Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 6 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Jalien de Groote
22Dewy Gommersspelverdeling
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
29Roxa van Schuppenpasser/loper
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijling (aanv.)passer/loper
73Lotte Schuijtdiagonaal
89Joyce Heopasser/loper
90Lois op de Kelderlibero
143Sonja van Ommerenpasser/loper
TrainerCoach
Alfons Zwetsloot
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
25 maart 2022 18:45 eind

Nieuws
12-04-19  Dames 6 kampioen!
23-03-15  Dames 6 KAMPIOEN
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
17-dec 21:00 3000D1B CH Spaarnestad DS 7

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=6 OR lijnr2_team_id=6) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad DS 5 831258
Alvoco DS 1 9302515
MOVE DS 3 729246
Smashing '72 DS 1 8292411
Funeral Quest Uitvaartbegeleid10272320
Spaarnestad DS 6 9201720
Spaarnestad DS 7 8181518
Zaanstad DS 6 9171623
Wham Wham DS 2 10171527
10 Compaen DS 5 7151216
11 VCC'92 DS 2 92234

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0921:00Spaarnestad DS 6Compaen DS 53-1
Sat 25-0912:15Funeral Quest UitvaartbegeleidSpaarnestad DS 63-1
Sat 09-1017:00Alvoco DS 1Spaarnestad DS 63-1
Fri 15-1021:00Spaarnestad DS 6Wham Wham DS 23-1
Fri 22-1019:15Spaarnestad DS 6Spaarnestad DS 71-3
Sat 30-1017:15Zaanstad DS 5Spaarnestad DS 63-1
Sat 06-1114:30Spaarnestad DS 6VCC'92 DS 23-1
Sat 13-1116:30Smashing '72 DS 1Spaarnestad DS 63-1
Fri 26-1119:15Zaanstad DS 6Spaarnestad DS 62-3
Fri 17-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 6MOVE DS 3-
Sat 22-0115:00't BolwerckMOVE DS 3Spaarnestad DS 6-
Sat 29-0112:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Alvoco DS 1-
Sat 05-0214:00De OpgangWham Wham DS 2Spaarnestad DS 6-
Fri 11-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 5-
Sat 19-0217:00Wormer SporthalVCC'92 DS 2Spaarnestad DS 6-
Fri 25-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Funeral Quest Uitvaartbegeleid-
Fri 11-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Smashing '72 DS 1-
Sat 19-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 6-
Fri 25-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 6-
Sat 09-0420:00OostzaanCompaen DS 5Spaarnestad DS 6-