Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Heren 10 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
122Erik de Vriespasser/loper & diagonaal
31Bart de Keulenaarpasser/loper
37Steven Steenhuizenpasser/loper
41Marnix Banekehoofdblokkering
52Martin Blokpasser/loper & diagonaal
55Wim van Putten (aanv.)spelverdeling
58Mark Geijzersdiagonaal
64Arnaud Sluikhoofdblokkering
71Arie-Jan van der Schaafspelverdeling
TrainerCoach

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
11 februari 2022 18:45 eind
4 maart 2022 18:45 eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
17-dec 19:15 3000D2C FC-1 Spaarnestad DS 10

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=40 OR lijnr2_team_id=40) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 8 940325
SAS'70 HS 2 833266
VHZ HS 2 727217
vv Jonas HS 4 10272420
Atalante HS 2 10262321
Spaarnestad HS 10 10262221
Veenland HS 1 8201616
The Setfighters HS 1 8191618
Voluit HS 1 8131222
10 VCC'92 HS 3 98729
11 AMVJ-Martinus HS 1 86527
12 Spaarnestad HS 11 75921

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0912:30Spaarnestad HS 8Spaarnestad HS 104-0
Fri 24-0920:15Veenland HS 1Spaarnestad HS 100-4
Sat 02-1012:30Spaarnestad HS 10SAS'70 HS 20-4
Fri 08-1020:45VHZ HS 2Spaarnestad HS 104-0
Thu 28-1020:00AMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 100-4
Fri 05-1119:15Spaarnestad HS 10VCC'92 HS 34-0
Fri 12-1121:15Atalante HS 2Spaarnestad HS 102-3
Wed 17-1121:00Spaarnestad HS 11Spaarnestad HS 103-2
Fri 19-1119:15Spaarnestad HS 10vv Jonas HS 42-3
Thu 25-1121:30Voluit HS 1Spaarnestad HS 101-3
Fri 10-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Fri 17-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 10The Setfighters HS 1-
Fri 14-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Veenland HS 1-
Thu 20-0121:00Luchthal de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 10-
Fri 04-0221:15Zaanlands WestThe Setfighters HS 1Spaarnestad HS 10-
Fri 11-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10AMVJ-Martinus HS 1-
Sat 19-0219:00Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 10-
Fri 25-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10VHZ HS 2-
Fri 04-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 8-
Fri 11-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Atalante HS 2-
Fri 18-0321:15De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 10-
Fri 25-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Voluit HS 1-