Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 5 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
27Wietse van Egmondpasser/loper
28Luuk Snijderspelverdeling
35Marco Rietkerkhoofdblokkering
46Rikkert van der Waterendiagonaal
55Jelle Conner (aanv.)spelverdeling
70Just Labohmlibero
78Wessel Frederikspasser/loper
81Herman IJzermandiagonaal
94Rob Bakhoofdblokkering
116Elgar Joustrapasser/loper
137Stan Roozediagonaal
TrainerCoach
Maurice Nelissen

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
6-apr 19:15 3000D2E HE Spaarnestad DS 10 Marco Rietkerk

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=35 OR lijnr2_team_id=35) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-03' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 5 17715614
Compaen HS 3 17635221
vv Jonas HS 2 17574924
Zaanstad HS 5 18524333
V.V.A. HS 1 17494232
Oradi/Omnia HS 1 18484236
Clam Dycke HS 1 17413739
VHZ HS 1 17383439
Spaarnestad HS 6 17332944
10 Bevok HS 1 18322849
11 VCC'92 HS 2 17252350
12 Compaen HS 4 18111064

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0915:45Compaen HS 3Spaarnestad HS 51-3
Mon 23-0921:00Spaarnestad HS 5Compaen HS 43-1
Fri 04-1020:45VHZ HS 1Spaarnestad HS 51-3
Mon 07-1021:00Spaarnestad HS 5Oradi/Omnia HS 13-1
Mon 28-1021:00Spaarnestad HS 5Spaarnestad HS 63-1
Sat 09-1115:00Spaarnestad HS 5Zaanstad HS 54-0
Mon 25-1121:00Spaarnestad HS 5VCC'92 HS 24-0
Mon 02-1220:15Clam Dycke HS 1Spaarnestad HS 51-3
Mon 09-1221:00Spaarnestad HS 5Bevok HS 14-0
Mon 16-1220:45V.V.A. HS 1Spaarnestad HS 52-3
Sat 11-0120:00Compaen HS 4Spaarnestad HS 50-4
Sat 18-0113:00Spaarnestad HS 5VHZ HS 13-1
Mon 20-0119:30Oradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 51-3
Mon 27-0121:00Spaarnestad HS 5Clam Dycke HS 13-1
Mon 03-0219:15Spaarnestad HS 6Spaarnestad HS 50-4
Fri 28-0221:15vv Jonas HS 2Spaarnestad HS 51-3
Fri 06-0321:15Zaanstad HS 5Spaarnestad HS 52-3