Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 2 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Lisette Goedepasser/loper & diagonaal
16Marije Boutersepasser/loper
22Melissa de Kantspelverdeling
40Bloem de Jonglibero
44Kim op de Kelderspelverdeling
45Jinne Geelen (aanv.)hoofdblokkering
77Eva Griffioenhoofdblokkering
91Nicky Brouwerpasser/loper & diagonaal
94Simone Noordik
TrainerCoach
Mirjam CramerMirjam Cramer
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 23:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
16 maart 2019 14:30 ombouwteam 1
13 april 2019 14:30 ombouwteam 1

Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=2 OR lijnr2_team_id=2) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
2
2
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
2-feb 15:00 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad DS 2 Spaarnestad DS 2

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad DS 2 1149396
Bejo/Dinto DS 1 12483911
Van den Hengel / Sovoco DS0000
vv Jonas DS 1 10322716
Simokos DS 1 12292527
V.V.Ouderkerk DS 1 12262229
Compaen DS 1 12242130
Spaarnestad DS 2 12242030
VV Amsterdam DS 1 11221927
10 Madjoe DS 1 11211928
11 Gemini S DS 1 11171531
12 Leython DC DS 2 115540

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0913:00Leython DC DS 2Spaarnestad DS 21-3
29-0917:00Spaarnestad DS 2Madjoe DS 10-4
06-1014:00Gemini S DS 1Spaarnestad DS 21-3
13-1017:00Spaarnestad DS 2vv Jonas DS 12-3
20-1016:00Bejo/Dinto DS 1Spaarnestad DS 24-0
03-1117:00Spaarnestad DS 2VV Amsterdam DS 13-1
10-1116:00Simokos DS 1Spaarnestad DS 23-1
17-1117:00Spaarnestad DS 2V.V.Ouderkerk DS 14-0
24-1118:00Compaen DS 1Spaarnestad DS 23-2
01-1212:30Spaarnestad DS 2Van den Hengel / Sovoco DS 11-3
15-1217:00Spaarnestad DS 2Zaanstad DS 20-4
12-0113:00Spaarnestad DS 2Simokos DS 11-3
19-0119:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Gemini S DS 1-
25-0121:15De Walvisvv Jonas DS 1Spaarnestad DS 2-
02-0219:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Bejo/Dinto DS 1-
09-0215:00BlauwwitVV Amsterdam DS 1Spaarnestad DS 2-
06-0320:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 1Spaarnestad DS 2-
16-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Compaen DS 1-
23-0317:00De BuntVan den Hengel / Sovoco DS 1Spaarnestad DS 2-
30-0316:15De DrechtMadjoe DS 1Spaarnestad DS 2-
06-0415:00Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 2Spaarnestad DS 2-
13-0417:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Leython DC DS 2-