Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 13 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
43Aster Schultz (aanv.)aanvaller
45Lisa Diehlhoofdblokkering
68Thessa Hurkmansaanvaller
79Sophie van den Boogaardhoofdblokkering
113Eline Hilberspasser/loper
129Monique Nijstadhoofdblokkering
146Charlotte Diehlspelverdeling
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter419:00 - 20:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=13 OR lijnr2_team_id=13) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3F' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 3 0000
FHC '91 DS 2 0000
Atalante DS 4 0000
V.V.Ouderkerk DS 3 0000
Spaarnestad DS 16 0000
KDO DS 1 0000
Oradi/Omnia DS 2 0000
vv Jonas DS 7 0000
VHZ DS 3 0000
10 Spaarnestad DS 13 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:30SpaarnehalFHC '91 DS 2Spaarnestad DS 13-
Wed 25-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 13VHZ DS 3-
Fri 04-1019:30De Walvisvv Jonas DS 7Spaarnestad DS 13-
Wed 09-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 13Atalante DS 3-
Mon 14-1020:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 13-
Wed 30-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 13V.V.Ouderkerk DS 3-
Wed 13-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 13Atalante DS 4-
Wed 27-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 13Spaarnestad DS 16-
Wed 04-1220:15KDO sporthalKDO DS 1Spaarnestad DS 13-
Wed 11-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 13KDO DS 1-
Fri 10-0120:45EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 13-
Wed 15-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 13vv Jonas DS 7-
Fri 24-0121:15De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 13-
Wed 29-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 13Oradi/Omnia DS 2-
Wed 12-0221:00BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 13-
Mon 24-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Spaarnestad DS 13-
Fri 13-0319:30De BoeiAtalante DS 4Spaarnestad DS 13-
Wed 15-0421:00BeyneshalSpaarnestad DS 13FHC '91 DS 2-