Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 1 - tweede divisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Timo Leblancspelverdeling
0Wietse Koetenlibero
0Yorick van Viersenspelverdeling
4Tom Vospasser/loper & diagonaal
5Michiel Bosmanhoofdblokkering
7Hiele Wilkesdiagonaal
8Menno Assendelftpasser/loper
12Sem Rezelmanpasser/loper
14Christiaan Wilkes (aanv.)hoofdblokkering
31Tim van der Harthoofdblokkering
TrainerCoach
Jonne Pilon

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal219:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal119:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
13-10-15  'Bang voor angst'

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=31 OR lijnr2_team_id=31) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Gemini-Kangeroes HS 1 0000
Cito HS 1 0000
Servia HS 1 0000
RVV HS 1 0000
VCN HS 2 0000
VIVES HS 1 0000
US HS 1 0000
BPA VTC Woerden HS 1 0000
Spaarnestad HS 1 0000
10 VV Utrecht HS 2 0000
11 VV Amsterdam HS 1 0000
12 Punch HS 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0917:00BoorsmazaalRVV HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 28-0917:00BeyneshalSpaarnestad HS 1Servia HS 1-
Sat 05-1020:15Sportpark Den DolderCito HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 12-1017:00BeyneshalSpaarnestad HS 1Gemini-Kangeroes HS 1-
Sat 19-1019:00BlauwwitVV Amsterdam HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 02-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 1VV Utrecht HS 2-
Sat 09-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 1Punch HS 1-
Sat 16-1115:45Thijs van der PolshalBPA VTC Woerden HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 30-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 1US HS 1-
Sat 07-1219:00IJsselhalVIVES HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 14-1217:00BeyneshalSpaarnestad HS 1VCN HS 2-
Sat 11-0116:30HelsdingenServia HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 18-0117:00BeyneshalSpaarnestad HS 1Cito HS 1-
Sat 25-0113:00De VliethorstGemini-Kangeroes HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 01-0217:00BeyneshalSpaarnestad HS 1VV Amsterdam HS 1-
Sat 08-0214:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht HS 2Spaarnestad HS 1-
Sat 07-0314:00TU-SportcentrumPunch HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 14-0317:00BeyneshalSpaarnestad HS 1BPA VTC Woerden HS 1-
Sat 21-0317:30AmstelcampusUS HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 28-0317:00BeyneshalSpaarnestad HS 1VIVES HS 1-
Sat 04-0414:15OostgaardeVCN HS 2Spaarnestad HS 1-
Sat 18-0417:00BeyneshalSpaarnestad HS 1RVV HS 1-