Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 16 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Carlijn Vrieze
35Myrthe Brakel (aanv.)
42Zoƫ Lytrokapi
46Fien van den Hoek
49Nola Duijff
117Sahar Sharifi
TrainerCoach
Merel Holdorp
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Wognum DS 3 838302
NIVO DS 4 938306
Wognum DS 2 834275
Urbanus DS 1 7241910
Zaanstad DS 8 8221814
Simokos DS 6 9191622
NIVO DS 3 7181514
Voluit DS 3 9131226
WVS '90 DS 1 10131130
10 Spaarnestad DS 16 88826
11 Antilopen DS 1 93334
12 vv Jonas DS 6 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 24-0919:15Spaarnestad DS 16Antilopen DS 13-2
Sat 02-1014:30Spaarnestad DS 16Urbanus DS 11-3
Sat 16-1014:30Spaarnestad DS 16Simokos DS 60-4
Fri 05-1121:00Spaarnestad DS 16Wognum DS 30-4
Fri 12-1119:45Wognum DS 2Spaarnestad DS 164-0
Fri 19-1121:00Spaarnestad DS 16Zaanstad DS 80-4
Tue 23-1120:00WVS '90 DS 1Spaarnestad DS 162-3
Fri 26-1121:00NIVO DS 4Spaarnestad DS 163-1
Fri 10-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Voluit DS 3-
Tue 11-0119:15MuiterAntilopen DS 1Spaarnestad DS 16-
Fri 21-0119:30SluisUrbanus DS 1Spaarnestad DS 16-
Fri 04-0220:00De FlintSimokos DS 6Spaarnestad DS 16-
Fri 11-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 16NIVO DS 4-
Fri 18-0219:45WestfrieslandhalWognum DS 3Spaarnestad DS 16-
Fri 04-0321:00De KersNIVO DS 3Spaarnestad DS 16-
Fri 11-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 16Wognum DS 2-
Fri 18-0319:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 8Spaarnestad DS 16-
Fri 25-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 16WVS '90 DS 1-
Thu 31-0321:30Sportcentrum UitgeestVoluit DS 3Spaarnestad DS 16-
Fri 08-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 16NIVO DS 3-