Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 6 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
27Wietse van Egmondpasser/loper
35Marco Rietkerkhoofdblokkering
55Jelle Conner (aanv.)spelverdeling
70Just Labohmlibero
78Wessel Frederikspasser/loper
81Herman IJzermandiagonaal
94Rob Bakhoofdblokkering
107Jorbert van der Schaafdiagonaal
TrainerCoach
Marco Holdorp

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
21 januari 2019 begin eind
13 maart 2019 begin eind

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
21-jan 19:15 3000H1B CG Spaarnestad HS 7
4-feb 19:15 3000H1B CE Spaarnestad HS 7

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=36 OR lijnr2_team_id=36) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VCH HS 1 13544411
Netzo HS 1 12433515
VV Amsterdam HS 3 12423416
Spaarnestad HS 6 11393014
AVV Keistad HS 4 11312620
De Spuyt HS 1 12282325
AMVJ-Martinus HS 1 13222036
Armixtos HS 1 12211932
Oberon HS 1 11191730
10 US HS 5 12191834
11 VV Amsterdam HS 5 11171633
12 Volamos HS 1 10151430

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
17-0920:15Spaarnestad HS 6VV Amsterdam HS 31-3
29-0915:00Armixtos HS 1Spaarnestad HS 61-3
01-1021:00Spaarnestad HS 6Netzo HS 13-1
15-1021:00Spaarnestad HS 6AMVJ-Martinus HS 13-1
31-1021:00VCH HS 1Spaarnestad HS 63-1
05-1121:00Spaarnestad HS 6De Spuyt HS 14-0
08-1121:30US HS 5Spaarnestad HS 61-3
23-1121:30Oberon HS 1Spaarnestad HS 61-3
15-1216:30AVV Keistad HS 4Spaarnestad HS 61-3
17-1221:00Spaarnestad HS 6VV Amsterdam HS 53-1
12-0117:00Spaarnestad HS 6Armixtos HS 13-1
18-0119:00ZeeburghalNetzo HS 1Spaarnestad HS 6-
21-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 6US HS 5-
28-0120:45Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 6-
04-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 6VCH HS 1-
12-0221:00Wethouder VerheijhalDe Spuyt HS 1Spaarnestad HS 6-
04-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Volamos HS 1-
13-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Oberon HS 1-
23-0317:00BlauwwitVV Amsterdam HS 5Spaarnestad HS 6-
27-0321:00Sporthal ZeeburgereilandVolamos HS 1Spaarnestad HS 6-
06-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 6AVV Keistad HS 4-
13-0419:00BlauwwitVV Amsterdam HS 3Spaarnestad HS 6-