Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 4 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Jessica ten Katelibero
anne van Garderen
24Marloes van Leenhoofdaanval
31Ines Schornagelspelverdeling
53Ingrid Bak (aanv.)hoofdaanval
59Barbara Baanpasser/loper
64Femke Hoekstrahoofdaanval
105Manon Schouwinkpasser/loper
TrainerCoach
Meetrainers
Elina Bijsterbosch - Bakker
Marieke van der Nagel
Hilde Wesselius

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal419:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
11 december 2021 15:30 ombouw

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen DS 2 936299
De Boemel DS 1 935289
Zaanstad DS 4 10352915
MOVE DS 1 9262216
VV Amsterdam DS 2 9252117
SVU DS 1 8201716
Wham Wham DS 1 8191617
Spaarnestad DS 4 9171525
Simokos DS 1 10161428
10 vv Jonas DS 2 8151421
11 Kids Aktief US DS 4 9151425
12 VCH DS 1 86627

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 25-0912:00Spaarnestad DS 4Zaanstad DS 42-3
Fri 01-1020:00Simokos DS 1Spaarnestad DS 41-3
Sat 16-1016:30De Boemel DS 1Spaarnestad DS 44-0
Sat 23-1016:30Spaarnestad DS 4Compaen DS 20-4
Tue 26-1019:30Wham Wham DS 1Spaarnestad DS 41-3
Sat 06-1112:00SVU DS 1Spaarnestad DS 44-0
Sat 13-1114:30Spaarnestad DS 4vv Jonas DS 23-2
Sat 20-1114:15Kids Aktief US DS 4Spaarnestad DS 43-2
Sat 27-1114:30Spaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 22-3
Sat 11-1212:30BeyneshalSpaarnestad DS 4VCH DS 1-
Sat 15-0114:00Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 4Spaarnestad DS 4-
Sat 22-0112:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Simokos DS 1-
Sat 29-0118:00BlauwwitVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 05-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4De Boemel DS 1-
Sat 12-0218:00OostzaanCompaen DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 19-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4SVU DS 1-
Sat 26-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Wham Wham DS 1-
Fri 11-0319:30De Walvisvv Jonas DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 19-0312:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Kids Aktief US DS 4-
Sat 26-0317:15't BolwerckMOVE DS 1Spaarnestad DS 4-
Wed 30-0319:15FBK-halVCH DS 1Spaarnestad DS 4-