Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Recreanten groep 2
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Eltjo van Wijkspelverdeling
0Eric Korzilius
0Cisca Blomspelverdeling
0Dian Purnamasarispelverdeling
0Mirjam ten Buuren
0Pien Koning
0Karel Spaas
0Joan Andres
0Vera Zaremba
0Amanda Kwant
0Marten van Eijk
0Adam Fulop
0Mark Zandbergen
0Tom van der Weide
0Jenne Olijvespelverdeling
0Leo Severijnse
0Alessio Zampatti
0Ingrid van Tellingen
0Danielle Zwagerhoofdaanval
0Francis Bijvoets
0Willem-Jan van Baarsenhoofdaanval
0Dick Jacobshoofdblokkering
0Niek Labohmhoofdblokkering
0Ron Heininkhoofdaanval
0Mayka Hurkmans
0Joost Kenter
0Maarten van Vlerkenhoofdaanval
0Ilonka Zuiderwijk-Manshanden
0Sander Hartveld
0Kil Nieuwenhuizenhoofdaanval
0Titia van der Lei
0Chris Kolloffelspelverdeling
0Andre de Vrieshoofdblokkering
23Marcel Koper
62Rik Buitinghoofdaanval
96Jelle de Jongspelverdeling
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Francis Bijvoets

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=152 OR lijnr2_team_id=152) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='RSXA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
GSV-Heemstede XR 1 0000
Set 'em up XR 1 0000
Wintersport XR 2 0000
VCH XR 1 0000
VCH XR 2 0000
VCH XR 3 0000
VCH XR 4 0000
VCH XR 6 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 30-0920:15SpaarnehalVCH XR 1Wintersport XR 2-
Mon 30-0919:30SpaarnehalWintersport XR 2VCH XR 6-
Mon 28-1021:45SpaarnehalVCH XR 6Wintersport XR 2-
Mon 28-1020:15SpaarnehalWintersport XR 2VCH XR 2-
Mon 02-1221:45SpaarnehalVCH XR 4Wintersport XR 2-
Mon 02-1220:15SpaarnehalWintersport XR 2GSV-Heemstede XR 1-
Mon 06-0119:30SpaarnehalGSV-Heemstede XR 1Wintersport XR 2-
Mon 06-0120:15SpaarnehalWintersport XR 2VCH XR 1-
Mon 10-0221:00SpaarnehalVCH XR 3Wintersport XR 2-
Mon 10-0220:15SpaarnehalWintersport XR 2Set 'em up XR 1-
Mon 02-0319:30SpaarnehalVCH XR 2Wintersport XR 2-
Mon 02-0320:15SpaarnehalWintersport XR 2VCH XR 4-
Mon 20-0420:15SpaarnehalWintersport XR 2VCH XR 3-
Mon 20-0419:30SpaarnehalSet 'em up XR 1Wintersport XR 2-