Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 17 - vierde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Irene Meinderts
0Stefanie Simon
37Romy van Assema
55Britt van Beusekom
64Irene Koster
71Merel Havinga
98Roza de Winter
TrainerCoach
Marcel Koper
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagSterrencollege220:00 - 21:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=17 OR lijnr2_team_id=17) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-07-14' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D4G' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SKC DS 11 0000
SKC DS 13 0000
SKC DS 15 0000
Liusna DS 2 0000
RVV DS 4 0000
Scarabee DS 4 0000
GGV DS 6 0000
Spaarnestad DS 17 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 17SKC DS 13-
Fri 25-0921:30Universitair SCSKC DS 11Spaarnestad DS 17-
Mon 28-0911:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Scarabee DS 4-
Fri 09-1019:30BoorsmazaalRVV DS 4Spaarnestad DS 17-
Fri 16-1019:30Universitair SCSKC DS 11Spaarnestad DS 17-
Mon 19-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 17Liusna DS 2-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 17GGV DS 6-
Sat 14-1111:00Universitair SCSKC DS 13Spaarnestad DS 17-
Fri 11-1221:30De WaterkantenLiusna DS 2Spaarnestad DS 17-
Fri 18-1219:45De VlinderScarabee DS 4Spaarnestad DS 17-
Mon 11-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 17RVV DS 4-
Fri 22-0119:45De VlinderScarabee DS 4Spaarnestad DS 17-
Mon 25-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 17RVV DS 4-
Sat 27-0215:30Universitair SCSKC DS 15Spaarnestad DS 17-
Fri 05-0321:30Vijf MeihalGGV DS 6Spaarnestad DS 17-
Mon 08-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17SKC DS 13-
Mon 22-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 17SKC DS 11-
Wed 31-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 17SKC DS 15-