Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 5 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
0Annemiek de Jongdiagonaal
25Steffie Bossink
36Rosanne van Tolhoofdblokkering
37Marleen van Haastrechtdiagonaal
39Manon Schaap - Burgmeijerhoofdblokkering
42Elleke Groot (aanv.)hoofdblokkering
45Kari Aalderspasser/loper
60Nelleke Rensinklibero
66Meriel Blomspelverdeling
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
96Debby Weijersspelverdeling
119Vionne Stavenuiter
TrainerCoach
Bart Keesom
Herman IJzerman
TC Contactpersoon
Ingrid Bak
Meetrainers
Julia Huss

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
13 april 2019 18:30 opruimteam

Nieuws
02-04-17  Dames 5 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=5 OR lijnr2_team_id=5) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-03-20' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D1C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VCH DS 2 19735921
Spaarnestad DS 5 18675421
Albatros DS 1 18584930
K.V.A. DS 1 19554836
Smashing '72 DS 2 19514337
SVU DS 2 17474133
Armixtos DS 3 18473935
VV Amsterdam DS 4 19464042
SAS'70 DS 1 18413541
10 De Spuyt DS 1 19343051
11 vv Jonas DS 3 19181763
12 VCH DS 3 19181661

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
29-0913:00Spaarnestad DS 5VCH DS 33-1
02-1021:00De Spuyt DS 1Spaarnestad DS 51-3
12-1019:30vv Jonas DS 3Spaarnestad DS 52-3
20-1015:00Smashing '72 DS 2Spaarnestad DS 51-3
03-1113:00Spaarnestad DS 5VCH DS 21-3
10-1117:00Armixtos DS 3Spaarnestad DS 51-3
22-1121:00SAS'70 DS 1Spaarnestad DS 53-2
27-1121:00Spaarnestad DS 5VV Amsterdam DS 44-0
08-1219:00Spaarnestad DS 5Albatros DS 14-0
15-1215:00Spaarnestad DS 5K.V.A. DS 14-0
17-1219:15Spaarnestad DS 5SVU DS 23-1
09-0119:15VCH DS 3Spaarnestad DS 50-4
19-0113:00Spaarnestad DS 5De Spuyt DS 14-0
24-0121:15SVU DS 2Spaarnestad DS 53-2
02-0213:00Spaarnestad DS 5Smashing '72 DS 24-0
06-0221:00VCH DS 2Spaarnestad DS 53-1
09-0315:00VV Amsterdam DS 4Spaarnestad DS 51-3
16-0313:00Spaarnestad DS 5SAS'70 DS 13-1
20-0321:00Wethouder VerheijhalAlbatros DS 1Spaarnestad DS 5-
30-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Armixtos DS 3-
06-0416:00Sportcentrum de PijpK.V.A. DS 1Spaarnestad DS 5-
13-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 5vv Jonas DS 3-