Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 6 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
27Wietse van Egmondpasser/loper
35Marco Rietkerkhoofdblokkering
49Daniel Hueskenpasser/loper
78Wessel Frederiksaanvallende spelverdeler
88Maarten Claassendiagonaal
89Patrick Spaanhoofdblokkering
116Elgar Joustrahoofdblokkering
133Gerald de Haanspelverdeling
137Stan Roozediagonaal
TrainerCoach
Pieter Kooijmans
Meetrainers
Remco Damen

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal319:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
19-okt 19:15 3000H2B BG Spaarnestad HS 10 Wessel Frederiks

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=36 OR lijnr2_team_id=36) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen HS 3 21080
vv Jonas HS 3 2872
NIVO HS 1 2654
Atalante HS 1 1540
Spaarnestad HS 7 2544
Clam Dycke HS 1 2445
Croonenburg HS 1 2435
Oradi/Omnia HS 1 2336
Spaarnestad HS 6 1223
10 Bevok HS 1 1223
11 Zaanstad HS 5 2117
12 VCC'92 HS 2 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 21-0920:00Spaarnestad HS 6Oradi/Omnia HS 12-3
Sat 03-1020:00OostzaanCompaen HS 3Spaarnestad HS 6-
Wed 07-1020:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Spaarnestad HS 7-
Mon 19-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Zaanstad HS 5-
Fri 30-1019:30Sportzaal TriasClam Dycke HS 1Spaarnestad HS 6-
Sat 07-1119:00BeyneshalSpaarnestad HS 6vv Jonas HS 3-
Fri 13-1121:15De BoeiAtalante HS 1Spaarnestad HS 6-
Mon 16-1120:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Croonenburg HS 1-
Wed 02-1221:00Wormer SporthalVCC'92 HS 2Spaarnestad HS 6-
Mon 07-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 6NIVO HS 1-
Mon 14-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Clam Dycke HS 1-
Mon 11-0119:30Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 6-
Mon 18-0120:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Compaen HS 3-
Fri 05-0221:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 5Spaarnestad HS 6-
Sat 20-0217:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Spaarnestad HS 6-
Fri 05-0319:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 6-
Mon 08-0320:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Atalante HS 1-
Wed 17-0320:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 6-
Mon 22-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 6VCC'92 HS 2-
Thu 01-0419:30De BeukBevok HS 1Spaarnestad HS 6-
Fri 09-0421:15De KersNIVO HS 1Spaarnestad HS 6-
Sat 17-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Bevok HS 1-