Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 6 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
49Daniel Hueskenpasser/loper
74Martin Broers (aanv.)spelverdeling
77Léon Roshoofdblokkering
88Maarten Claassenpasser/loper & diagonaal
89Patrick Spaanhoofdblokkering
95Jim Voorneveldhoofdblokkering
99Sjoerd Abbinkpasser/loper
107Jorbert van der Schaafdiagonaal
110Remco Damenlibero
133Gerald de Haanspelverdeling
136Rogier Sluijterpasser/loper
TrainerCoach
Pieter Kooijmans

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal319:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
15-apr 21:00 3000D2D AL Spaarnestad DS 9 Martin Broers

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=36 OR lijnr2_team_id=36) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-03' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 5 17715614
Compaen HS 3 17635221
vv Jonas HS 2 17574924
Zaanstad HS 5 18524333
V.V.A. HS 1 17494232
Oradi/Omnia HS 1 18484236
Clam Dycke HS 1 17413739
VHZ HS 1 17383439
Spaarnestad HS 6 17332944
10 Bevok HS 1 18322849
11 VCC'92 HS 2 17252350
12 Compaen HS 4 18111064

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 23-0921:00Spaarnestad HS 6VHZ HS 10-4
Mon 30-0919:30Oradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 62-3
Mon 07-1021:00Spaarnestad HS 6Clam Dycke HS 13-2
Mon 14-1021:00Spaarnestad HS 6Zaanstad HS 53-1
Mon 28-1021:00Spaarnestad HS 5Spaarnestad HS 63-1
Tue 05-1120:00Compaen HS 4Spaarnestad HS 60-4
Wed 13-1120:00VCC'92 HS 2Spaarnestad HS 64-0
Mon 18-1121:00Spaarnestad HS 6V.V.A. HS 12-3
Mon 25-1119:15Spaarnestad HS 6vv Jonas HS 23-1
Sat 14-1217:00Spaarnestad HS 6Compaen HS 32-3
Fri 10-0120:45VHZ HS 1Spaarnestad HS 63-2
Mon 13-0121:00Spaarnestad HS 6Oradi/Omnia HS 11-3
Fri 24-0121:30Clam Dycke HS 1Spaarnestad HS 61-3
Fri 31-0121:15Zaanstad HS 5Spaarnestad HS 63-1
Mon 03-0219:15Spaarnestad HS 6Spaarnestad HS 50-4
Thu 27-0221:45Bevok HS 1Spaarnestad HS 63-1
Thu 05-0321:00V.V.A. HS 1Spaarnestad HS 64-0