Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 2 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Chris de Jonghoofdblokkering
24Jelle Nieuwenhuizendiagonaal
25Joost Hueskenlibero
26Maarten Geenenhoofdblokkering
27Henk van Dijkspelverdeling
33Jaap Vos (aanv.)passer/loper
37Stefan van Offenbeeklibero
38Arjan van Duinenspelverdeling
41Dick Visserhoofdblokkering
64Ralph Schippersspelverdeling
111Paul Pilon
115Maarten van den Beldpasser/loper
TrainerCoach

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal121:00 - 23:00

Datum Vanaf Tot
30 maart 2019 20:30 opruimteam

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
19-jan 13:00 3000H1B LK Spaarnestad HS 5
11-feb 21:00 3000H2D EB Spaarnestad HS 8

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=32 OR lijnr2_team_id=32) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VC Allvo HS 1 12463814
BPA VTC Woerden HS 1 1144359
vv Jonas/Croonenburg HS 1 12423517
US HS 2 12343024
Gemini S HS 1 11322821
Switch Hooglanderveen HS 1 12252229
AVV Keistad HS 2 11242126
Unicornus HS 1 12242230
Wereldvrede US HS 3 12242030
10 Zaanstad HS 3 12232132
11 Spaarnestad HS 2 12222032
12 SVU HS 1 1110836

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0913:00Spaarnestad HS 2Unicornus HS 11-3
29-0915:00Zaanstad HS 3Spaarnestad HS 23-2
06-1014:30AVV Keistad HS 2Spaarnestad HS 22-3
13-1013:00Spaarnestad HS 2SVU HS 14-0
20-1015:45BPA VTC Woerden HS 1Spaarnestad HS 24-0
03-1115:00Spaarnestad HS 2Gemini S HS 13-2
08-1121:30Wereldvrede US HS 3Spaarnestad HS 24-0
17-1119:00Spaarnestad HS 2VC Allvo HS 12-3
24-1114:30US HS 2Spaarnestad HS 23-1
08-1213:00Spaarnestad HS 2vv Jonas/Croonenburg HS 10-4
14-1221:15Switch Hooglanderveen HS 1Spaarnestad HS 23-1
12-0115:00Spaarnestad HS 2Zaanstad HS 33-1
19-0115:00BeyneshalSpaarnestad HS 2AVV Keistad HS 2-
24-0121:15Sportcentrum VUSVU HS 1Spaarnestad HS 2-
02-0219:00BeyneshalSpaarnestad HS 2BPA VTC Woerden HS 1-
08-0221:00KerkelandenGemini S HS 1Spaarnestad HS 2-
09-0318:30WaterwijkVC Allvo HS 1Spaarnestad HS 2-
16-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 2US HS 2-
22-0321:15De Walvisvv Jonas/Croonenburg HS 1Spaarnestad HS 2-
30-0315:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Wereldvrede US HS 3-
06-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Switch Hooglanderveen HS 1-
13-0417:30De KuilUnicornus HS 1Spaarnestad HS 2-