Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 14 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Rowie Boerspasser/loper
Marrit Koenpasser/loper
Bernice van Staalduinepasser/loper
26Prescilla Uijtewaalpasser/loper
47Dian Purnamasaripasser/loper
63Thirza Maurits - Haasnoothoofdblokkering
84Linda Elmers (aanv.)spelverdeling
128Daniëlle Samsonspelverdeling
147Gitta Zaeschkehoofdblokkering
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek
Meetrainers
Marleen van Hooft
Yola de Lange
Riëlle van der Meer

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal121:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
21 januari 2022 18:45 eind

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
10-dec 21:00 3000D2E ED Spaarnestad DS 11
10-dec 21:00 3000D2E GB Spaarnestad DS 12

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=14 OR lijnr2_team_id=14) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Bevok/Vip DS 7 837293
Waterlanders DS 6 524191
Voluit DS 2 8241913
Compaen DS 6 620169
Croonenburg DS 2 6161412
Clam Dycke DS 2 8111124
Spaarnestad DS 14 49810
VHZ DS 4 69817
Bevok/Vip DS 8 58714
10 vv Jonas DS 5 56616
11 FHC '91 DS 2 76624

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 29-0919:00FHC '91 DS 2Spaarnestad DS 141-3
Fri 29-1019:30Clam Dycke DS 2Spaarnestad DS 143-2
Fri 19-1121:00Spaarnestad DS 14Bevok/Vip DS 71-3
Fri 26-1121:15vv Jonas DS 5Spaarnestad DS 143-2
Fri 17-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 14Compaen DS 6-
Fri 14-0120:45De SteupelWaterlanders DS 6Spaarnestad DS 14-
Fri 21-0121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14FHC '91 DS 2-
Sat 29-0116:00OostzaanCompaen DS 6Spaarnestad DS 14-
Fri 04-0221:30De KarekietBevok/Vip DS 8Spaarnestad DS 14-
Fri 11-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14Clam Dycke DS 2-
Fri 25-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14Bevok/Vip DS 8-
Fri 04-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14Waterlanders DS 6-
Fri 11-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14Croonenburg DS 2-
Fri 18-0320:00De KarekietBevok/Vip DS 7Spaarnestad DS 14-
Fri 25-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14vv Jonas DS 5-
Fri 01-0420:45EstafetteVHZ DS 4Spaarnestad DS 14-
Fri 08-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 14Voluit DS 2-