Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 16 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Kim Terra
0Romy van Assema
0Irene Koster
0Simone van den Boogaard
0Merel Havinga
55Britt van Beusekom (aanv.)
TrainerCoach
Martin Blok
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3F' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 3 0000
FHC '91 DS 2 0000
Atalante DS 4 0000
V.V.Ouderkerk DS 3 0000
Spaarnestad DS 16 0000
KDO DS 1 0000
Oradi/Omnia DS 2 0000
vv Jonas DS 7 0000
VHZ DS 3 0000
10 Spaarnestad DS 13 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0921:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Oradi/Omnia DS 2-
Wed 25-0920:15KDO sporthalKDO DS 1Spaarnestad DS 16-
Wed 02-1020:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 16-
Mon 07-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 16FHC '91 DS 2-
Mon 28-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 16VHZ DS 3-
Fri 08-1119:30De BoeiAtalante DS 4Spaarnestad DS 16-
Wed 13-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16vv Jonas DS 7-
Wed 27-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 13Spaarnestad DS 16-
Mon 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Atalante DS 3-
Mon 06-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16KDO DS 1-
Mon 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16V.V.Ouderkerk DS 3-
Fri 07-0220:45EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 16-
Mon 24-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Spaarnestad DS 13-
Mon 02-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Atalante DS 4-
Fri 13-0319:30De Walvisvv Jonas DS 7Spaarnestad DS 16-
Fri 27-0321:15De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 16-
Wed 01-0419:30SpaarnehalFHC '91 DS 2Spaarnestad DS 16-
Mon 06-0420:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 16-