Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 16 - vierde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Bernice van Staalduine
41Iris Achtereekte
63Thirza Haasnoot
67Rixt Zijlstra
73anoniem
92Brecht Zijlstra (aanv.)
101Natasja van der Elsken
128Daniƫlle Samson
TrainerCoach
Milan Thorig
TC Contactpersoon
Linda Selhorst
Meetrainers
Femke Rijfkogel
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter420:30 - 22:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D4G' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Leython DC DS 8 16675312
SKC DS 8 16604817
Liusna DS 2 15443626
NOVO DS 3 15393329
VCS DS 5 15393331
Spaarnestad DS 16 15332935
SKC DS 13 16141153
Spaarnestad DS 17 149848
Waterlanders DS 6 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
21-0921:30SKC DS 13Spaarnestad DS 160-4
05-1019:30Leython DC DS 8Spaarnestad DS 163-1
10-1019:15Spaarnestad DS 16VCS DS 53-2
19-1021:30Liusna DS 2Spaarnestad DS 164-0
31-1019:15Spaarnestad DS 16Spaarnestad DS 174-0
21-1119:15Spaarnestad DS 16SKC DS 81-3
26-1121:00Spaarnestad DS 16Liusna DS 21-3
12-1219:15Spaarnestad DS 16NOVO DS 32-3
16-0121:00Spaarnestad DS 16Leython DC DS 80-4
24-0121:00VCS DS 5Spaarnestad DS 163-2
30-0119:15Spaarnestad DS 16Liusna DS 23-1
13-0221:00Spaarnestad DS 16SKC DS 80-4
21-0221:00Spaarnestad DS 17Spaarnestad DS 160-4
07-0321:00VCS DS 5Spaarnestad DS 162-3
15-0321:30SKC DS 8Spaarnestad DS 163-1
27-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Spaarnestad DS 16-
06-0411:00Sportpark DuinweteringNOVO DS 3Spaarnestad DS 16-
10-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 16SKC DS 13-