Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 15 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
anoniem
Ouassima Foudailipasser/loper
32Enola Negenmanpasser/loper
64Merel Holdorp (aanv.)spelverdeling
68Myrthe van Voornveldpasser/loper
69Sanne Mantelhoofdblokkering
72Jamilla Grauwelmanhoofdblokkering
78Nikita Nijhuisspelverdeling
TrainerCoach
Sylvain Koning
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
18 februari 2022 18:45 eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=15 OR lijnr2_team_id=15) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
V.V.Ouderkerk DS 3 10362912
VIF DS 1 832268
SAS'70 DS 3 8272111
V.V.Ouderkerk DS 2 9231918
Touché '86 DS 2 621178
KDO DS 1 8211816
Oradi/Omnia DS 2 518157
Spaarnestad DS 13 710920
VHZ DS 5 76623
10 FHC '91 DS 1 53317
11 Spaarnestad DS 15 73326

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 22-0919:15V.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 154-0
Fri 01-1019:15Spaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 20-4
Wed 06-1020:45Touché '86 DS 2Spaarnestad DS 154-0
Fri 15-1019:15Spaarnestad DS 15VIF DS 10-4
Fri 29-1020:00Spaarnestad DS 13Spaarnestad DS 153-1
Mon 01-1119:30Oradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 154-0
Fri 26-1119:15Spaarnestad DS 15KDO DS 12-3
Thu 09-1221:00Luchthal de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 15-
Wed 19-0120:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 15-
Sat 29-0112:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15Touché '86 DS 2-
Fri 04-0220:15De LiebergVIF DS 1Spaarnestad DS 15-
Fri 18-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15Oradi/Omnia DS 2-
Fri 25-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15VHZ DS 5-
Fri 04-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15Spaarnestad DS 13-
Fri 18-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15FHC '91 DS 1-
Wed 23-0320:15KDO sporthalKDO DS 1Spaarnestad DS 15-
Fri 01-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15SAS'70 DS 3-
Fri 08-0419:15EstafetteVHZ DS 5Spaarnestad DS 15-
Fri 15-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 3-