11SAS'70 DS 22-3
Thu 11-1120:00AMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 114-0
Thu 18-1119:15SAS'70 DS 2Spaarnestad DS 110-4
Fri 26-1121:00Spaarnestad DS 11Spaarnestad DS 121-3
Fri 10-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 11VHZ DS 3-
Sat 15-0119:00De LiebergGemini S DS 2Spaarnestad DS 11-
Fri 21-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11VHZ DS 2-
Wed 26-0120:00FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 11-
Fri 04-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11SAS'70 DS 2-
Sat 12-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 12Spaarnestad DS 11-
Fri 18-0219:15EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 11-
Fri 04-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11AMVJ-Martinus DS 2-
Sat 12-0319:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11AMVJ-Martinus DS 2-
Fri 18-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11VCH DS 3-
Fri 25-0320:45EstafetteVHZ DS 2Spaarnestad DS 11-
Fri 01-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Gemini S DS 2-
Fri 08-0419:15EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 11-