Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 3 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Cecil de Graaffhoofdblokkering
0Chris de Jonghoofdblokkering
25Joost Hueskenpasser/loper
26Maarten Geenenhoofdblokkering
27Henk van Dijkspelverdeling
33Jaap Vosdiagonaal
37Stefan van Offenbeeklibero
38Arjan van Duinenspelverdeling
43Maarten van der Kuipspelverdeling
47Guy Hautemanndiagonaal
82Mats Beentjeshoofdblokkering
88Sander van den Beldspelverdeling
115Maarten van den Beldpasser/loper
TrainerCoach
Jaap Vos

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
6 februari 2021 eind opruimen
20 februari 2021 16:30 ombouw
13 maart 2021 eind opruimen
17 april 2021 eind opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=33 OR lijnr2_team_id=33) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-01-22' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad HS 3 416133
Keizer Otto-Trivolley HS 1 414115
Gemini S HS 2 414115
Sovoco HS 2 313112
Spaarnestad HS 3 31194
Forza Hoogland HS 1 41198
Almere Buiten HS 1 46511
K.V.A. HS 1 46511
Prima Donna Kaas Huizen HS 3 2435
10 Voleem HS 1 3449
11 Madjoe HS 3 41115
12 VV Amsterdam HS 3 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad HS 3Almere Buiten HS 1-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad HS 3Sovoco HS 2-
Thu 01-0100:00Korenwolf 33 -35Prima Donna Kaas Huizen HS 3Spaarnestad HS 3-
Thu 01-0100:00Boendersveld 1Madjoe HS 3Spaarnestad HS 3-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad HS 3VV Amsterdam HS 3-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad HS 3Forza Hoogland HS 1-
Fri 18-0920:15Almere Buiten HS 1Spaarnestad HS 31-3
Sat 26-0919:30Spaarnestad HS 3Madjoe HS 34-0
Sat 03-1015:00Sovoco HS 2Spaarnestad HS 33-2
Sat 06-0315:00NieuwlandForza Hoogland HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 13-0319:00BeyneshalSpaarnestad HS 3K.V.A. HS 1-
Sat 20-0315:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 27-0319:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Voleem HS 1-
Sat 10-0417:00KerkelandenGemini S HS 2Spaarnestad HS 3-