Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Heren 12 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
anoniem
32Johan Rijkers (aanv.)spelverdeling
58Dennis Aldershoofdblokkering
76Rolf Wilbrinkdiagonaal
85Denis Chernovpasser/loper
Alessio Zampattipasser/loper
126Bart van der Maathoofdblokkering
44Jeffrey Kramerhoofdblokkering
71Rene Claesenspelverdeling
116Dennis Kramerpasser/loper
148Alex Speekenbrinkpasser/loper
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
10 december 2021 18:45 eind

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
10-dec 19:15 3000H2C AB Spaarnestad HS 10

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=42 OR lijnr2_team_id=42) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Sporting/OSS HS 1 834286
Smash '86 HS 1 833287
VHZ HS 3 7231911
Spaarnestad HS 12 7181514
Atalante HS 3 516138
VCH HS 4 8131222
VHZ HS 4 8121023
SAS'70 HS 3 89825
Eerste Vat Dag HS 1 52219

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 13-0920:00Eerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 120-4
Fri 08-1021:00Spaarnestad HS 12VHZ HS 31-3
Fri 22-1020:15Spaarnestad HS 12Atalante HS 31-3
Fri 29-1020:45VHZ HS 4Spaarnestad HS 120-4
Fri 12-1121:00Spaarnestad HS 12Sporting/OSS HS 10-4
Thu 18-1119:15SAS'70 HS 3Spaarnestad HS 123-2
Fri 26-1121:00Spaarnestad HS 12VHZ HS 43-1
Fri 10-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 12Smash '86 HS 1-
Fri 14-0121:15De BoeiAtalante HS 3Spaarnestad HS 12-
Wed 19-0119:15FBK-halVCH HS 4Spaarnestad HS 12-
Fri 28-0120:45EstafetteVHZ HS 3Spaarnestad HS 12-
Fri 04-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 12VCH HS 4-
Fri 18-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 12VHZ HS 3-
Tue 08-0320:45Cor KorverhalSporting/OSS HS 1Spaarnestad HS 12-
Fri 18-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 12SAS'70 HS 3-
Fri 25-0320:45EstafetteVHZ HS 4Spaarnestad HS 12-
Wed 30-0321:00FBK-halSmash '86 HS 1Spaarnestad HS 12-
Fri 08-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 12Eerste Vat Dag HS 1-