Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 4 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Juna van den Broekpasser/loper
23Elma Snijder (aanv.)spelverdeling
52Jody Burgerpasser/loper
63Daniek Niggebruggepasser/loper
75Ella Gontonpasser/loper
76Milou Gierveldspelverdeling
86Iris Nieuwlandhoofdblokkering
90Lois op de Kelderlibero
95Eefje van der Knaapdiagonaal
TrainerCoach
Matthijs van Essen
Marco Reemer
Matthijs van Essen
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00
DonderdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 2 0000
De Boemel DS 1 0000
MOVE DS 1 0000
Forza Hoogland DS 1 0000
VCH DS 1 0000
Zaanstad DS 3 0000
Croonenburg DS 1 0000
Spaarnestad DS 4 0000
Wham Wham DS 1 0000
10 Simokos DS 1 0000
11 VV Amsterdam DS 2 0000
12 Dinto DS 3 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15FBK-halVCH DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 28-0913:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 1-
Sat 05-1017:00't BolwerckMOVE DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 12-1017:00BeyneshalSpaarnestad DS 4De Boemel DS 1-
Fri 18-1019:30De Walvisvv Jonas DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 02-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 2-
Fri 08-1121:00De FlintSimokos DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 16-1117:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Wham Wham DS 1-
Sat 30-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Dinto DS 3-
Sat 07-1217:15De BloemenCroonenburg DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 14-1219:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Zaanstad DS 3-
Sat 11-0117:00NieuwlandForza Hoogland DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0117:00BeyneshalSpaarnestad DS 4MOVE DS 1-
Sat 25-0116:15HarenkarspelDe Boemel DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 01-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 4vv Jonas DS 2-
Sat 08-0215:00BlauwwitVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 07-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Simokos DS 1-
Sat 14-0315:30De OpgangWham Wham DS 1Spaarnestad DS 4-
Wed 18-0320:30De DoorbraakDinto DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 28-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Croonenburg DS 1-
Sat 04-0414:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VCH DS 1-