Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes A1 - jeugd A - 1e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Florine van Driessen
53Laura Miedema
57Isa van den Hoven
59Bente Kooistra
62B├ębelle Kraus
88Negin Boromand
108Ravi Pikaart
109Elisa van der Werff
TrainerCoach
Maarten HendriksMaarten Hendriks
Meisjes A1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jordy Lodewijks van praktijk 201 FysioSport.

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal117:30 - 19:00
WoensdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=61 OR lijnr2_team_id=61) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MA1B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Alvoco MA 1 0000
Ardea MA 1 0000
Clam Dycke MA 1 0000
Compaen MA 2 0000
Croonenburg MA 1 0000
Spaarnestad MA 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0913:30BeyneshalSpaarnestad MA 1Alvoco MA 1-
Sat 28-0910:45BeyneshalSpaarnestad MA 1Croonenburg MA 1-
Wed 02-1019:15Sporthal De DraaiArdea MA 1Spaarnestad MA 1-
Sat 12-1013:45Sportzaal TriasClam Dycke MA 1Spaarnestad MA 1-
Sat 02-1114:30Sporthal OosterhoutAlvoco MA 1Spaarnestad MA 1-
Sat 09-1110:45BeyneshalSpaarnestad MA 1Compaen MA 2-
Sat 23-1116:45De BloemenCroonenburg MA 1Spaarnestad MA 1-
Sat 30-1110:45BeyneshalSpaarnestad MA 1Clam Dycke MA 1-
Sat 07-1210:45BeyneshalSpaarnestad MA 1Ardea MA 1-
Sat 14-1216:00OostzaanCompaen MA 2Spaarnestad MA 1-