Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 13 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Lucas Calvopasser/loper
0Alessio Zampattipasser/loper
26Ronald van der Laanhoofdblokkering
32Johan Rijkersspelverdeling
58Dennis Aldersdiagonaal
76Rolf Wilbrinkpasser/loper
85Denis Chernovpasser/loper
89Milan Thorigspelverdeling
128Jeffrey den Elzenhoofdblokkering
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
23 november 2020 begin eind
8 maart 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
28-sep 19:15 3000H3D AJ Spaarnestad HS 12 Johan Rijkers

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=43 OR lijnr2_team_id=43) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante HS 3 21080
Spaarnestad HS 14 2971
Spaarnestad HS 13 2971
VHZ HS 2 2872
VC Allvo HS 4 1431
vv Nederhorst HS 2 1223
VHZ HS 4 2117
SAS'70 HS 4 2117
Eerste Vat Dag HS 1 2117
10 VHZ HS 5 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0921:00Spaarnestad HS 13VHZ HS 43-1
Fri 25-0919:30VHZ HS 5Spaarnestad HS 130-4
Mon 28-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Eerste Vat Dag HS 1-
Fri 09-1020:00De Blijkvv Nederhorst HS 2Spaarnestad HS 13-
Fri 30-1020:30EstafetteVHZ HS 2Spaarnestad HS 13-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Spaarnestad HS 14-
Fri 20-1121:15De BoeiAtalante HS 3Spaarnestad HS 13-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13VC Allvo HS 4-
Thu 10-1219:15de SchegSAS'70 HS 4Spaarnestad HS 13-
Thu 10-1219:15de SchegSAS'70 HS 4Spaarnestad HS 13-
Mon 14-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 13VHZ HS 5-
Mon 18-0121:00BeyneshalEerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 13-
Mon 25-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13vv Nederhorst HS 2-
Mon 08-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 13VHZ HS 2-
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14Spaarnestad HS 13-
Mon 08-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 13SAS'70 HS 4-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Atalante HS 3-
Fri 26-0321:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo HS 4Spaarnestad HS 13-
Fri 26-0321:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo HS 4Spaarnestad HS 13-
Fri 02-0420:30EstafetteVHZ HS 4Spaarnestad HS 13-