Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 4 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Lisanne de Graafspelverdeling
19Meike van Essenpasser/loper
23Elma Snijder (aanv.)spelverdeling
52Jody Burgerpasser/loper
61Juna van den Broekhoofdblokkering
63Daniek Niggebruggelibero
75Ella Gontonpasser/loper
86Iris Nieuwlandhoofdblokkering
90Lois op de Kelderlibero
95Eefje van der Knaapdiagonaal
TrainerCoach
Matthijs van Essen
Marco Reemer
Fysiek:Hein Macnack
Matthijs van Essen
TC Contactpersoon
Monica de Lange

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00
DonderdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:30

Datum Vanaf Tot
1 februari 2020 opruimen
28 maart 2020 opruimen
18 december 2020 opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-13' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
4
4
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
14-dec 14:00 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad DS 4 Spaarnestad DS 4

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad DS 3 1045365
Wham Wham DS 1 10322616
Forza Hoogland DS 1 9302413
Simokos DS 1 10302517
De Boemel DS 1 9292314
MOVE DS 1 10292518
vv Jonas DS 2 9211821
VCH DS 1 9201721
Spaarnestad DS 4 9191621
10 VV Amsterdam DS 2 10181626
11 Croonenburg DS 1 10121130
12 Dinto DS 3 115540

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15VCH DS 1Spaarnestad DS 43-1
Sat 28-0913:00Spaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 13-1
Sat 05-1017:00MOVE DS 1Spaarnestad DS 43-1
Sat 12-1017:00Spaarnestad DS 4De Boemel DS 10-4
Sat 02-1113:00Spaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 23-2
Fri 08-1121:00Simokos DS 1Spaarnestad DS 44-0
Sat 16-1117:00Spaarnestad DS 4Wham Wham DS 11-3
Sat 30-1113:00Spaarnestad DS 4Dinto DS 34-0
Sat 07-1217:15Croonenburg DS 1Spaarnestad DS 41-3
Sat 14-1219:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Zaanstad DS 3-
Sat 11-0117:00NieuwlandForza Hoogland DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0117:00BeyneshalSpaarnestad DS 4MOVE DS 1-
Sat 25-0116:15HarenkarspelDe Boemel DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 01-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 4vv Jonas DS 2-
Sat 08-0215:00BlauwwitVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 4-
Fri 28-0221:15De Walvisvv Jonas DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 07-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Simokos DS 1-
Sat 14-0315:30De OpgangWham Wham DS 1Spaarnestad DS 4-
Wed 18-0320:30De DoorbraakDinto DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 28-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Croonenburg DS 1-
Sat 04-0414:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VCH DS 1-