Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 2 - tweede divisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Nikki ten Asbroeklibero
Indra Toppasser/loper
16Marije Bouterse (aanv.)passer/loper
22Melissa de Kantspelverdeling
23Elma Snijderspelverdeling
41Anne Verhallehoofdaanval
46Jody Burgerdiagonaal
77Eva Griffioenhoofdaanval
86Rochelle Negenmanpasser/loper
95Eefje van der Knaapdiagonaal
101Vera van der Weijhoofdaanval
TrainerCoach
Bart Keesom
Matthijs van Essen
Bart Keesom
TC Contactpersoon
Yorick van Viersen
Meetrainers
Maike Nieuwenhuizen - Maas

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal119:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=2 OR lijnr2_team_id=2) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Bejo/Dinto DS 1 10383110
Kalinko DS 1 936299
Departyshop.nl VIVES DS 1 832268
Sovoco DS 1 10302516
Erfrechtplanning Leython DC DS10292418
Compaen DS 1 9221919
Taurus DS 1 9211821
Scherp Volleybal - USV Protos0000
Zovoc DS 1 9141327
10 Prima Donna Kaas Huizen DS 1 10141331
11 Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1911927
12 Spaarnestad DS 2 9101029

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0917:00Taurus DS 1Spaarnestad DS 23-2
Sat 25-0919:00Spaarnestad DS 2Sovoco DS 10-4
Sat 02-1015:45Compaen DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 09-1019:00Spaarnestad DS 2Prima Donna Kaas Huizen DS 13-2
Sat 16-1019:00Spaarnestad DS 2Bejo/Dinto DS 10-4
Sat 30-1017:00Departyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 06-1116:30Spaarnestad DS 2Quadrant Bouw VTC Woerden DS 11-3
Sat 20-1116:30Spaarnestad DS 2Kalinko DS 11-3
Sat 27-1115:30Erfrechtplanning Leython DC DSSpaarnestad DS 22-3
Sat 11-1219:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Zovoc DS 1-
Sat 15-0117:00De BuntSovoco DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 22-0119:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Compaen DS 1-
Sat 29-0118:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 05-0218:00De DoorbraakBejo/Dinto DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 12-0216:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Departyshop.nl VIVES DS 1-
Sat 19-0215:45Thijs van der PolshalQuadrant Bouw VTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 12-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Scherp Volleybal-
Sat 19-0314:30Houtrust sporthalKalinko DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 26-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Erfrechtplanning Leython DC DS-
Sat 02-0418:30De LimietZovoc DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 09-0419:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Taurus DS 1-