Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 8 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
22Leon Gommers (aanv.)spelverdeling
45Jochem Mertenspasser/loper
63Rens Pleijsterpasser/loper
67Jordan Guinaudpasser/loper
69Jelle Vogelshoofdblokkering
73Dennis Blesgraafdiagonaal
75Thomas Haringpasser/loper
104Remi van Opzeelanddiagonaal
124Attila Csomanhoofdblokkering
129Jorrit Liestingpasser/loper
TrainerCoach
anoniem
Meetrainers
Stuart Hofmeester

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
10-apr 19:15 3000D4G HE Spaarnestad DS 16

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=38 OR lijnr2_team_id=38) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Oradi/Omnia HS 1 15614913
vv Nederhorst HS 1 16604919
Van Nispen HS 1 15564617
Spaarnestad HS 8 16484028
SAS'70 HS 2 16343039
Atalante HS 2 16332940
Keizer Otto-Trivolley HS 2 15312737
Atalante HS 3 17282447
AMVJ-Martinus HS 2 16252245
10 VCH HS 3 16141950

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
17-0921:00Spaarnestad HS 8Van Nispen HS 11-3
28-0921:15Atalante HS 3Spaarnestad HS 83-1
08-1021:00Spaarnestad HS 8VCH HS 33-1
03-1119:00Spaarnestad HS 8AMVJ-Martinus HS 23-1
09-1121:15Atalante HS 2Spaarnestad HS 80-4
12-1121:00Spaarnestad HS 8vv Nederhorst HS 13-1
22-1119:45Keizer Otto-Trivolley HS 2Spaarnestad HS 82-3
03-1221:00Spaarnestad HS 8SAS'70 HS 23-1
10-1219:45Oradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 83-1
17-1221:00Spaarnestad HS 8Atalante HS 33-2
16-0119:15VCH HS 3Spaarnestad HS 81-3
04-0220:45AMVJ-Martinus HS 2Spaarnestad HS 81-3
11-0221:00Spaarnestad HS 8Atalante HS 24-0
08-0321:30vv Nederhorst HS 1Spaarnestad HS 83-2
11-0321:00Spaarnestad HS 8Keizer Otto-Trivolley HS 22-3
21-0321:00SAS'70 HS 2Spaarnestad HS 83-1
06-0419:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Oradi/Omnia HS 1-
10-0420:30De SchelftVan Nispen HS 1Spaarnestad HS 8-