Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 14 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Igor Martynov
0Jeroen Verweijhoofdblokkering
0Tim Kolmanpasser/loper
32Jeroen Spanjaartspelverdeling
42Maurizio Dall'Agnoldiagonaal
68Rory Claasepasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
82Mark van Welzenishoofdblokkering
121Jaap Slabbekoornpasser/loper
123Filippe Elberspasser/loper
TrainerCoach
Sander Eekhout

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=44 OR lijnr2_team_id=44) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-01-22' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante HS 3 420160
VC Allvo HS 4 314111
Spaarnestad HS 13 414115
VHZ HS 2 313112
vv Nederhorst HS 2 312103
Spaarnestad HS 14 4979
SAS'70 HS 4 3657
VHZ HS 4 41115
Eerste Vat Dag HS 1 41115
10 VHZ HS 5 40016

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00Stationsplein 134Spaarnestad HS 14Eerste Vat Dag HS 1-
Thu 01-0100:00Helsinkilaan 1VHZ HS 5Spaarnestad HS 14-
Thu 01-0100:00Blijklaan 3vv Nederhorst HS 2Spaarnestad HS 14-
Mon 14-0921:00Spaarnestad HS 14VHZ HS 54-0
Mon 21-0921:00Eerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 141-3
Mon 28-0921:00Spaarnestad HS 14vv Nederhorst HS 20-4
Mon 05-1021:00Spaarnestad HS 14VHZ HS 20-4
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14Spaarnestad HS 13-
Fri 12-0321:15De BoeiAtalante HS 3Spaarnestad HS 14-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VC Allvo HS 4-
Thu 25-0321:00Luchthal de SchegSAS'70 HS 4Spaarnestad HS 14-
Mon 12-0421:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VHZ HS 4-