Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 2 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Johan Kooistra
0Chris de Jonghoofdblokkering
24Jelle Nieuwenhuizendiagonaal
25Joost Hueskenlibero
26Maarten Geenenhoofdblokkering
27Henk van Dijkspelverdeling
33Jaap Vos (aanv.)passer/loper
37Stefan van Offenbeeklibero
38Arjan van Duinenspelverdeling
41Dick Visserhoofdblokkering
64Ralph Schippersspelverdeling
111Paul Pilon
115Maarten van den Beldpasser/loper
TrainerCoach

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal121:00 - 23:00

Datum Vanaf Tot
30 maart 2019 20:30 opruimteam

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
30-mrt 19:00 3000H3D KF Spaarnestad HS 12
6-apr 15:00 3000D2E DJ Spaarnestad DS 8

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=32 OR lijnr2_team_id=32) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
BPA VTC Woerden HS 1 18745814
VC Allvo HS 1 19715923
vv Jonas/Croonenburg HS 1 18665423
Gemini S HS 1 19615131
US HS 2 19534738
Unicornus HS 1 19393547
AVV Keistad HS 2 19393943
Spaarnestad HS 2 18363246
Switch Hooglanderveen HS 1 19363248
10 Zaanstad HS 3 18322949
11 Wereldvrede US HS 3 18322848
12 SVU HS 1 1811963

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0913:00Spaarnestad HS 2Unicornus HS 11-3
29-0915:00Zaanstad HS 3Spaarnestad HS 23-2
06-1014:30AVV Keistad HS 2Spaarnestad HS 22-3
13-1013:00Spaarnestad HS 2SVU HS 14-0
20-1015:45BPA VTC Woerden HS 1Spaarnestad HS 24-0
03-1115:00Spaarnestad HS 2Gemini S HS 13-2
08-1121:30Wereldvrede US HS 3Spaarnestad HS 24-0
17-1119:00Spaarnestad HS 2VC Allvo HS 12-3
24-1114:30US HS 2Spaarnestad HS 23-1
08-1213:00Spaarnestad HS 2vv Jonas/Croonenburg HS 10-4
14-1221:15Switch Hooglanderveen HS 1Spaarnestad HS 23-1
12-0115:00Spaarnestad HS 2Zaanstad HS 33-1
19-0115:00Spaarnestad HS 2AVV Keistad HS 23-1
24-0121:15SVU HS 1Spaarnestad HS 20-4
02-0219:00Spaarnestad HS 2BPA VTC Woerden HS 11-3
08-0221:00Gemini S HS 1Spaarnestad HS 24-0
09-0318:30VC Allvo HS 1Spaarnestad HS 23-2
16-0313:00Spaarnestad HS 2US HS 22-3
22-0321:15De Walvisvv Jonas/Croonenburg HS 1Spaarnestad HS 2-
30-0315:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Wereldvrede US HS 3-
06-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Switch Hooglanderveen HS 1-
13-0417:30De KuilUnicornus HS 1Spaarnestad HS 2-