Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 7 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
0Wiktor Bojdospelverdeling
24Bart Keesomhoofdblokkering
32Pim van den Broekhoofdblokkering
33Frank van Leeuwenpasser/loper
63Gijs Maasaanvallende spelverdeler
77Léon Roshoofdblokkering
82Francesco Sebastianipasser/loper
102Rob Verbruggenspelverdeling
118Daan Bosmanpasser/loper & diagonaal
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Timen Olthof

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
21 oktober 2020 begin eind
9 december 2020 begin eind
10 maart 2021 begin eind
14 april 2021 begin eind

Nieuws
23-03-18  Heren 7 kampioen!
26-04-15  Heren 7 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
21-okt 19:15 3000D3D CE Spaarnestad DS 16 Bart Keesom

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=37 OR lijnr2_team_id=37) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen HS 3 21080
vv Jonas HS 3 2872
NIVO HS 1 2654
Atalante HS 1 1540
Spaarnestad HS 7 2544
Clam Dycke HS 1 2445
Croonenburg HS 1 2435
Oradi/Omnia HS 1 2336
Spaarnestad HS 6 1223
10 Bevok HS 1 1223
11 Zaanstad HS 5 2117
12 VCC'92 HS 2 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:30Oradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 70-4
Wed 23-0921:00Spaarnestad HS 7Compaen HS 30-4
Wed 07-1020:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Spaarnestad HS 7-
Wed 21-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Clam Dycke HS 1-
Fri 30-1019:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 7-
Wed 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Atalante HS 1-
Fri 13-1121:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 7-
Sat 21-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 7VCC'92 HS 2-
Fri 27-1121:15De KersNIVO HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 02-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Zaanstad HS 5-
Wed 09-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Bevok HS 1-
Sat 16-0120:00OostzaanCompaen HS 3Spaarnestad HS 7-
Fri 22-0121:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 5Spaarnestad HS 7-
Fri 05-0221:15Sportzaal TriasClam Dycke HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7vv Jonas HS 3-
Sat 20-0217:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Spaarnestad HS 6-
Fri 05-0321:15De BoeiAtalante HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 10-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Croonenburg HS 1-
Wed 17-0320:00Wormer SporthalVCC'92 HS 2Spaarnestad HS 7-
Sat 27-0317:00BeyneshalSpaarnestad HS 7NIVO HS 1-
Thu 08-0419:30De BeukBevok HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 14-0421:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Oradi/Omnia HS 1-