Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 4 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Marco Reemerpasser/loper
0Bas van Leenhoofdblokkering
9Gerard Top (aanv.)spelverdeling
10Jonne Pilonlibero
18Roger Veludiagonaal
25Ivo van Boxmeerpasser/loper
49Lennaert van Viersenhoofdblokkering
79Patrick Huismanspelverdeling
126Joost Flipsehoofdblokkering
138Jan-Paul Röbenpasser/loper
TrainerCoach
Gerard Top
Meetrainers
Jelmer Janssenhoofdblokkering

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=34 OR lijnr2_team_id=34) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE HS 1 0000
Smashing '72 HS 1 0000
Wham Wham HS 1 0000
K.V.A. HS 1 0000
Zaanstad HS 4 0000
Alvoco HS 1 0000
Spaarnestad HS 4 0000
Zaanstad HS 3 0000
De Nijs/Dinto HS 1 0000
10 Madjoe HS 2 0000
11 VVW HS 1 0000
12 VCC'92 HS 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0915:00DiemenSmashing '72 HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 28-0913:00BeyneshalSpaarnestad HS 4MOVE HS 1-
Mon 30-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Zaanstad HS 3-
Sat 12-1013:30De OpgangWham Wham HS 1Spaarnestad HS 4-
Mon 14-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 4VCC'92 HS 1-
Wed 30-1020:45Sporthal OosterhoutAlvoco HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 09-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 4VVW HS 1-
Sat 16-1114:00De DrechtMadjoe HS 2Spaarnestad HS 4-
Sat 30-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 4De Nijs/Dinto HS 1-
Fri 06-1221:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 4Spaarnestad HS 4-
Sat 14-1213:00BeyneshalSpaarnestad HS 4K.V.A. HS 1-
Tue 07-0120:45't BolwerckMOVE HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 18-0118:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 3Spaarnestad HS 4-
Mon 20-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Wham Wham HS 1-
Wed 29-0120:00Wormer SporthalVCC'92 HS 1Spaarnestad HS 4-
Mon 03-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Alvoco HS 1-
Fri 06-0320:45De DarsVVW HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 14-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Madjoe HS 2-
Wed 18-0320:30De DoorbraakDe Nijs/Dinto HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 28-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Zaanstad HS 4-
Thu 02-0421:00Wethouder VerheijhalK.V.A. HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 18-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Smashing '72 HS 1-