Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Lars Heijnenpasser/loper & diagonaal
0Sander Eekhoutpasser/loper & diagonaal
0Wouter Middelberghoofdblokkering
21anoniemhoofdblokkering
26Ronald van der Laan (aanv.)hoofdblokkering
59Micha Leummenspasser/loper
136Amado Abdallahhoofdblokkering
146Rene Herremansspelverdeling
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=41 OR lijnr2_team_id=41) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 7 0000
Bevok HS 3 0000
Bevok HS 2 0000
Madjoe HS 5 0000
Wham Wham HS 3 0000
NIVO HS 2 0000
Zaanstad HS 6 0000
Spaarnestad HS 11 0000
VVW HS 2 0000
10 The Setfighters HS 1 0000
11 MOVE HS 2 0000
12 Spaarnestad HS 10 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15BeyneshalSpaarnestad HS 11MOVE HS 2-
Sat 28-0914:30De OpgangWham Wham HS 3Spaarnestad HS 11-
Mon 30-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 11The Setfighters HS 1-
Fri 11-1020:45De DarsVVW HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 14-1019:15BeyneshalSpaarnestad HS 11Madjoe HS 5-
Thu 31-1021:15De BeukBevok HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 11Bevok HS 3-
Fri 15-1121:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 6Spaarnestad HS 11-
Mon 18-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Spaarnestad HS 11-
Mon 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 10-
Fri 13-1221:15De KersNIVO HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 06-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Wham Wham HS 3-
Fri 17-0119:30Zaanlands WestThe Setfighters HS 1Spaarnestad HS 11-
Mon 20-0119:15BeyneshalSpaarnestad HS 11VVW HS 2-
Mon 03-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 11Bevok HS 2-
Mon 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Thu 05-0321:45De BeukBevok HS 3Spaarnestad HS 11-
Mon 09-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Zaanstad HS 6-
Mon 16-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 7-
Mon 30-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 11NIVO HS 2-
Fri 10-0421:00De DrechtMadjoe HS 5Spaarnestad HS 11-
Tue 14-0420:45't BolwerckMOVE HS 2Spaarnestad HS 11-