Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 3 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Damian Griekspoorpasser/loper
25Hans van Ingenpasser/loper
31Sil Beemsterboerlibero
45Jorgos Zoetdiagonaal
46Jesse Sturmpasser/loper
64Ralph Schippersspelverdeling
77Sam Overdijkinkhoofdblokkering
93Eugene La Haye (aanv.)spelverdeling
109Arjan de Langehoofdblokkering
124Mark Posthoofdblokkering
TrainerCoach
Marcha Negenman - Heerschop

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=33 OR lijnr2_team_id=33) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Prima Donna Kaas Huizen HS 3 0000
Voleem HS 1 0000
Sovoco HS 2 0000
Forza Hoogland HS 1 0000
Gemini S HS 2 0000
SVU HS 1 0000
US HS 4 0000
Spaarnestad HS 3 0000
Keizer Otto-Trivolley HS 1 0000
10 VV Amsterdam HS 3 0000
11 AVV Keistad HS 3 0000
12 Prima Donna Kaas Huizen HS 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0919:00KerkelandenGemini S HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 28-0915:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Forza Hoogland HS 1-
Sat 05-1017:00De BuntSovoco HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 12-1015:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Voleem HS 1-
Fri 18-1021:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 26-1013:00BlauwwitVV Amsterdam HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 02-1115:00BeyneshalSpaarnestad HS 3AVV Keistad HS 3-
Sat 16-1115:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Keizer Otto-Trivolley HS 1-
Wed 20-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 3Prima Donna Kaas Huizen HS 2-
Sat 07-1218:30AmstelcampusUS HS 4Spaarnestad HS 3-
Sat 14-1215:00BeyneshalSpaarnestad HS 3SVU HS 1-
Sat 11-0115:00NieuwlandForza Hoogland HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 18-0115:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Sovoco HS 2-
Sat 01-0215:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Prima Donna Kaas Huizen HS 3-
Sat 08-0216:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 07-0319:00BeyneshalSpaarnestad HS 3VV Amsterdam HS 3-
Thu 12-0319:45De LunetKeizer Otto-Trivolley HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 21-0315:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 28-0315:00BeyneshalSpaarnestad HS 3US HS 4-
Sat 04-0414:00Sportcentrum VUSVU HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 11-0416:15De HiltVoleem HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 18-0415:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Gemini S HS 2-