Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo


Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=160 OR lijnr2_team_id=160) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-03' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='RSXA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VCH XR 6 1223231
Wintersport XR 2 1216168
VCH XR 4 12141410
Set 'em up XR 1 12131311
VCH XR 1 12121212
VCH XR 3 128816
VCH XR 2 128816
GSV-Heemstede XR 1 122222

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0916:153000HPB BK0-0
Sat 21-0920:003000H1B CJ0-0
Sat 21-0919:003000DPB EH0-0
Sat 21-0917:003000DPA CJ0-0
Sat 21-0916:0030003AH FG0-0
Tue 24-0920:453000H2B JB0-0
Wed 30-1020:153000D3F FB0-0
Fri 01-1119:303000D2D EC0-0
Thu 14-1121:003000H1B HI0-0
Sat 23-1114:003000DPB FL0-0
Fri 29-1121:003000H4A KE0-0
Mon 06-0120:453000D3F AK0-0
Sat 11-0114:153000MB3A2 FG0-0
Sat 25-0116:003000MA2C2 AD0-0
Sat 25-0112:303000JBHA2 EB0-0
Sat 25-0119:003000DPB EL0-0
Fri 31-0121:153000H2C FC0-0
Sat 01-0218:0030003AD LJ0-0
Sat 01-0218:153000HPA LJ0-0
Sat 08-0210:453000JCTA2 CB0-0
Sat 29-0211:453000MB1C2 FE0-0
Sat 07-0317:003000DPA DC0-0
Wed 11-0320:303000H2C CL0-0
Thu 12-0319:453000DPB IH0-0
Thu 12-0319:153000D2E JG0-0
Thu 12-0320:003000H2C IH0-0
Thu 12-0320:453000DPB BD0-0
Thu 12-0321:003000H3D JG0-0
Thu 12-0321:003000H2C JD0-0
Thu 12-0319:453000HPB IH0-0
Thu 12-0319:153000JB2F2 BF0-0
Thu 12-0319:153000MA2C2 GC0-0
Fri 13-0321:153000D3F BD0-0
Fri 13-0319:153000JAHA2 BF0-0
Fri 13-0320:453000H1B BD0-0
Fri 13-0319:303000MA1C2 DA0-0
Fri 13-0319:153000MB2D2 DE0-0
Fri 13-0319:303000JB2F2 DA0-0
Fri 13-0319:303000JC2A2 EA0-0
Fri 13-0319:3030003AH CL0-0
Fri 13-0321:003000DPA JG0-0
Fri 13-0320:453000H4A AE0-0
Fri 13-0319:303000D1B IH0-0
Fri 13-0318:303000MB2C2 EC0-0
Fri 13-0321:1530003AH BD0-0
Fri 13-0321:003000H4A KF0-0
Fri 13-0320:453000D3E BD0-0
Fri 13-0319:003000MB1C2 EB0-0
Fri 13-0319:303000D1B BD0-0
Fri 13-0321:153000D2E AE0-0
Fri 13-0321:1530003AD BD0-0
Fri 13-0319:303000D3F IH0-0
Fri 13-0321:0090002CH BD0-0
Fri 13-0321:153000D3E AE0-0
Fri 13-0319:153000MB1C2 CD0-0
Fri 13-0318:453000MB3A2 GE0-0
Fri 13-0319:453000D1B AE0-0
Fri 13-0319:303000H3D CL0-0
Fri 13-0319:303000H2C AE0-0
Fri 13-0321:303000HPB AE0-0
Fri 13-0319:303000D3F CL0-0
Fri 13-0319:303000H1B KF0-0
Fri 13-0319:153000MA1C2 FC0-0
Fri 13-0319:153000JB2F2 GC0-0
Fri 13-0321:153000H2B KF0-0
Fri 13-0319:153000MB3A2 BC0-0
Fri 13-0320:153000H3D KF0-0
Fri 13-0320:153000H2C KF0-0
Fri 13-0319:303000DPA AE0-0
Fri 13-0319:303000D2D CL0-0
Fri 13-0320:453000H4A BD0-0
Sat 14-0317:303000JCTA2 DC0-0
Sat 14-0316:4590002CH CL0-0
Sat 14-0316:159000EZ AF0-0
Sat 14-0311:303000JBHA2 CF0-0
Sat 14-0317:003000DPB JG0-0
Sat 14-0318:0030003AH AE0-0
Sat 14-0315:003000MA1B2 BE0-0
Sat 14-0316:1590002CD IH0-0
Sat 14-0315:303000H2B IH0-0
Sat 14-0309:003000MB3A2 DA0-0
Sat 14-0310:453000MBHA2 EA0-0
Sat 14-0313:003000H3D BD0-0
Sat 14-0316:003000HPA BD0-0
Sat 14-0316:153000MA2C2 BF0-0
Sat 14-0315:003000H2C BD0-0
Sat 14-0312:003000MBTA2 BA0-0
Sat 14-0313:003000D2D BD0-0
Sat 14-0316:153000HPB BD0-0
Sat 14-0319:0030003AD AE0-0
Sat 14-0310:453000JAHA2 CE0-0
Sat 14-0314:003000MCHB2 BD0-0
Sat 14-0317:0090002CH IH0-0
Sat 14-0315:003000H1B IH0-0
Sat 14-0317:309000EZ DC0-0
Sat 14-0312:303000JBHA2 AB0-0
Sat 14-0320:003000DPB AE0-0
Sat 14-0314:153000MA1C2 EB0-0
Sat 14-0314:303000MB2D2 BF0-0
Sat 14-0319:0030003AH IH0-0
Sat 14-0314:003000MC3B2 EC0-0
Sat 14-0315:153000MA1B2 FC0-0
Sat 14-0316:4590002CD KF0-0
Sat 14-0313:453000MBHA2 DB0-0
Sat 14-0311:003000JC2A2 FD0-0
Sat 14-0312:303000MBTA2 FD0-0
Sat 14-0315:303000DPA IH0-0
Sat 14-0316:303000HPB KF0-0
Sat 14-0314:303000JAHA2 DA0-0
Sat 14-0315:003000MCHB2 EC0-0
Sat 14-0319:0090002CH KF0-0
Sat 14-0317:003000H1B JG0-0
Sat 14-0315:003000MC3B2 FD0-0
Sat 14-0316:303000MA1B2 DA0-0
Sat 14-0317:3090002CD BD0-0
Sat 14-0309:003000MB2C2 DA0-0
Sat 14-0313:003000MC2C2 DF0-0
Sat 14-0314:303000DPB KF0-0
Sat 14-0314:3030003AH JG0-0
Sat 14-0316:153000DPA BD0-0
Sat 14-0315:0090002CD JG0-0
Sat 14-0317:003000HPB CL0-0
Sat 14-0312:003000MA2B2 DF0-0
Sat 14-0315:153000MC1B2 BC0-0
Sat 14-0315:003000D2E KF0-0
Sat 14-0313:003000HPA KF0-0
Sat 14-0319:0090002CD CL0-0
Sat 14-0313:0030003AD KF0-0
Sat 14-0314:0090002CH JG0-0
Sat 14-0315:153000MB2C2 BF0-0
Sat 14-0313:009000EZ BE0-0
Sat 14-0310:303000JBHA2 ED0-0
Sat 14-0315:003000DPB CL0-0
Sat 14-0317:0030003AH KF0-0
Sat 14-0317:003000DPA KF0-0
Sat 14-0315:003000MA1B2 BE0-0
Sat 14-0315:3090002CD AE0-0
Sat 14-0313:453000MA2B2 BE0-0
Sat 14-0316:003000MC1B2 DF0-0
Sat 14-0317:003000D1B KF0-0
Sat 14-0313:303000HPA JG0-0
Sat 14-0313:003000MA2C2 DA0-0
Sat 14-0310:453000MBTA2 EC0-0
Sat 14-0315:003000HPB JG0-0
Sat 14-0315:0030003AD CL0-0
Mon 16-0319:303000D3E EK0-0
Mon 16-0319:303000MA2B2 GE0-0
Mon 16-0319:153000D1B EK0-0
Mon 16-0319:153000H2B CB0-0
Mon 16-0321:003000H3D DA0-0
Mon 16-0319:153000H2C EK0-0
Mon 16-0320:453000D2D FJ0-0
Mon 16-0321:003000H4A CB0-0
Mon 16-0319:303000D3E FJ0-0
Mon 16-0321:003000D2E EK0-0
Tue 17-0319:003000MB3A2 GB0-0
Tue 17-0319:153000JBHA2 BE0-0
Tue 17-0319:303000D2D DA0-0
Wed 18-0319:153000DPA EK0-0
Wed 18-0320:453000H4A EK0-0
Wed 18-0319:153000D2E FJ0-0
Wed 18-0319:303000D3F EK0-0
Wed 18-0320:303000DPA LH0-0
Wed 18-0319:153000D3E CB0-0
Wed 18-0320:303000HPA EK0-0
Wed 18-0319:153000MA2C2 CD0-0
Wed 18-0319:0030003AD GI0-0
Wed 18-0320:003000H3D EK0-0
Wed 18-0320:303000H2C CB0-0
Wed 18-0320:003000H1B GI0-0
Wed 18-0321:003000H3D LH0-0
Wed 18-0321:003000H2C DA0-0
Wed 18-0319:153000H4A DA0-0
Thu 19-0321:3030003AH LH0-0
Thu 19-0320:003000D3E GI0-0
Thu 19-0320:003000H2B EK0-0
Thu 19-0320:003000H2B DA0-0
Thu 19-0321:453000H1B EK0-0
Fri 20-0320:303000H3D CB0-0
Fri 20-0319:303000H2C FJ0-0
Fri 20-0319:303000D2D GI0-0
Fri 20-0321:153000H1B LH0-0
Fri 20-0319:153000MC1B2 CA0-0
Fri 20-0321:3030003AH CB0-0
Fri 20-0321:003000H2B FJ0-0
Fri 20-0320:453000H3D GI0-0
Fri 20-0321:153000H2C LH0-0
Fri 20-0319:003000JB2F2 AF0-0
Fri 20-0319:303000D2D EK0-0
Fri 20-0321:303000H4A LH0-0
Fri 20-0321:153000H1B FJ0-0
Fri 20-0319:153000D1B FJ0-0
Fri 20-0320:303000D2E DA0-0
Fri 20-0321:153000H2B LH0-0
Fri 20-0319:303000D3F CB0-0
Fri 20-0321:153000H3D FJ0-0
Fri 20-0321:303000DPB LH0-0
Fri 20-0319:153000MA1C2 FD0-0
Fri 20-0319:303000MB2D2 FC0-0
Fri 20-0319:153000JB2F2 GB0-0
Fri 20-0320:303000D2D CB0-0
Fri 20-0321:303000H4A FJ0-0
Fri 20-0318:453000MBHA2 AD0-0
Fri 20-0321:003000D1B GI0-0
Fri 20-0320:453000D2E GI0-0
Fri 20-0320:453000HPA GI0-0
Fri 20-0320:453000D3F DA0-0
Fri 20-0319:3090002CH LH0-0
Fri 20-0321:0030003AH GI0-0
Fri 20-0319:003000MC3B2 CE0-0
Fri 20-0321:153000HPA DA0-0
Fri 20-0319:153000D2D LH0-0
Fri 20-0319:003000MB1C2 CB0-0
Fri 20-0321:0030003AH EK0-0
Fri 20-0319:003000H2B GI0-0
Sat 21-0318:003000D1B DA0-0
Sat 21-0315:303000HPA CB0-0
Sat 21-0309:003000MB2C2 DB0-0
Sat 21-0316:453000MC2C2 AF0-0
Sat 21-0319:0090002CD CB0-0
Sat 21-0313:303000HPB LH0-0
Sat 21-0310:453000MB1C2 AD0-0
Sat 21-0318:0030003AD LH0-0
Sat 21-0316:4590002CH CB0-0
Sat 21-0312:303000JBHA2 FC0-0
Sat 21-0315:003000DPB CB0-0
Sat 21-0317:003000DPA CB0-0
Sat 21-0317:003000MC3B2 BF0-0
Sat 21-0316:453000MA1B2 AD0-0
Sat 21-0314:3090002CD DA0-0
Sat 21-0318:003000D1B CB0-0
Sat 21-0310:453000JCTA2 BA0-0
Sat 21-0318:153000HPA LH0-0
Sat 21-0311:003000MB2C2 FC0-0
Sat 21-0315:003000HPB DA0-0
Sat 21-0316:153000MB1C2 EF0-0
Sat 21-0320:0030003AD EK0-0
Sat 21-0317:0090002CH DA0-0
Sat 21-0312:303000MA2B2 FD0-0
Sat 21-0309:003000MC1B2 FB0-0
Sat 21-0317:003000DPB DA0-0
Sat 21-0320:0030003AH DA0-0
Sat 21-0315:1590002CD GI0-0
Sat 21-0315:003000JCTA2 CE0-0
Sat 21-0314:303000MB2C2 AE0-0
Sat 21-0312:309000EZ CB0-0
Sat 21-0314:153000DPA FJ0-0
Sat 21-0315:003000HPB CB0-0
Sat 21-0309:003000MB3A2 FA0-0
Sat 21-0311:003000JC2A2 DC0-0
Sat 21-0317:3090002CH GI0-0
Sat 21-0315:453000H1B DA0-0
Sat 21-0317:003000MA2B2 CA0-0
Sat 21-0309:003000MC1B2 ED0-0
Sat 21-0319:003000DPB EK0-0
Sat 21-0314:153000MA2C2 AF0-0
Sat 21-0320:3030003AH FJ0-0
Sat 21-0315:4590002CD EK0-0
Sat 21-0310:303000MBTA2 AF0-0
Sat 21-0315:4530003AD DA0-0
Sat 21-0312:303000JAHA2 EA0-0
Sat 21-0318:309000EZ DF0-0
Sat 21-0309:003000JBHA2 EA0-0
Sat 21-0314:003000DPB FJ0-0
Sat 21-0310:453000MA1C2 CB0-0
Sat 21-0312:303000MB2D2 AE0-0
Sat 21-0316:453000DPA GI0-0
Sat 21-0309:003000JB2F2 CE0-0
Sat 21-0312:003000MA1B2 CF0-0
Sat 21-0320:003000D3E DA0-0
Sat 21-0317:003000HPB EK0-0
Sat 21-0310:453000MB3A2 DB0-0
Sat 21-0310:453000MBHA2 FA0-0
Sat 21-0312:303000JC2A2 AF0-0
Sat 21-0319:0090002CH FJ0-0
Sat 21-0320:003000H1B CB0-0
Sat 21-0316:153000D1B LH0-0
Sat 21-0317:003000MA2C2 EG0-0
Sat 21-0309:003000MC2C2 CB0-0
Sat 21-0316:3090002CD FJ0-0
Sat 21-0311:303000MBTA2 DB0-0
Sat 21-0312:003000HPB FJ0-0
Sat 21-0317:0030003AD CB0-0
Sat 21-0314:1590002CH EK0-0
Sat 21-0310:453000JBHA2 DG0-0
Sat 21-0314:153000DPB GI0-0
Sat 21-0312:303000MA1C2 AE0-0
Sat 21-0317:003000DPA DA0-0
Sat 21-0310:453000MC3B2 DA0-0
Sat 21-0312:303000MA1B2 EB0-0
Sat 21-0314:1590002CD LH0-0
Sat 21-0318:303000HPB GI0-0
Sat 21-0318:303000MB3A2 EC0-0
Sun 22-0311:303000MB3A2 FG0-0
Mon 23-0321:003000D2E IF0-0
Mon 23-0319:303000H1B AC0-0
Mon 23-0321:003000H1B IF0-0
Mon 23-0319:153000H2B BL0-0
Mon 23-0321:003000H3D IF0-0
Mon 23-0321:003000D2D IF0-0
Mon 23-0319:153000D2E HG0-0
Mon 23-0320:453000D3F AC0-0
Mon 23-0319:153000D3E IF0-0
Mon 23-0319:153000H1B JE0-0
Tue 24-0320:453000HPA AC0-0
Tue 24-0320:453000H2B JE0-0
Wed 25-0319:003000MA1C2 FE0-0
Wed 25-0319:153000D2D BL0-0
Wed 25-0321:003000D3E JE0-0
Wed 25-0321:003000D2D AC0-0
Wed 25-0319:153000H2C BL0-0
Wed 25-0319:003000MB1C2 EA0-0
Wed 25-0320:003000HPA IF0-0
Wed 25-0319:153000H4A DH0-0
Wed 25-0319:153000H3D AC0-0
Wed 25-0319:153000D2D KD0-0
Thu 26-0319:153000MA2C2 GE0-0
Thu 26-0321:003000H3D JE0-0
Thu 26-0321:303000HPB IF0-0
Thu 26-0319:153000D2E JE0-0
Thu 26-0320:003000D2D HG0-0
Thu 26-0321:003000H1B HG0-0
Thu 26-0319:153000H2C JE0-0
Thu 26-0319:453000DPB IF0-0
Thu 26-0321:3030003AH LB0-0
Thu 26-0321:003000D2D JE0-0
Thu 26-0321:003000HPA CL0-0
Thu 26-0320:003000H2C IF0-0
Thu 26-0319:153000JB2F2 BC0-0
Fri 27-0321:3030003AH HG0-0
Fri 27-0319:303000H2B HG0-0
Fri 27-0321:153000H1B KD0-0
Fri 27-0320:153000D1B HG0-0
Fri 27-0319:303000D3F IF0-0
Fri 27-0319:303000H2C AC0-0
Fri 27-0319:153000JB2F2 GA0-0
Fri 27-0320:453000H4A BL0-0
Fri 27-0321:153000H2B KD0-0
Fri 27-0320:153000H2C KD0-0
Fri 27-0321:153000D1B JE0-0
Fri 27-0320:153000H3D KD0-0
Fri 27-0320:453000D3F KD0-0
Fri 27-0319:303000MA1C2 DC0-0
Fri 27-0319:303000DPA AC0-0
Fri 27-0319:153000JB2F2 FD0-0
Fri 27-0320:453000H4A AC0-0
Fri 27-0319:303000D3E AC0-0
Fri 27-0321:303000HPB AC0-0
Fri 27-0318:453000MB3A2 GD0-0
Fri 27-0319:303000D1B IF0-0
Fri 27-0321:153000D2E AC0-0
Fri 27-0320:4530003AD JE0-0
Fri 27-0320:453000H3D GB0-0
Fri 27-0321:153000D3F BL0-0
Fri 27-0321:003000DPA JE0-0
Fri 27-0320:453000D3E KD0-0
Fri 27-0319:153000MB3A2 CF0-0
Fri 27-0319:303000D1B BL0-0
Fri 27-0319:153000MB2C2 CA0-0
Fri 27-0321:1530003AD BL0-0
Fri 27-0321:153000H3D FA0-0
Fri 27-0319:153000MA2B2 EC0-0
Fri 27-0319:153000MB3A2 BE0-0
Fri 27-0320:453000H1B BL0-0
Fri 27-0320:003000D1B AC0-0
Fri 27-0319:153000MB2D2 DC0-0
Fri 27-0319:153000H4A KD0-0
Fri 27-0319:153000JC2A2 CE0-0
Fri 27-0320:1590002CH BL0-0
Sat 28-0315:153000MC1B2 BA0-0
Sat 28-0313:003000DPB BL0-0
Sat 28-0316:153000DPA BL0-0
Sat 28-0316:153000HPB BL0-0
Sat 28-0310:453000MBTA2 ED0-0
Sat 28-0319:0090002CH KD0-0
Sat 28-0320:003000DPB AC0-0
Sat 28-0313:003000HPA KD0-0
Sat 28-0312:0090001ZV2 BA0-0
Sat 28-0314:303000JAHA2 DB0-0
Sat 28-0316:4590002CD KD0-0
Sat 28-0310:303000MB2D2 EB0-0
Sat 28-0313:0030003AD IF0-0
Sat 28-0316:003000MBHA2 BF0-0
Sat 28-0309:003000JC2A2 BA0-0
Sat 28-0314:0090002CH JE0-0
Sat 28-0313:453000MA2B2 BG0-0
Sat 28-0315:0090001ZV2 DF0-0
Sat 28-0314:303000DPB KD0-0
Sat 28-0309:003000MA2C2 CA0-0
Sat 28-0314:3030003AH JE0-0
Sat 28-0317:003000DPA KD0-0
Sat 28-0311:003000MC2C2 EC0-0
Sat 28-0313:3090002CD IF0-0
Sat 28-0316:303000HPB KD0-0
Sat 28-0311:303000MBTA2 CF0-0
Sat 28-0313:003000HPA JE0-0
Sat 28-0313:0090001ZV2 EF0-0
Sat 28-0309:003000JBHA2 EG0-0
Sat 28-0317:3090002CD BL0-0
Sat 28-0317:003000MC3B2 AC0-0
Sat 28-0315:153000MA1B2 FB0-0
Sat 28-0313:0030003AD HG0-0
Sat 28-0311:003000JC2A2 DF0-0
Sat 28-0315:4590002CH HG0-0
Sat 28-0315:0090001ZV2 CE0-0
Sat 28-0317:0030003AH KD0-0
Sat 28-0316:003000DPB FI0-0
Sat 28-0313:003000MA2C2 DB0-0
Sat 28-0317:003000DPA HG0-0
Sat 28-0315:0090002CD JE0-0
Sat 28-0313:003000H2B IF0-0
Sat 28-0317:003000D1B KD0-0
Sat 28-0315:003000HPA BL0-0
Sat 28-0313:0090001ZV2 BD0-0
Sat 28-0311:303000JBHA2 CB0-0
Sat 28-0315:003000MA1C2 BA0-0
Sat 28-0313:003000H4A JE0-0
Sat 28-0316:003000MA1B2 DC0-0
Sat 28-0315:003000HPB JE0-0
Sat 28-0319:0030003AD AC0-0
Sat 28-0317:0090002CH IF0-0
Sat 28-0318:0030003AH AC0-0
Sat 28-0312:303000MCHB2 AD0-0
Sat 28-0317:003000DPB JE0-0
Sat 28-0314:303000JCTA2 ED0-0
Sat 28-0317:003000D2E KD0-0
Sat 28-0315:0090002CD HG0-0
Sat 28-0311:003000MB1C2 FD0-0
Sat 28-0314:0090001ZV2 BE0-0
Sat 28-0312:453000JBHA2 FA0-0
Sat 28-0315:003000MC1B2 DC0-0
Sat 28-0315:003000DPA IF0-0
Sat 28-0315:003000HPB HG0-0
Sat 28-0317:0090002CH AC0-0
Sat 28-0310:453000JAHA2 CF0-0
Sat 28-0319:0030003AH IF0-0
Sat 28-0315:003000MCHB2 CB0-0
Sat 28-0319:003000DPB HG0-0
Sat 28-0319:003000JCTA2 CB0-0
Sat 28-0315:153000MB2C2 BE0-0
Sat 28-0312:0090001ZV2 FC0-0
Sat 28-0315:3090002CD AC0-0
Sat 28-0313:0030003AD KD0-0
Sat 28-0309:003000MBHA2 ED0-0
Sat 28-0310:453000MA2B2 FA0-0
Sat 28-0314:0090001ZV2 AC0-0
Mon 30-0320:453000D2D FH0-0
Mon 30-0321:003000H3D BA0-0
Mon 30-0319:303000MA2B2 GA0-0
Mon 30-0319:153000MC2C2 BF0-0
Mon 30-0321:003000H2C EI0-0
Mon 30-0319:153000H2B CK0-0
Mon 30-0319:153000D1B EI0-0
Mon 30-0320:453000D3F AK0-0
Mon 30-0319:153000H4A CK0-0
Mon 30-0319:303000D3E EI0-0
Mon 30-0321:003000H3D DJ0-0
Tue 31-0319:303000D2E DJ0-0
Wed 01-0420:453000H4A EL0-0
Wed 01-0421:003000D3E CK0-0
Wed 01-0419:153000D2E LG0-0
Wed 01-0420:153000D3F FI0-0
Wed 01-0421:003000H2C DJ0-0
Wed 01-0421:003000H4A DJ0-0
Wed 01-0420:303000DPB EL0-0
Wed 01-0419:153000D2E FH0-0
Wed 01-0421:003000H3D LG0-0
Wed 01-0419:153000D2E CK0-0
Wed 01-0421:003000H3D EI0-0
Wed 01-0419:153000MA2B2 AE0-0
Wed 01-0419:153000DPA EI0-0
Wed 01-0419:153000H2C BA0-0
Wed 01-0420:303000DPA LG0-0
Wed 01-0419:303000D3F EL0-0
Wed 01-0420:303000H2C CK0-0
Thu 02-0421:3030003AH LG0-0
Thu 02-0421:153000H2B DJ0-0
Thu 02-0419:303000H1B EI0-0
Thu 02-0420:003000H2C IK0-0
Thu 02-0419:30De Beuk30-
Thu 02-0421:15De Beuk15-
Thu 02-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 02-0421:30Amstelcampus30-
Thu 02-0421:153000H2B EI0-0
Thu 02-0421:15De Beuk15-
Fri 03-0419:15Thijs van der Polshal15-
Fri 03-0421:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 03-0419:30De Schalm30-
Fri 03-0420:45Estafette45-
Fri 03-0421:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 03-0419:30De Boei30-
Fri 03-0421:30De Bloemerd30-
Fri 03-0419:00Spz Eikenrode00-
Fri 03-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 03-0421:30TU-Sportcentrum30-
Fri 03-0419:00Zeewijk00-
Fri 03-0419:00Zeewijk00-
Fri 03-0419:30De Limiet30-
Fri 03-0420:45Estafette45-
Fri 03-0420:30Zeewijk30-
Fri 03-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 03-0421:15De Bloemen15-
Fri 03-0418:30De Karekiet30-
Fri 03-0421:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 03-0420:45Estafette45-
Fri 03-0419:30De Schalm30-
Fri 03-0419:15Estafette15-
Fri 03-0419:15De Flint15-
Fri 03-0419:00Zeewijk00-
Fri 03-0421:00Kerkelanden00-
Fri 03-0419:15De Bloemen15-
Fri 03-0419:15Estafette15-
Fri 03-0420:30Zeewijk30-
Fri 03-0421:30De Waterkanten30-
Fri 03-0419:30De Waterkanten30-
Fri 03-0419:30De Schalm30-
Fri 03-0419:00Calandhal00-
Fri 03-0419:30IJsselhal30-
Fri 03-0421:15De Boei15-
Fri 03-0419:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 03-0419:15De Cuyl15-
Fri 03-0420:30Zeewijk30-
Fri 03-0420:45Estafette45-
Fri 03-0419:15Estafette15-
Sat 04-0416:00Amstelcampus00-
Sat 04-0410:45Beyneshal45-
Sat 04-0413:00Diemen00-
Sat 04-0414:15Oostgaarde15-
Sat 04-0417:00De Bunt00-
Sat 04-0410:45Beyneshal45-
Sat 04-0416:15Huis van Eemnes15-
Sat 04-0412:30Beyneshal30-
Sat 04-0416:15Wethouder Verheijhal15-
Sat 04-0419:00Kruisboog00-
Sat 04-0413:45Oostzaan45-
Sat 04-0410:45Topsportcentrum De Koog45-
Sat 04-0411:30Prima Donna Kaas Arena30-
Sat 04-0418:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 04-0410:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 04-0418:00Oostzaan00-
Sat 04-0411:45Oostzaan45-
Sat 04-0418:30Thijs van der Polshal30-
Sat 04-0414:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 04-0416:15Harenkarspel15-
Sat 04-0414:15Nieuwe Bankrashal15-
Sat 04-0410:45Beyneshal45-
Sat 04-0415:45Oostzaan45-
Sat 04-0409:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 04-0415:00Nieuwland00-
Sat 04-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 04-0417:30Merwestein30-
Sat 04-0417:00Kerkelanden00-
Sat 04-0410:45Topsportcentrum De Koog45-
Sat 04-0415:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 04-0416:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 04-0417:00Boorsmazaal00-
Sat 04-0410:45Topsportcentrum De Koog45-
Sat 04-0412:30Beyneshal30-
Sat 04-0410:45Beyneshal45-
Sat 04-0414:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 04-0409:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 04-0413:45Oostzaan45-
Sat 04-0415:00De Drecht00-
Sat 04-0409:00Beyneshal00-
Sat 04-0415:00De Bunt00-
Sat 04-0409:00Beyneshal00-
Sat 04-0413:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 04-0416:30Marimbahal30-
Sat 04-0409:00Beyneshal00-
Sat 04-0417:00Nieuwland00-
Sat 04-0415:00Diemen00-
Sat 04-0413:00Diemen00-
Sat 04-0416:45Helsdingen45-
Sat 04-0409:00Beyneshal00-
Sat 04-0411:45Oostzaan45-
Sat 04-0416:30Houtrust sporthal30-
Sat 04-0420:00Oostzaan00-
Sat 04-0412:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 04-0414:00Sportcentrum VU00-
Sat 04-0415:45Thijs van der Polshal45-
Sat 04-0417:00Nieuwland00-
Sat 04-0412:00Sportcentrum VU00-
Sat 04-0420:00Oostzaan00-
Sat 04-0412:45De Drecht45-
Sat 04-0409:00De Bunt00-
Sat 04-0415:00Sportpark Den Dolder00-
Sat 04-0420:00Oostzaan00-
Sat 04-0420:00Oostzaan00-
Sat 04-0413:00Wethouder Verheijhal00-
Sat 04-0419:00Kerkelanden00-
Sat 04-0415:00Diemen00-
Sat 04-0414:30Sporthal Oosterhout30-
Sat 04-0415:00Beyneshal00-
Sat 04-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 04-0412:30Beyneshal30-
Sat 04-0415:45Oostzaan45-
Sat 04-0418:00Oostzaan00-
Sat 04-0412:30Beyneshal30-
Sat 04-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 04-0417:00't Bolwerck00-
Mon 06-0421:00Beyneshal00-
Mon 06-0421:00Beyneshal00-
Mon 06-0421:00Nieuwe Bankrashal00-
Mon 06-0419:30Sportcentrum De Waterlelie30-
Mon 06-0419:15Beyneshal15-
Mon 06-0419:15Beyneshal15-
Mon 06-0419:15Beyneshal15-
Mon 06-0419:15Beyneshal15-
Mon 06-0420:45Sportcentrum De Waterlelie45-
Mon 06-0418:30Sporthal Wolfskamer30-
Mon 06-0420:30De Doorbraak30-
Mon 06-0421:00Beyneshal00-
Tue 07-0420:30De Flint30-
Tue 07-0419:00Wethouder Verheijhal00-
Tue 07-0420:45Cor Korverhal45-
Wed 08-0419:15Spaarnehal15-
Wed 08-0421:00Nieuwland00-
Thu 09-0419:15de Scheg15-
Thu 09-0421:00de Scheg00-
Thu 09-0421:00de Scheg00-
Thu 09-0419:15de Scheg15-
Thu 09-0421:00de Scheg00-
Thu 09-0421:00de Scheg00-
Thu 09-0419:15de Scheg15-
Thu 09-0419:30Zaanlands West30-
Thu 09-0419:15de Scheg15-
Thu 09-0420:00De Vliethorst00-
Fri 10-0421:15De Walvis15-
Fri 10-0421:15De Walvis15-
Fri 10-0421:00De Drecht00-
Fri 10-0420:15Willisstee15-
Fri 10-0419:30De Walvis30-
Fri 10-0421:15De Walvis15-
Fri 10-0418:30De Karekiet30-
Fri 10-0421:00De Drecht00-
Fri 10-0419:30De Walvis30-
Sat 11-0414:30Kruisboog30-
Sat 11-0415:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0414:30Nieuwland30-
Sat 11-0415:00Olympos00-
Sat 11-0413:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0416:15Huis van Eemnes15-
Sat 11-0412:45De Drecht45-
Sat 11-0415:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0413:30Kees Boekehal30-
Sat 11-0411:00Universitair SC00-
Sat 11-0412:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0415:00FBK-hal00-
Sat 11-0415:00De Drecht00-
Sat 11-0413:00FBK-hal00-
Sat 11-0411:00De Drecht00-
Sat 11-0418:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 11-0414:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0413:00West00-
Sat 11-0416:45De Bloemen45-
Sat 11-0412:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0415:00FBK-hal00-
Sat 11-0416:00De Doorbraak00-
Sat 11-0410:15Sporthal De Paperclip15-
Sat 11-0414:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0416:45Helsdingen45-
Sat 11-0415:00De Hamar00-
Sat 11-0411:00De Bloemerd00-
Sat 11-0413:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 11-0413:00FBK-hal00-
Tue 14-0420:45Cor Korverhal45-
Tue 14-0420:45't Bolwerck45-
Tue 14-0420:45't Bolwerck45-
Tue 14-0421:00Wormer Sporthal00-
Wed 15-0421:00Beyneshal00-
Wed 15-0419:15FBK-hal15-
Wed 15-0419:00De Doorbraak00-
Wed 15-0420:45Bindelwijk45-
Wed 15-0419:15Bindelwijk15-
Wed 15-0419:15Beyneshal15-
Wed 15-0421:00Beyneshal00-
Wed 15-0419:15Bindelwijk15-
Wed 15-0419:15Beyneshal15-
Wed 15-0419:15FBK-hal15-
Wed 15-0420:45Bindelwijk45-
Thu 16-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0421:00de Scheg00-
Thu 16-0421:00Sporthal Noord00-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0421:00de Scheg00-
Thu 16-0421:00de Scheg00-
Thu 16-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 16-0421:00de Scheg00-
Thu 16-0421:30De Lunet30-
Thu 16-0419:15de Scheg15-
Thu 16-0419:45De Lunet45-
Fri 17-0419:00Zeewijk00-
Fri 17-0420:15Willisstee15-
Fri 17-0420:45De Dars45-
Fri 17-0421:15Sportzaal Trias15-
Fri 17-0421:00De Flint00-
Fri 17-0419:30De Walvis30-
Fri 17-0419:30Sportzaal Trias30-
Fri 17-0419:00Zeewijk00-
Fri 17-0420:45Estafette45-
Fri 17-0421:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 17-0419:45De Karekiet45-
Fri 17-0419:30De Walvis30-
Fri 17-0421:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 17-0420:15Willisstee15-
Fri 17-0419:00Zeewijk00-
Fri 17-0421:15De Kers15-
Fri 17-0419:00Zeewijk00-
Fri 17-0421:00Het Spant00-
Fri 17-0421:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 17-0419:30Sportzaal Trias30-
Fri 17-0419:30De Walvis30-
Fri 17-0421:00De Kuil00-
Fri 17-0419:30Spz Eikenrode30-
Fri 17-0419:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 17-0421:15De Walvis15-
Fri 17-0421:15De Walvis15-
Fri 17-0420:00De Arena00-
Fri 17-0420:45De Dars45-
Fri 17-0421:00Het Spant00-
Fri 17-0420:45Estafette45-
Fri 17-0419:15Estafette15-
Fri 17-0421:15De Walvis15-
Fri 17-0420:45Estafette45-
Fri 17-0419:00Houtrust sporthal00-
Fri 17-0419:30De Boei30-
Fri 17-0420:45Estafette45-
Sat 18-0415:30De Opgang30-
Sat 18-0416:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 18-0414:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 18-0415:00De Flint00-
Sat 18-0412:30IJsselhal30-
Sat 18-0412:15Sportzaal Trias15-
Sat 18-0412:15Sportzaal Trias15-
Sat 18-0415:45Thijs van der Polshal45-
Sat 18-0413:00Wethouder Verheijhal00-
Sat 18-0418:30Amstelcampus30-
Sat 18-0419:00Beyneshal00-
Sat 18-0414:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 18-0410:45Beyneshal45-
Sat 18-0418:30Wormer Sporthal30-
Sat 18-0412:45Galgenwaard Sportcentrum45-
Sat 18-0412:15Sportzaal Trias15-
Sat 18-0417:00Blauwwit00-
Sat 18-0414:00Zaanlands West00-
Sat 18-0417:00Wormer Sporthal00-
Sat 18-0413:00Sportpark Duinwetering00-
Sat 18-0415:30De Bloemerd30-
Sat 18-0414:15Amstelcampus15-
Sat 18-0412:00Oostzaan00-
Sat 18-0411:30De Drecht30-
Sat 18-0412:00Amstelcampus00-
Sat 18-0415:00De Vliethorst00-
Sat 18-0417:00Blauwwit00-
Sat 18-0417:00Beyneshal00-
Sat 18-0410:30Sportcentrum De Waterlelie30-
Sat 18-0417:00Blauwwit00-
Sat 18-0412:30IJsselhal30-
Sat 18-0414:15Waterwijk15-
Sat 18-0416:00Sporthal Oosterhout00-
Sat 18-0412:30West30-
Sat 18-0419:00Blauwwit00-
Sat 18-0416:45De Bloemen45-
Sat 18-0409:00Beyneshal00-
Sat 18-0415:15Amstelcampus15-
Sat 18-0414:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 18-0410:45Beyneshal45-
Sat 18-0419:00Beyneshal00-
Sat 18-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 18-0414:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 18-0416:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 18-0413:00Prima Donna Kaas Arena00-
Sat 18-0418:30Wormer Sporthal30-
Sat 18-0412:00Oostzaan00-
Sat 18-0416:15Wethouder Verheijhal15-
Sat 18-0415:30De Opgang30-
Sat 18-0411:30Kees Boekehal30-
Sat 18-0416:45De Bloemen45-
Sat 18-0417:30Amstelcampus30-
Sat 18-0413:30De Opgang30-
Sat 18-0415:00Beyneshal00-
Sat 18-0413:00Beyneshal00-
Sat 18-0418:00Waterwijk00-
Sat 18-0411:00De Dijk00-
Sat 18-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 18-0415:00Beyneshal00-
Sat 18-0413:00Blauwwit00-
Sat 18-0413:15De Flint15-
Sat 18-0414:15Nieuwe Bankrashal15-
Sat 18-0410:45Beyneshal45-
Sat 18-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 18-0416:45Sportcomplex Amerena45-
Sat 18-0420:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 18-0413:00Beyneshal00-
Sat 18-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 18-0415:00Blauwwit00-
Sat 18-0414:00Oostzaan00-
Sat 18-0417:00Beyneshal00-
Sat 18-0413:00Beyneshal00-
Sat 18-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 18-0413:30Kees Boekehal30-
Sat 18-0415:00Blauwwit00-
Sat 18-0415:00De Bunt00-
Sat 18-0409:00Beyneshal00-
Sat 18-0410:45Sportzaal Trias45-
Mon 20-0419:30Spaarnehal30-
Mon 20-0421:00Spaarnehal00-
Mon 20-0420:15Spaarnehal15-
Mon 20-0421:45Spaarnehal45-
Mon 20-0420:15Spaarnehal15-
Mon 20-0421:45Spaarnehal45-
Mon 20-0419:30Spaarnehal30-
Mon 20-0421:00Spaarnehal00-

Meer Instroomgroep
De instroomgroep is bedoeld voor beginnende volleyballers. De nadruk van de training ligt op techniek en systeem. Het is de bedoeling dat bij het bereiken van een voldoende niveau wordt doorgestroomd naar een competitieteam of recreantengroep. Als gevolg van doorstroming is de grootte van de instroomgroep vrij variabel.