Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 14 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Stephanie Oliveira
41Emy Sloot (aanv.)hoofdblokkering
53Belguzar Ogulmusspelverdeling
69Angeliki Anagnostoupasser/loper
94Marleen Koelmapasser/loper
103Melinda van Kesselhoofdblokkering
TrainerCoach
Piet Rozendaal
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek
Meetrainers
Anieck van Maaren
Mara Oliveira

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=14 OR lijnr2_team_id=14) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-04-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SAS'70 DS 2 420160
V.V.Ouderkerk DS 3 416134
V.V.Ouderkerk DS 2 313102
KDO DS 1 412107
Spaarnestad DS 14 4989
Spaarnestad DS 15 48710
Atalante DS 4 47611
SAS'70 DS 3 3657
Oradi/Omnia DS 2 2544
10 Oradi/Omnia DS 3 33310
11 VHZ DS 5 31111
12 VHZ DS 4 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 14Oradi/Omnia DS 3-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 14Atalante DS 4-
Thu 01-0100:00Helsinkilaan 1VHZ DS 5Spaarnestad DS 14-
Thu 01-0100:00Koningin Julianalaan 16V.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 14-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 14V.V.Ouderkerk DS 3-
Mon 14-0919:15Spaarnestad DS 14VHZ DS 53-1
Wed 23-0919:15V.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 143-1
Mon 28-0919:15Spaarnestad DS 14V.V.Ouderkerk DS 21-3
Mon 05-1019:30Oradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 142-3