Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 17 - vierde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Romy van Assema
0Merel Korf
41Emy Sloot
54Dijana Schutter
55Britt van Beusekom (aanv.)
58Jasmijn Lei
77Femke Rijfkogel
94Marleen Koelma
TrainerCoach
Roel Remeijer
TC Contactpersoon
Linda Selhorst
Meetrainers
Nina Kreis

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
4 maart 2019 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=17 OR lijnr2_team_id=17) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D4G' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Leython DC DS 8 1040329
SKC DS 8 10362912
Liusna DS 2 11332719
NOVO DS 3 10272319
VCS DS 5 7181515
Spaarnestad DS 16 8181618
SKC DS 13 99729
Spaarnestad DS 17 94432
Waterlanders DS 6 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
20-0921:00VCS DS 5Spaarnestad DS 173-1
24-0921:00Spaarnestad DS 17Liusna DS 20-4
01-1021:00Spaarnestad DS 17SKC DS 81-3
31-1019:15Spaarnestad DS 16Spaarnestad DS 174-0
17-1111:00NOVO DS 3Spaarnestad DS 174-0
19-1121:00Spaarnestad DS 17SKC DS 131-3
26-1119:15Spaarnestad DS 17SKC DS 130-4
10-1221:00Spaarnestad DS 17Leython DC DS 80-4
11-0121:30Liusna DS 2Spaarnestad DS 173-1
18-0119:30Universitair SCSKC DS 8Spaarnestad DS 17-
25-0119:30De BloemerdLeython DC DS 8Spaarnestad DS 17-
31-0121:15WasbeekVCS DS 5Spaarnestad DS 17-
04-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Spaarnestad DS 16-
04-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17NOVO DS 3-
16-0311:00Universitair SCSKC DS 13Spaarnestad DS 17-
18-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Waterlanders DS 6-
27-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Spaarnestad DS 16-
05-0419:30De BloemerdLeython DC DS 8Spaarnestad DS 17-
08-0421:00BeyneshalSpaarnestad DS 17VCS DS 5-