Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 3 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Annika Schalkwijkdiagonaal
0Mirthe Nijburgpasser/loper
0Manon Schouwinkpasser/loper
22Melissa de Kantspelverdeling
46Jody Burgerhoofdblokkering
60Fabiƫnne Ruttenlibero
61Juna van den Broekhoofdblokkering
86Rochelle Negenmanpasser/loper
95Eefje van der Knaapdiagonaal
101Lisanne de Graafspelverdeling
132Emma van Zijlpasser/loper
TrainerCoach
Marco Reemer
Fysiek:Hein Macnack
Marco Reemer
TC Contactpersoon
Monica de Lange
Meetrainers
Hilde Wesselius

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal221:00 - 23:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
24 oktober 2020 16:30 ombouw

Nieuws
09-04-17  Dames 3 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
26-sep 10:45 3000MAHB1 DB Spaarnestad MA 1 Melissa de Kant

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=3 OR lijnr2_team_id=3) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
3
3
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
7-nov 17:30 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad DS 3 Spaarnestad DS 3

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
V.V.Ouderkerk DS 1 2872
JPB/Dinto DS 2 2862
Compaen DS 1 1540
Gemini S DS 1 2435
VV Amsterdam DS 1 2336
Madjoe DS 1 1113
Spaarnestad DS 3 1113
vv Jonas DS 1 0000
AVV Keistad DS 2 0000
10 Zaanstad DS 3 0000
11 Team Imbema US DS 3 0000
12 Prima Donna Kaas Huizen DS 2 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0919:00Gemini S DS 1Spaarnestad DS 33-1
Sat 26-0912:30BeyneshalSpaarnestad DS 3vv Jonas DS 1-
Sat 03-1016:00OostzaanCompaen DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 10-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Team Imbema US DS 3-
Sat 17-1013:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 24-1014:30BeyneshalSpaarnestad DS 3V.V.Ouderkerk DS 1-
Sat 31-1015:00BeyneshalSpaarnestad DS 3AVV Keistad DS 2-
Sat 07-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Zaanstad DS 3-
Fri 13-1120:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 28-1114:00De DrechtMadjoe DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 12-1213:00BeyneshalSpaarnestad DS 3VV Amsterdam DS 1-
Fri 15-0121:15De Walvisvv Jonas DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 23-0113:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Compaen DS 1-
Sat 30-0114:00AmstelcampusTeam Imbema US DS 3Spaarnestad DS 3-
Sat 06-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Prima Donna Kaas Huizen DS 2-
Sat 13-0214:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 20-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 3JPB/Dinto DS 2-
Sat 06-0315:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 3Spaarnestad DS 3-
Wed 17-0320:30De DoorbraakJPB/Dinto DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 27-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Madjoe DS 1-
Sat 10-0417:30BlauwwitVV Amsterdam DS 1Spaarnestad DS 3-
Sat 17-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Gemini S DS 1-