Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 9 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
33Anton de Bruin (aanv.)diagonaal
38Marcel Willemsepasser/loper
47Marcel van Gurppasser/loper & diagonaal
76Roel Remeijerpasser/loper
79Ruurd Palstrahoofdblokkering
86Rik van Gelderspelverdeling
95Sylvain Koninghoofdblokkering
122Erik de Vriespasser/loper & diagonaal
123Frits Wiltinkhoofdblokkering
TrainerCoach
Dirk Snikkers

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter321:30 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=39 OR lijnr2_team_id=39) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas HS 3 0000
Spaarnestad HS 8 0000
Van Nispen HS 1 0000
Smash '86 HS 1 0000
Spaarnestad HS 9 0000
vv Jonas HS 4 0000
VCC'92 HS 3 0000
VHZ HS 2 0000
Veenland HS 1 0000
10 Croonenburg HS 1 0000
11 Voluit HS 1 0000
12 SAS'70 HS 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 9VHZ HS 2-
Sat 28-0918:30Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 9-
Mon 30-0919:15BeyneshalSpaarnestad HS 9vv Jonas HS 4-
Fri 11-1021:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 9-
Wed 16-1021:00FBK-halSmash '86 HS 1Spaarnestad HS 9-
Mon 28-1019:15BeyneshalSpaarnestad HS 9Van Nispen HS 1-
Wed 06-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 8Spaarnestad HS 9-
Mon 18-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 9vv Jonas HS 3-
Fri 29-1120:15WillissteeVeenland HS 1Spaarnestad HS 9-
Mon 02-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 9SAS'70 HS 2-
Thu 12-1220:00Sportcentrum UitgeestVoluit HS 1Spaarnestad HS 9-
Mon 06-0119:15BeyneshalSpaarnestad HS 9VCC'92 HS 3-
Fri 17-0119:30De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 9-
Mon 20-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 9Croonenburg HS 1-
Mon 27-0119:15BeyneshalSpaarnestad HS 9Smash '86 HS 1-
Wed 05-0220:30De SchelftVan Nispen HS 1Spaarnestad HS 9-
Mon 02-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 9Spaarnestad HS 8-
Fri 13-0319:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 9-
Mon 16-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 9Veenland HS 1-
Thu 26-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 9-
Thu 26-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 9-
Mon 30-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 9Voluit HS 1-
Fri 17-0420:45EstafetteVHZ HS 2Spaarnestad HS 9-