Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 1 - tweede divisie

Rugnr.NaamPositie
0Kyle Sahertian
0Tijmen Arzbachpasser/loper
2Yorick van Viersen (aanv.)spelverdeling
4Tom Vosdiagonaal
5Michiel Bosmanhoofdblokkering
7Hiele Wilkesdiagonaal
8Menno Assendelftpasser/loper
9Gerard Topspelverdeling
10Jonne Pilonlibero
12Sem Rezelmanpasser/loper
14Christiaan Wilkeshoofdblokkering
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal219:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal119:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
13-10-15  'Bang voor angst'

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
6-apr 19:00 3000H2D EI Spaarnestad HS 8

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=31 OR lijnr2_team_id=31) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
NVC HS 1 19695524
Prima Donna Kaas Huizen HS 1 19685424
VV Utrecht HS 2 19605032
Gemini-Kangeroes HS 1 19483938
US HS 1 19484241
Servia HS 1 19464043
VCN HS 2 18423642
Vives HS 1 19403647
Spaarnestad HS 1 18393543
10 Fusion Rotterdam HS 1 18363244
11 VV Amsterdam HS 1 19353150
12 GSC Haaglanden HS 1 18292648

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0917:00Spaarnestad HS 1Prima Donna Kaas Huizen HS 11-3
06-1015:00NVC HS 1Spaarnestad HS 13-1
13-1017:00Spaarnestad HS 1VCN HS 23-1
20-1013:00VV Amsterdam HS 1Spaarnestad HS 11-3
03-1117:00Spaarnestad HS 1VV Utrecht HS 22-3
10-1117:00GSC Haaglanden HS 1Spaarnestad HS 13-1
17-1117:00Spaarnestad HS 1Vives HS 12-3
24-1117:00US HS 1Spaarnestad HS 13-2
08-1217:00Spaarnestad HS 1Fusion Rotterdam HS 13-1
15-1216:30Servia HS 1Spaarnestad HS 13-1
12-0117:00Spaarnestad HS 1Gemini-Kangeroes HS 11-3
19-0117:00Spaarnestad HS 1NVC HS 13-2
26-0114:15VCN HS 2Spaarnestad HS 13-1
29-0120:15Gemini-Kangeroes HS 1Spaarnestad HS 12-3
02-0217:00Spaarnestad HS 1VV Amsterdam HS 14-0
09-0214:45VV Utrecht HS 2Spaarnestad HS 13-1
09-0319:00Vives HS 1Spaarnestad HS 13-1
16-0317:00Spaarnestad HS 1US HS 12-3
23-0319:30AlexanderFusion Rotterdam HS 1Spaarnestad HS 1-
30-0317:00BeyneshalSpaarnestad HS 1GSC Haaglanden HS 1-
06-0417:00BeyneshalSpaarnestad HS 1Servia HS 1-
13-0418:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 1Spaarnestad HS 1-