Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 5 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Fiona van Kesselspelverdeling
Wieneke Stavenuiterpasser/loper
36Rosanne van Tolhoofdaanval
37Marleen van Haastrechthoofdaanval
42Elleke Groothoofdaanval
45Kari Aalderspasser/loper
60Nelleke Rensinklibero
62Inge Arfmanhoofdaanval
66Meriel Blomdiagonaal
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
96Debby Weijers (aanv.)spelverdeling
104Annemiek de Jongdiagonaal
TrainerCoach
Rudie Dopp

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
02-04-17  Dames 5 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=5 OR lijnr2_team_id=5) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Switch Hooglanderveen DS 1 937308
VV Utrecht DS 4 10372912
Forza Hoogland DS 1 936288
Majella DS 1 9272315
Lovoc DS 1 9262216
AVV Keistad DS 4 8252112
Spaarnestad DS 5 9161324
VV Amsterdam DS 3 8141220
Compaen DS 3 7121019
10 Forza Hoogland DS 3 811924
11 Irene DS 2 910928
12 SVU DS 2 74424

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0919:30Switch Hooglanderveen DS 1Spaarnestad DS 53-2
Sat 25-0914:00Spaarnestad DS 5Forza Hoogland DS 31-3
Sat 02-1017:00Forza Hoogland DS 1Spaarnestad DS 53-1
Sat 09-1012:30Spaarnestad DS 5VV Amsterdam DS 33-1
Fri 15-1021:30Majella DS 1Spaarnestad DS 54-0
Sat 23-1014:30Spaarnestad DS 5Irene DS 23-1
Sat 06-1114:00SVU DS 2Spaarnestad DS 51-3
Sat 13-1112:30Spaarnestad DS 5VV Utrecht DS 40-4
Fri 19-1119:30AVV Keistad DS 4Spaarnestad DS 54-0
Sat 11-1216:30BeyneshalSpaarnestad DS 5Lovoc DS 1-
Sat 15-0112:30NieuwlandForza Hoogland DS 3Spaarnestad DS 5-
Sat 22-0112:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 5Forza Hoogland DS 1-
Sat 29-0116:00BlauwwitVV Amsterdam DS 3Spaarnestad DS 5-
Sat 05-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 5Majella DS 1-
Thu 10-0221:15De GreepCompaen DS 3Spaarnestad DS 5-
Sat 19-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 5SVU DS 2-
Sat 12-0313:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 4Spaarnestad DS 5-
Sat 19-0316:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 5AVV Keistad DS 4-
Sat 26-0311:30Kees BoekehalIrene DS 2Spaarnestad DS 5-
Fri 01-0420:00Spz EikenrodeLovoc DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 09-0412:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 5Switch Hooglanderveen DS 1-