Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Heren 4 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Justin Buysman
Cecil de Graaffhoofdblokkering
39Tim Hilvertshoofdblokkering
42Olivier Gijzelibero
43Maarten van der Kuipspelverdeling
47Guy Hautemanndiagonaal
49Lennaert van Viersenpasser/loper
54Iwan de Boerhoofdblokkering
74Martin Broers (aanv.)spelverdeling
82Mats Beentjespasser/loper
99Sjoerd Abbinkpasser/loper
TrainerCoach
Marco Holdorp

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal321:00 - 23:00
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=34 OR lijnr2_team_id=34) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
34
34
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
9-apr 13:30 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad HS 4 Spaarnestad HS 4

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
De Boemel HS 1 838312
MOVE HS 1 729246
Spaarnestad HS 5 8242013
VVW HS 1 8242015
De Nijs/Dinto HS 1 7211712
Madjoe HS 2 7201613
Madjoe HS 3 8161320
VCC'92 HS 1 711919
Spaarnestad HS 4 78721
10 Wham Wham HS 1 76523
11 Compaen HS 3 63321

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 15-0920:30De Nijs/Dinto HS 1Spaarnestad HS 43-1
Fri 01-1019:15Madjoe HS 3Spaarnestad HS 44-0
Sat 16-1020:00Compaen HS 3Spaarnestad HS 41-3
Sat 30-1016:30Spaarnestad HS 4Spaarnestad HS 50-4
Sat 06-1114:30Spaarnestad HS 4VVW HS 11-3
Sat 13-1114:30Spaarnestad HS 5Spaarnestad HS 43-1
Sat 27-1114:00Wham Wham HS 1Spaarnestad HS 43-1
Sat 11-1214:30BeyneshalSpaarnestad HS 4MOVE HS 1-
Sat 15-0116:30HarenkarspelDe Boemel HS 1Spaarnestad HS 4-
Wed 26-0120:00Wormer SporthalVCC'92 HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 05-0216:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Compaen HS 3-
Fri 18-0221:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 4-
Fri 18-0221:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 4-
Fri 18-0221:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 26-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Madjoe HS 3-
Sat 05-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4De Boemel HS 1-
Fri 18-0321:00De DrechtMadjoe HS 2Spaarnestad HS 4-
Sat 26-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Wham Wham HS 1-
Tue 29-0320:45't BolwerckMOVE HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 09-0416:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4De Nijs/Dinto HS 1-