Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 12 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
21Kelly de Vriesaanvaller
36Myrna Verzijlbergenaanvaller
47Wendy Althuizenaanvaller
71Alie Postma (aanv.)aanvaller
75Carina Wortelboerhoofdblokkering
91Judith Griffioenaanvaller
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
TrainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
28 januari 2019 begin eind

Nieuws
06-04-17  Dames 12 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
16-jan 21:00 3000D4G HC Spaarnestad DS 16
23-jan 21:00 3000H3D DF Spaarnestad HS 13

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=12 OR lijnr2_team_id=12) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3F' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 12 1149395
Smashing Velsen '96 DS 4 1048382
V.V.Ouderkerk DS 3 12433615
AMVJ-Martinus DS 4 11393214
FHC '91 DS 1 11272123
KDO DS 1 10252121
Spaarnestad DS 14 11242025
Atalante DS 4 11181630
VHZ DS 3 11151233
10 Smashing Velsen '96 DS 5 127743
11 Oradi/Omnia DS 3 105536

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
26-0920:00FHC '91 DS 1Spaarnestad DS 120-4
03-1019:15Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 143-1
12-1020:30Smashing Velsen '96 DS 4Spaarnestad DS 123-1
15-1019:45Oradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 120-4
09-1121:15Atalante DS 4Spaarnestad DS 120-4
14-1119:15Spaarnestad DS 12AMVJ-Martinus DS 43-1
23-1120:30Smashing Velsen '96 DS 5Spaarnestad DS 120-4
03-1219:15Spaarnestad DS 12KDO DS 14-0
12-1220:45V.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 120-4
17-1219:15Spaarnestad DS 12VHZ DS 34-0
07-0119:15Spaarnestad DS 12FHC '91 DS 14-0
16-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 14Spaarnestad DS 12-
23-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Smashing Velsen '96 DS 4-
06-0220:15KDO sporthalKDO DS 1Spaarnestad DS 12-
11-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Atalante DS 4-
25-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Oradi/Omnia DS 3-
04-0319:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 4Spaarnestad DS 12-
27-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Smashing Velsen '96 DS 5-
01-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 12V.V.Ouderkerk DS 3-
05-0420:45EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 12-