Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 14 - vierde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Tim Kolmanpasser/loper
32Jeroen Spanjaartpasser/loper
42Maurizio Dall'Agnolpasser/loper
68Rory Claasepasser/loper
71Guido Duijnpasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
82Mark van Welzenishoofdblokkering
117Lars de Groothoofdblokkering
121Jaap Slabbekoorn (aanv.)hoofdblokkering
123Filippe Elberspasser/loper
TrainerCoach
Sander Eekhout

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
16 maart 2020 avond

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=44 OR lijnr2_team_id=44) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-07' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H4A' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VHZ HS 4 940335
Smash '86 HS 2 836294
NOVO HS 3 832267
Liusna HS 2 8262112
Spaarnestad HS 14 8201716
Eerste Vat Dag HS 1 8191518
GSV Heemstede HS 1 911927
Setumup HS 3 78722
VHZ HS 5 98730
10 SKC HS 8 85528

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15Spaarnestad HS 14NOVO HS 31-3
Wed 09-1021:00Spaarnestad HS 14VHZ HS 54-0
Mon 14-1019:15Spaarnestad HS 14Liusna HS 23-2
Wed 30-1020:45GSV Heemstede HS 1Spaarnestad HS 141-3
Wed 06-1119:15Spaarnestad HS 14Smash '86 HS 21-3
Fri 22-1119:30SKC HS 8Spaarnestad HS 140-4
Fri 29-1119:15VHZ HS 4Spaarnestad HS 144-0
Mon 02-1219:15Spaarnestad HS 14Eerste Vat Dag HS 11-3
Fri 13-1221:00Het SpantSetumup HS 3Spaarnestad HS 14-
Fri 13-1221:00Het SpantSetumup HS 3Spaarnestad HS 14-
Mon 13-0121:00BeyneshalEerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 14-
Fri 31-0121:30De WaterkantenLiusna HS 2Spaarnestad HS 14-
Wed 05-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 14GSV Heemstede HS 1-
Wed 04-0319:15FBK-halSmash '86 HS 2Spaarnestad HS 14-
Mon 09-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 14SKC HS 8-
Mon 16-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VHZ HS 4-
Fri 27-0320:45EstafetteVHZ HS 5Spaarnestad HS 14-
Mon 30-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 14Setumup HS 3-
Sat 18-0413:00Sportpark DuinweteringNOVO HS 3Spaarnestad HS 14-