Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Heren 7 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
21Jur de Langelibero
Christiaan van Ommeren
Daniil Makhonia
32Pim van den Broekhoofdblokkering
63Gijs Maas (aanv.)diagonaal
77Léon Roshoofdblokkering
102Rob Verbruggenspelverdeling
118Daan Bosmanpasser/loper & diagonaal
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Timen Olthofspelverdeling

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
25 februari 2022 18:45 eind

Nieuws
23-03-18  Heren 7 kampioen!
26-04-15  Heren 7 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=37 OR lijnr2_team_id=37) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Albatros HS 1 839311
Atalante HS 1 834276
Bevok HS 1 726218
Spaarnestad HS 6 624206
vv Jonas HS 3 7231910
FYGI Armixtos HS 1 8221815
Zaanstad HS 5 8141221
Clam Dycke HS 1 611916
VCC'92 HS 2 810924
10 Croonenburg HS 1 810924
11 Spaarnestad HS 7 79821
12 Wham Wham HS 2 93334

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0919:15Spaarnestad HS 7Bevok HS 10-4
Fri 24-0921:15Atalante HS 1Spaarnestad HS 74-0
Fri 01-1021:00Spaarnestad HS 7vv Jonas HS 30-4
Fri 08-1019:30Clam Dycke HS 1Spaarnestad HS 72-3
Fri 15-1019:15Spaarnestad HS 7FYGI Armixtos HS 11-3
Sat 30-1014:00Wham Wham HS 2Spaarnestad HS 70-4
Wed 10-1121:00Albatros HS 1Spaarnestad HS 74-0
Sat 15-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Atalante HS 1-
Fri 21-0119:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 7-
Fri 28-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Clam Dycke HS 1-
Sat 05-0215:00Sportcentrum de PijpFYGI Armixtos HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 11-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Wham Wham HS 2-
Fri 25-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Croonenburg HS 1-
Fri 04-0321:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 11-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Albatros HS 1-
Fri 25-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Zaanstad HS 5-
Fri 01-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7VCC'92 HS 2-
Fri 08-0421:30De KarekietBevok HS 1Spaarnestad HS 7-