Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 4 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Wieneke Stavenuiterpasser/loper
0Maike Nieuwenhuizen - Maasspelverdeling
24Marieke van der Nagelpasser/loper
24Marloes van Leenhoofdblokkering
25Steffie Bossinkdiagonaal
31Ines Schornagelspelverdeling
38Esther Dijkstrapasser/loper
42Marieke Oosterhuisdiagonaal
53Ingrid Bak (aanv.)hoofdblokkering
59Barbara Baanpasser/loper
64Femke Hoekstrahoofdblokkering
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
20 februari 2021 eind opruimen
24 maart 2021 begin eind
31 maart 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-01-22' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Forza Hoogland DS 2 417143
Rauw Brouwers Armixtos DS 2 313102
AVV Keistad DS 3 412107
Switch Hooglanderveen DS 1 31085
VV Utrecht DS 5 2971
VCH DS 1 3986
VV Amsterdam DS 3 3876
Spaarnestad DS 4 2445
VIVES DS 2 2336
10 Kids Aktief US DS 4 43313
11 Forza Hoogland DS 3 42214
12 SVU DS 2 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 4VIVES DS 2-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 2-
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad DS 4Rauw Brouwers Armixtos DS 2-
Thu 01-0100:00De Velduil 2AVV Keistad DS 3Spaarnestad DS 4-
Thu 01-0100:00Polderweg 300SVU DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 19-0915:00Forza Hoogland DS 2Spaarnestad DS 43-1
Wed 23-0920:00Spaarnestad DS 4AVV Keistad DS 33-2
Fri 05-0319:30Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 13-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 3-
Wed 17-0319:15FBK-halVCH DS 1Spaarnestad DS 4-
Wed 24-0319:30BeyneshalSpaarnestad DS 4SVU DS 2-
Fri 02-0421:00IJsselhalVIVES DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 10-0418:15Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 5Spaarnestad DS 4-