Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 6 - eerste klasse
Rugnr.NaamPositie
0Eline Schollaardtpasser/loper
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
22Dewy Gommersspelverdeling
26Jamie Heesen (aanv.)spelverdeling
29Roxa van Schuppenpasser/loper
36Tessa Moreepasser/loper
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijlinghoofdblokkering
55Femke de Boerpasser/loper
60Ayca Tunalilibero
73Lotte Schuijtpasser/loper
TrainerCoach
Astrid ZwartAstrid Zwart
TC Contactpersoon
Monica de Lange
Meetrainers
Milou Gierveldspelverdeling

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
12-04-19  Dames 6 kampioen!
23-03-15  Dames 6 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=6 OR lijnr2_team_id=6) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-13' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Amsterdam DS 3 941334
VIP DS 1 10362912
Clam Dycke DS 1 10352913
Croonenburg DS 2 10332715
Westvolver DS 1 9221819
Zaanstad DS 5 10221823
Compaen DS 3 9211720
Compaen DS 4 10211723
Madjoe DS 3 10211825
10 Zaanstad DS 4 11191628
11 Clam Dycke DS 2 10181527
12 Spaarnestad DS 6 106634

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15Spaarnestad DS 6Croonenburg DS 20-4
Fri 27-0921:00Madjoe DS 3Spaarnestad DS 63-1
Mon 30-0921:00Spaarnestad DS 6Zaanstad DS 41-3
Fri 11-1019:15Zaanstad DS 5Spaarnestad DS 64-0
Sat 19-1018:00Compaen DS 3Spaarnestad DS 63-1
Sat 02-1113:00Spaarnestad DS 6Compaen DS 41-3
Fri 08-1119:30Westvolver DS 1Spaarnestad DS 63-1
Sat 23-1118:00VV Amsterdam DS 3Spaarnestad DS 64-0
Mon 25-1121:00Spaarnestad DS 6VIP DS 10-4
Mon 02-1219:15Spaarnestad DS 6Clam Dycke DS 21-3
Fri 13-1219:30Sportzaal TriasClam Dycke DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 06-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Madjoe DS 3-
Sat 18-0116:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 20-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 5-
Sat 01-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Compaen DS 3-
Sat 08-0220:00OostzaanCompaen DS 4Spaarnestad DS 6-
Sat 07-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Westvolver DS 1-
Fri 13-0319:45De KarekietVIP DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 16-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 6VV Amsterdam DS 3-
Fri 27-0321:15Sportzaal TriasClam Dycke DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 30-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Clam Dycke DS 1-
Sat 18-0416:45De BloemenCroonenburg DS 2Spaarnestad DS 6-