Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 16 - vierde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Tim Kolmanpasser/loper
32Jeroen Spanjaart
42Maurizio Dall'Agnolpasser/loper
65Vahid Babaloospelverdeling
68Rory Claasepasser/loper
71Guido Duijnpasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
82Mark van Welzenis (aanv.)hoofdblokkering
117Lars de Groothoofdblokkering
121Jaap Slabbekoornhoofdblokkering
123Filippe Elbershoofdblokkering
TrainerCoach
Johan Rijkers
TC Contactpersoon
Patricia ten Asbroek

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
27-mrt 19:15 3000H3D DG Spaarnestad HS 13

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=46 OR lijnr2_team_id=46) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H4A' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AMVJ-Martinus HS 3 1877658
Eerste Vat Dag HS 1 17584623
Spaarnestad HS 16 16453729
GSV Heemstede HS 2 18423439
GSV Heemstede HS 1 17171655
VHZ HS 5 16111155

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
17-0921:00GSV Heemstede HS 1Spaarnestad HS 161-3
03-1021:00Spaarnestad HS 16VHZ HS 53-1
15-1021:00GSV Heemstede HS 2Spaarnestad HS 163-1
31-1021:00Spaarnestad HS 16Eerste Vat Dag HS 11-3
07-1121:00Spaarnestad HS 16GSV Heemstede HS 14-0
12-1120:45AMVJ-Martinus HS 3Spaarnestad HS 164-0
21-1121:00Spaarnestad HS 16GSV Heemstede HS 23-1
26-1119:15Eerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 162-3
12-1219:15Spaarnestad HS 16AMVJ-Martinus HS 33-2
09-0121:00Spaarnestad HS 16VHZ HS 53-1
25-0120:45VHZ HS 5Spaarnestad HS 161-3
28-0119:15Eerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 163-1
06-0220:30GSV Heemstede HS 1Spaarnestad HS 160-4
13-0221:00Spaarnestad HS 16Eerste Vat Dag HS 11-3
06-0320:30GSV Heemstede HS 2Spaarnestad HS 160-4
11-0319:00AMVJ-Martinus HS 3Spaarnestad HS 164-0
20-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 16GSV Heemstede HS 1-
27-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 16AMVJ-Martinus HS 3-
03-0421:00BeyneshalSpaarnestad HS 16GSV Heemstede HS 2-
12-0420:45EstafetteVHZ HS 5Spaarnestad HS 16-