Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 12 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
21Kelly de Vriesaanvaller
36Myrna Verzijlbergenaanvaller
75Carina Wortelboerhoofdblokkering
91Judith Griffioen (aanv.)diagonaal
112Neeltje Blankensteinaanvaller
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
TrainerCoach
anoniem
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek
Meetrainers
Alie Postma

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
06-04-17  Dames 12 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=12 OR lijnr2_team_id=12) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 6 0000
VHZ DS 2 0000
Spaarnestad DS 12 0000
Compaen DS 6 0000
FHC '91 DS 1 0000
Voluit DS 2 0000
V.V.Ouderkerk DS 2 0000
Spaarnestad DS 15 0000
Oradi/Omnia DS 3 0000
10 Spaarnestad DS 14 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Spaarnestad DS 14-
Mon 23-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Spaarnestad DS 12-
Thu 10-1020:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 2Spaarnestad DS 12-
Mon 14-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Oradi/Omnia DS 3-
Mon 28-1019:30SpaarnehalFHC '91 DS 1Spaarnestad DS 12-
Sat 09-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Compaen DS 6-
Fri 29-1120:45EstafetteVHZ DS 2Spaarnestad DS 12-
Wed 04-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 12vv Jonas DS 6-
Wed 11-1219:15BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 12-
Wed 08-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Spaarnestad DS 15-
Mon 20-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Voluit DS 2-
Mon 27-0119:30Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 12-
Mon 03-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 12FHC '91 DS 1-
Wed 12-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 14Spaarnestad DS 12-
Sat 07-0320:00OostzaanCompaen DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 18-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 12VHZ DS 2-
Fri 27-0319:30De Walvisvv Jonas DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 01-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 12V.V.Ouderkerk DS 2-